Язвочка• 17 декабря 2024
Друг ревнує, хоча ми не разом. Це свідчить про симпатію?
Попереджав, що ревнивий (незрозуміло нащо).
І от кожен раз, коли я спілкуюся з кимось чоловічої статі, йому неприємно.
Не розумію такої реакції і поведінки
Язвочка
• 17 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
А навіщо йому про це розповідати. Не існує дружби між Ч та Ж
Так він сам бачить, мені не треба нічого розповідати
Астановитесь• 17 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
Коли ви вже угомонитеся?
Офісний троль,якій все хочеться,щоб на неї хоч хтось запав?
Пи Пи Пилюля• 17 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
Так на роботі завжди хтось западає. Де ж западати, як не там?
Я инженер, меряю от 1• 18 декабря 2024
Скажіть, що вам не подобається така реакція і нехай стримує себе, свої емоції, бо ви не його власність. Знаєте, тут скоріш варіант, що людина самозакохана і хоче, щоб увага була прикута тільки до нього і ні до кого іншого. Я так розумію, що у вас нема хлопця, то ж уявіть, що буде, коли з´явиться і ваш друг буде робити вам істерики) Тому краще зараз обговорити це або знизіть спілкування до мінімуму.
І ще, як хлопця для відносин не рекомендую його розглядати) Впевнена в собі людина не буде ревнувати до кожного,воно вам треба)