Яичница с беконом• 17 декабря 2024
А що це за кіпіш?
Що з 1 січня при перетині кордону треба обов´язково мати страховку і готівку 150 євро на день А без неї будемо жити на таможні?
Проня_Прокоповна• 17 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Спрашивайте у перевозчика
Так, дякую. Просто ми ще розмірковуємо про інший маршрут. Не прямим автобусним маршрутом з Києва. А з Чернівців на Сучаву перевізниками до родичів, потім потягом до Бухаресту.
Зрадорозганячка• 17 декабря 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Какой страны?
ТК Украина и раньше этого не проверяла
Так України , а якщо є карта тимчасово прихистку іншої країни то яку я маю показувати страховку?
интайм_не_предлагать• 19 декабря 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Ещё раз
ДПС Украины никогда не проверяла страховку при выезде, откуда им знать.
Это проверяют страны ЕС.
Читайте правила въезда
Это проверяют страны ЕС.
Читайте правила въезда
Зрадорозганячка• 19 декабря 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ещё раз
Это проверяют страны ЕС.
Читайте правила въезда
Это проверяют страны ЕС.
Читайте правила въезда
В мене жодного разу не перевіряли ніякої страховки, а їздю я дуже часто.