smakzut• 17 декабря 2024

Дно. Днище.В разгар войны эти нелюди оружие продавали..

деткам лондонские недвиги закупали.ОФИЦИАЛЬНО доклад , подготовленный Стокгольмским институтом исследования проблем мира (SIPRI)https://ru.slovoidilo.ua/2021/03/17/infografika/ob... с 2013 по 2019год продажи куда и кому.На миллиарды дол
uamarianka• 17 декабря 2024
Ответ дляfishcka
та йому пофіг що там написано, воно буде долдонить одну і ту саму брехню.
уже не раз проходили :)
А зачем такой нож в спину украинцам он сделал с этой торговлей ?ЕМУ нужно было 3 место в фобс?Это же сказочные суммы
ok1904• 17 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Так Порошенко й робив.Нептуни,Вільхи,Стугни і т.дВсе заморозили саме в 19 році з приходом президента Зеленського.
Я знаю, що відновив власні розробки
Wendy Rhoades• 17 декабря 2024
для того, щоб державне підприємство виготовило зброю, йому має за неї хтось заплатити: або держава або привана компанія. І якщо у держави немає коштів на зброю, а приваним компаніям заборонено прдавати, то підприємство не працює на повну потужність, а це здорожчує собівартість продукції і має інші негативні економічні наслідки.

Тому папєрєднікі звісно накрали, як і сьогоднішня влада, але Україні навіть зараз могло б бути вигідно продавати зброю іншим країнам.
Але ж такі економісти, як в цій темі, будуть кричати ’зрада’) Тому ми рухаємось за принципом ’ні собі, ні людям’)
fishcka• 17 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
Европейский отчет уважаемой организации вам брехня?Порошенко продал корабли,50 самолетов и вертолетов,более сотни танков,сотни ракет и тд.Там же написано все в отчете и в какую страну продажи
маня, ти зайди по посиланюю по своєму і прочитай що там написано і перестань брехать
Реверанс• 17 декабря 2024
Ответ дляtala-li
а слуга народа депутат Куницкий, кто знает, будет возвращаться из США?
третий месяц там прохлаждается
просто интересно
Там зараз під патронатом Зеленського Бойко цілу компанію веде.Підривну.Проти України.Скандал із БОЙКОМ: НОВІ деталі

Metelitsa• 17 декабря 2024
Ответ дляtala-li
третий месяц там прохлаждается
просто интересно
Якщо і повернеться, то не в Україну, а в рашу

У них там вже велика тусовка своїх однопартійців
Antiprom• 17 декабря 2024
Ответ дляPole
Мені цікаво, чому адміни ніяк не реагують на її реінкарнації? Чи на цьому ресурсі можна мати безліч екаунтів з однієї адреси?
От і мені цікаво, скільки воно ще буде ств клони і постити тут всяку єресь.. у неї 2 блок клона- через 30 хв воно ств 4 нових..потім 4 тих клона заблок вона 8 створить..жесть
Vlada-Maria• 17 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
манько, продублюю і для цього твого клона
ЗАКОН УКРАЇНИ ’ПРО ОСОБЛИВОСТІ УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ В ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКС
https://ukroboronprom.com.ua/documents/normativno-...;
Продавав свою продукцію концерн ’Укроборонпром’ і Порошенко абсолютно там ні до чого. Не всі такі тупі, не надійся
uamarianka• 17 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
справа в іншому. Тупий дєрмакозебот, постячи свої вкиди, навіть не удосужився відкрити Закон України ’’ПРО ОСОБЛИВОСТІ УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ В ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ’ і прочитати ст.5. Вже мовчу про те, щоб відкрити статут.
І думає, що всі такі ж тупі, не розуміють різниці між виконанням контрактних зобов’язань ДК’Укоборонпром’, самостійної господарської одиниці, і армійським майном
Это вы сейчас обозвали украинцев тупыми так как надо радоваться,что Порошенко продал у войну все наше оружие?
uamarianka• 17 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
И в очередной раз набил себе карманы?Ах да..на конфетках же ж раскрутился...ромашке
Vlada-Maria• 17 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
Мань,ну не тупи, не позорся
fishcka• 17 декабря 2024
шановна адміністрація, у нас тут знову купа клонів свіжозареєстрованих :)
uamarianka• 17 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
продублируйте для родственников убитых наших героев с 14 по 19 год.вот им продублируйте.что ваш петя продал оружие и им не чем было стрелять у врага.на кладбище сходите и покайтесь
Vlada-Maria• 17 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
хто набив? закон відкрий, чудо, і статут діяльності концерну ’Укроборонпром’. котрий виконував законтрактовані зобов’язання паралельно з держзамовленням для армії
uamarianka• 17 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
у вас тут перекличка порохоботов?по теме есть что сказать?
Vlada-Maria• 17 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
петя не мій і петя не міг продавати те, що належить концерну ’Укроборонпром’. Том досить тут вважати українців настільки тупими, що їм отакий шлак зайде, як 73%ним зайшов зелений силос.
І не блюзнірствуй, троляко зелена, примазуючись до вбитих героїв.
Antiprom• 17 декабря 2024
Ответ дляWendy Rhoades

Навіть зараз продавати зброю? Тобто коли у самих не вистачає, коли співвідношення зброї української до російської на фронті 1:5, а по деяким видам озброєння 1:10, коли ми можемо відчути дефіцит комплектуючих для дронів скоро, бо китай заборонив експорт деталей для дронів ви пропонуєте ще продавати іншим?
uamarianka• 17 декабря 2024
Ответ дляfishcka
у вас было время придумать какое то оправдание.не с методички
Реверанс• 17 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
Для меня Зеля отличный.А для путьки,ботни,попередников-да,плохой.
Отлічний,да.
Але розробку,випробовування і новий комплекс ’Ай-Петрі’ профінансував Порошенко.
Розробку ’Цукорка’знов Порошенко.
Яку зброю профінансував зеленський?Просто цікаво.
fishcka• 17 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
а мені не треба нічого придумувать, посилання на 3 букви уже придумали задовго до нас :) а саме так і треба з вами розмовляти
Antiprom• 17 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
За те що ми зараз ваш брЄд читаємо розказуйте: на коли вибори готують у нас? Що там в подоляцькій методичці? Не скажете, перестанемо заходити в ваші теми)
lus_so• 17 декабря 2024
Ответ для smakzut
три мирних роки?з пустою оборонкою бо барига все спродав?за три роки десятої долі того списку неможливо було наклепать.того гіркіна можна було нашою зброєю виперти аж бігом тоді.
За Зеленського Україна втратила 22% території, при рекордних обсягах зброї, які поставили нам союзники.
’Наразі Україна займає четверту сходинку серед країн, у які постачають озброєння. У 2019-2023 роках Україна отримала 4,9% всього імпорту зброї у світі.’
https://epravda.com.ua/news/2024/05/23/714113/

Де мільйон дронів? А де 40 мдрд на їх виготовлення? Зеленський у керма 5.5 років, чому фонди збирають на дрони? Дрони теж Порошенко продав?
Реверанс• 17 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
Зеленському життя не хватить покаятися на всіх могилах українців,яких він вбив свою жадібністю і тупістю.
Antiprom• 17 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
І ті хто його підтримує, ті 16% які готові за нього голосувати такі самі тупі як і їх ліДОр
Реверанс• 17 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Мені здається одна буква з помилкою написана.Там П має бути.
Реверанс• 17 декабря 2024

Ексрегіонал Бойко просуває пропаганду рф про міфічних радикалів | Час новин: підсумки 15.12.24
І в Зеленського нема до нього питань.Пряма робота на ворога.
Antiprom• 17 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
100%%
Реверанс• 17 декабря 2024
Ексрегіонал Юрій Бойко знову просуває кремлівську пропаганду. Сіє наративами про міфічних радикалів та виступає проти декомунізації.

Viktoria_St• 17 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Отлічний,да.
Розробку ’Цукорка’знов Порошенко.
Зеля ’профінансував’ банкротство кБ Луч
Viktoria_St• 17 декабря 2024
Ответ дляlus_so

І дрони порох продав, і турнікети, і броніки, навіть мед гуманітарку під Борисполем згноїв порох