smakzut• 17 декабря 2024

Дно. Днище.В разгар войны эти нелюди оружие продавали..

деткам лондонские недвиги закупали.ОФИЦИАЛЬНО доклад , подготовленный Стокгольмским институтом исследования проблем мира (SIPRI)https://ru.slovoidilo.ua/2021/03/17/infografika/ob... с 2013 по 2019год продажи куда и кому.На миллиарды дол
Any• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
шо?с 14 по 19 г имея сотни ракет сотни танков нельзя было с того донецка тех титушек погнать пиньками?
ви ж хоч відкривайте те. що самі постите. там немає сотень танків
ЕваАдамівнаРайська• 17 декабря 2024
Ответ дляAny
ну, обʼєктивност ізаради Порошенку дісталася теж країна в стані війни і розкрадена. з виведними з бюджету коштами (Зеленський отримав з перевиконанням бюджету) і без своєї ради та повністю свого Кабміну. таки довелося утворювати коаліцію. І таки росіяни відступили, тобто між окупованими на момент інавгураціх територіями і вже десь за пів року-рік, то ми таки при Порошенку відвоювали частину територій. Але й у Зеленського ще не фінальна точка влади
Зеленський не відвоює нічого! Лише ще більше здасть і знищить людей! Кількість українців зменшується. Хто загинув, хто виїхав!
Довбаний тупий самолюбний Буратіно!
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляAny
ну да.янек спетлял-казну забрал и барыга принялся кроме липецких конфеток еще нашу армию распродать по всему миру
Any• 17 декабря 2024
Ответ дляМerida
Вертолёты и сотни боевых самолётов- это фигня?
а де там сотні літаків? ну, бот з тієї ж пісочниці
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляТіріОна
Удалено администрацией...
я не буду вас банить.я ждала ответ сывой секты.а по теме есть шо сказать чи нема?може методичка шо пише?
Any• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
тітушок? анічого, що туди війська з технікою дійшли, поки ми ще нового преза не обрали? Методичка розрахована на рибок гупі, які не в курсі, як воно було?
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляТіріОна
Довбаний тупий самолюбний Буратіно!
то шо по теме?зачем баріга с 14 по 19 год распродал всю нашу армию по миру
Чаюри• 17 декабря 2024
Ответ дляТіріОна
Так там тітушки чи росія була?
Давайте так, можна було погнати, був наказ не чіпати.
AnnaOst• 17 декабря 2024
Цікаво який відсоток форуму закинув нову реінкарнацію маньки в блок?)
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляAny
простой вопрос-зачем баріга распродал нашу армию?
Чаюри• 17 декабря 2024
Ответ дляAny
До військ було захоплення адміністрації, і силовикам дали наказ не чіпати їх.
ok1904• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
По суті продавати вже на було чого
Any• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
какие контракты.у нас война .у нас люди гибнут.не было оружия -так говорили попередники.на фронте один автомат а барыга танки спихуе на африку?
скільки разів вам повтори в тій темі адміни видалили? навичилися перефразовувати, воно довше. але ж у вас робота. От тільки дешевий популізм і маніпуляції погано маскуєте
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Any• 17 декабря 2024
Кароч, пропоную всім адекватним не годувати більше людей на ставці, хай плюють своїми фейками та популізмом на самоті. Адекватні за перші пару сторінко розберуться, що й до чого тут. Далі троло-ботики самі, всі самі
Чаюри• 17 декабря 2024
Ответ дляok1904
По суті продавати вже на було чого
З одного боку так, з іншого я тій кучерявій падлі не можу забути 2 тижні. Як ото зараз Арестовичу пригадують, так я йому пригадую два тижні ато, суці.
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляAny
Удалено администрацией...
AnnaOst• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
Удалено администрацией...
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляAny
то ви кажете шо коли в нас лилась кров з 14 по 19 рік АТО барига контракти клепав на продаж нашої зброї?тоді нєдвіга в лондонах дорожчала.копійка треба була
Any• 17 декабря 2024
Ответ дляЧаюри
оскільки ви реальна людина, то нагадаю, що це було до Порошенко (тут же пишуть, що це він продав танки, якими це мали розігнати). Ну. і хто дав наказ? Мінстром внутрішніх справ хто був? Та там в СБУ он досі рос.агентуру вичищають. Чого гріха таїти, навіть не агени, а просто поліція, прокуратура та СБУ й у повномасштабку багато де просто змилися першими або не відсвічували, ну. от таке покоління в цих структурах виросло
ok1904• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
Удалено администрацией...
до бариги список оприлюдніть
Чаюри• 17 декабря 2024
Ответ дляAny
Так, про наказ ненападу претензії не до президента. До нього у мене претензії тільки про два тижні.
автор smakzut • 17 декабря 2024
ану це вже істерика?вам питання задали.
автор smakzut • 17 декабря 2024
сєкта для відмазки ну нічого не може видумать.
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляok1904
до бариги список оприлюдніть
війна з 14 року З 14 РОКУ ВІЙНА ЛЮДИ ГИНУТЬ а барига продає армію на весь світ
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
polski• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
ану це вже істерика?вам питання задали.
Вот вроде регистрация 16.12.2024 на форуме вроде ж новичек, а ведёте себя словно зубчатый и опытный бототроль на форуме.
ok1904• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
До 14 го року продавалася зброя, працювали підприємства впк, люди на них отримували з платню, де зброя?
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляЧаюри
а кучеряве падло це хто?
Korsika999• 17 декабря 2024
Когда нибудь всплывёт, что делали, закупали и продавали, во время нашей войны. И не только какие то другие страны. А украинцы, вернее те, кто ими себя называет