smakzut• 17 декабря 2024

Дно. Днище.В разгар войны эти нелюди оружие продавали..

деткам лондонские недвиги закупали.ОФИЦИАЛЬНО доклад , подготовленный Стокгольмским институтом исследования проблем мира (SIPRI)https://ru.slovoidilo.ua/2021/03/17/infografika/ob... с 2013 по 2019год продажи куда и кому.На миллиарды дол
автор smakzut • 17 декабря 2024
Удалено администрацией...
AnnaOst• 17 декабря 2024
Удалено администрацией...
ok1904• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
Удалено администрацией...
В Вашій методичці окрім По немає більш дійових осіб? Попєредніки були гуд?
tala-li• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
сивочолий все распродал.а зеля теперь по миру с простянутой рукой выпрашивает ракету пво танк снаряд.
гетьманцев : если мы дадим на армию - мы не сможем строить дороги
darsi• 17 декабря 2024
Не все так однозначно. Если бы не продавали оружие, то пришлось бы эти производства закрывать. Так как для внутреннего потребления в те года столько не надо было оружия.
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляdarsi
та ви шо.війна з 14 року і одразу пішли на продаж наші кораблі літаки вертоліти бойові ракеті танки бонемашини.не нада вони були хлопцям на фронті?чи лондонська недвига дорожчала ?
ok1904• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
Удалено администрацией...
чого Ви на особистості переходите?
lus_so• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
шо?с 14 по 19 г имея сотни ракет сотни танков нельзя было с того донецка тех титушек погнать пиньками?
Шо шо? І де ж накоплена зєлєй за три мирних роки зброя? Чому він в 21 не відвоював Донбас? Що заважало?
Але ви прийшли розповісти про громадянську війну на Донбасі і Криму. Тобто кацапья там не було? І гіркіна не було, і регуляріа кацапських в Іловайську теж не було? А в Криму значить були ´неопізнані вєжліві люді’. Диви як ви кацапіа відмазуєте.
ok1904• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
Одразу? Вони ще продані були до 2014. Що Ви знаєте про наш ВПяк? Та нічого. Пуств гасла , пальцем в небо.
автор smakzut • 17 декабря 2024
липецька фаьрика клепала цукерки в 16 році аж гай шумів і пуйлу податки.російський прапор там на фото на фабриці висить
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляok1904
чого Ви на особистості переходите?
це вона переходить .а не я
ok1904• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
По в минулому, а що в майбутньому?
Pole• 17 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Цікаво який відсоток форуму закинув нову реінкарнацію маньки в блок?)
Мені цікаво, чому адміни ніяк не реагують на її реінкарнації? Чи на цьому ресурсі можна мати безліч екаунтів з однієї адреси?
AnnaOst• 17 декабря 2024
Ответ дляPole
Питання без відповіді)
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляlus_so
три мирних роки?з пустою оборонкою бо барига все спродав?за три роки десятої долі того списку неможливо було наклепать.того гіркіна можна було нашою зброєю виперти аж бігом тоді.
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляlus_so
Удалено администрацией...
tala-li• 17 декабря 2024
а слуга народа депутат Куницкий, кто знает, будет возвращаться из США?
третий месяц там прохлаждается
просто интересно
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляPole
мені цікаво,чому боти на форумі як блохи .по темі є що сказати чи ще не придумали?
AnnaOst• 17 декабря 2024
Судячі з того, що теми пішли не про ’буряти ізнасілуют - мамкі на расеї плачут’, а про пороха баригу у нас вибори скоро...
Pole• 17 декабря 2024
Ответ дляtala-li
18.02.2022!!!!!
’Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги. Для нас це проблема’, – поскаржився Володимир Зеленський.
https://www.5.ua/amp/polityka/zelenskyi-khoche-shc...
lus_so• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
а кроме лондонской недвиги .фабрик и цехов.сотни тысяч га паев земельных и сдачи донецка дебальцево иловайска и продажи всей нашей армии шо сивочолий достиг?
Так от і покажіть, як виграшно зєля виглядає на фоні папєрєдніков.
Як готував армію і країну до війни, як замінував чонгар, як розвивав ракетні програми, як продав всю особисту нерухомість в Україні і бомжує на державній дачі. Ну ж бо, розкажіть.
автор smakzut • 17 декабря 2024
Ответ дляtala-li
третий месяц там прохлаждается
просто интересно
одразу після молодих гетьманів-патріотів у вишиванках з лондона і явиться
автор smakzut • 17 декабря 2024
Удалено администрацией...
автор smakzut • 17 декабря 2024
не знала що сива сєкта ще бурятів відбілює .для них і Буча постанова ?
АнастасияSК• 17 декабря 2024
Ответ дляPole
18.02.2022!!!!!
5 канал порошенковский, успакойтесь)))
ok1904• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
Що заважає наклєпати за три роки ракет в нас?
Хай По поганий, поганий, прийшли молоді і перспективні. Де наші нові ракети?
Чому англійці за два роки створили новий бойовий літак, а Зе не створив??
Pole• 17 декабря 2024
Ответ дляАнастасияSК
5 канал порошенковский, успакойтесь)))
Не вам мене заспокоювати.
АнастасияSК• 17 декабря 2024
Ответ дляPole
Не вам мене заспокоювати.
Та мне пофиг....
Pole• 17 декабря 2024
Ответ дляАнастасияSК
Та мне пофиг....
Я бачу.