деткам лондонские недвиги закупали.ОФИЦИАЛЬНО доклад , подготовленный Стокгольмским институтом исследования проблем мира (SIPRI) с 2013 по 2019год продажи куда и кому.На миллиарды дол
Vlada-Maria• 17 декабря 2024
Ответ дляЧаюри
Так, про наказ ненападу претензії не до президента. До нього у мене претензії тільки про два тижні.
а мізків не вистачає взяти карти бойових дій тих часів, котрі і по сьогодні у відкритому доступі, і порівняти їх за період, коли Порошенко це казав, і далі до Іловайська, коли русня відкрито, не ховаючись, кинула в бій свої регулярні війська? невже це так важко проаналізувати?
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
Ответ дляVlada-Maria
а вы что скажете-зачем он все распродал с 14 по 19 года?вот зачем?
Ответ дляVlada-Maria
вот вы говорите-у нас нет мозка.ну ок.посмотрим какой у вас.то зачем он продал нашу армию у войну?
Ответ для smakzut
мы говорим о продаже оружия В ВОЙНУ.надлишок кораблей,ракет,самолетов серьезно?це ж треба які ми багаті на зброю були.а що там донецький аеропорт і іловайський котел?полонені замучені наші з 14 року в катівнях орків і цих абізян аппалчєнцев
Саме пан Зеленський зірвав операцію по тюрмі Ізоляція.Коли Червінський намагався звільнити з катівні патріотів.Дякуємо нашому президенту Зеленському за таке мудре рішення.
Також варто не забувати про котли влаштовані з недолугого командування Зеленським біля Мелітополя,Херсона,Маріуполя,Вугледара,Бахмута.Коли він чогочь уявив себе Наполеоном, і дебільними рішеннями сотнями тисяч українців розплатився за свої фантазії.
Ставка,яка фактично командувала ЗСУ немає в своєму складі ні одного компетентного військового.Долю українців віддали в руки алкоголіка-коміка Сивохо,ветеринара-рішали Данілова,мадам Безуглій,за якою плаче психіатричка.
В той же час під час війни звільнені з армії найкращі кадрові військові України.Бо не угодні.
Прибрали комбата Купола за правдиве інтервью.
Тричі на Героя України подавали Андрія Малахова,Зеленський натомість вкинув його в СІЗО.
Туди ж і Дудіна,який власними рішеннями та вчасно розданимозброєнням врятував Харків,ботримав його до підходу 92 бригади.
Vlada-Maria• 17 декабря 2024
Ответ дляok1904
До 14 го року продавалася зброя, працювали підприємства впк, люди на них отримували з платню, де зброя?
справа в іншому. Тупий дєрмакозебот, постячи свої вкиди, навіть не удосужився відкрити Закон України ’’ПРО ОСОБЛИВОСТІ УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ В ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ’ і прочитати ст.5. Вже мовчу про те, щоб відкрити статут.
І думає, що всі такі ж тупі, не розуміють різниці між виконанням контрактних зобов’язань ДК’Укоборонпром’, самостійної господарської одиниці, і армійським майном
diamond_shop• 17 декабря 2024
а ви тут вчора зарєєструвалися спеціально щоб нам повідомити цю цінну інформацію?
Ответ для smakzut
сивочолий все распродал.а зеля теперь по миру с простянутой рукой выпрашивает ракету пво танк снаряд.
А міг би й налагодити виробництво в Україні.Але принімать з усіх боків не обтяженому мораллю Зеленському здається комфортнішим.З його дипломатичними ’успіхами’ дивно,що взагалі щось дають.
diamond_shop• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
Удалено администрацией...
ми вас в бан відправимо, щоб ви тут не строчили теми та не працювали на кацапів та розкол суспільства
Vlada-Maria• 17 декабря 2024
Ответ дляPole
Мені цікаво, чому адміни ніяк не реагують на її реінкарнації? Чи на цьому ресурсі можна мати безліч екаунтів з однієї адреси?
я теж неодноразово задавала це питання...
uamarianka• 17 декабря 2024
Ответ дляtala-li
порошенко плахой, зеленский плахой
сойдемся посередине? как у классика на стадионе
все, выиграл Бойко
Для меня Зеля отличный.А для путьки,ботни,попередников-да,плохой.
uamarianka• 17 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Фігня.
Мотори до них пан президент Зеленський продавав на росію під час війни.
А Кривонос,якого вінтак ненавидить,не дав можливості росіянам висадитись в центрі Києва.
Методичка?На ходу?А ну доказы в студию с европейских источников!
uamarianka• 17 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Авториця, прокоментуйте слова янелоха. І це при тому що війна при Порошенко навіть і близько не була такою кривавою..а тут найвеличніший кращевтік збирався дрони експортувати
Война не была кровавой?Это вы так обесценили смерти атошников-героев и сдачи донецка с городами тогда?попередники говорили-нет оружия.а оно,оказывается,продано все!
Vlada-Maria• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
маня, Порошенко не міг розпродати, не позорся
ЗАКОН УКРАЇНИ ’ПРО ОСОБЛИВОСТІ УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ В ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКС
;
uamarianka• 17 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
напишите письмо и пошлите голубиной почтой.ну кто вам не дает.
Vlada-Maria• 17 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
о, манька ще один клон склепала))))
Ответ дляuamarianka
Головне приплітати зараз скрізь героїв ато.. як низько зелебоби впали..що соцопитування зовсім невтішні?
uamarianka• 17 декабря 2024
Ответ дляfishcka
та йому пофіг що там написано, воно буде долдонить одну і ту саму брехню.
уже не раз проходили :)
Европейский отчет уважаемой организации вам брехня?Порошенко продал корабли,50 самолетов и вертолетов,более сотни танков,сотни ракет и тд.Там же написано все в отчете и в какую страну продажи
Ответ дляlus_so
Шо шо? І де ж накоплена зєлєй за три мирних роки зброя? Чому він в 21 не відвоював Донбас? Що заважало?
Але ви прийшли розповісти про громадянську війну на Донбасі і Криму. Тобто кацапья там не було? І гіркіна не було, і регуляріа кацапських в Іловайську теж не було? А в Криму значить були ´неопізнані вєжліві люді’. Диви як ви кацапіа відмазуєте.
Де, де??
Літає на тих двигунах Південмашу, які з кінця 2019 року постачалися на рашу і бомбить наші міста