Козачка• 17 декабря 2024
Дівчата, що то з оком?
Верхня повіка червона, припухла. Що то може бути?
Козачка
• 18 декабря 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Если при касании верхнего века, а особенно по линии роста ресниц острая режущая боль- блефарит.
А так похоже на ячмень/халязилн.
У меня всегда тобрекс в аптечке.
А так похоже на ячмень/халязилн.
У меня всегда тобрекс в аптечке.
Немає гострої болі
Козачка
• 18 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
У мене така реакція була на новий крем та на сироватку для росту вій
Нічим не користувалася останні дні
Козачка
• 18 декабря 2024
Ответ дляПишна молодиця
У мене таке було . Запалення залози . Я пила антибіотик .
Ось це схоже на моє
Всюди влазю• 18 декабря 2024
Ответ для100pudov
А якщо вірусне враження ?
Доречі, останнім часом багато вірусів з ускладненням у вигляді кон´юнктивіту. В мого малого за цей рік було 4 кон´юнктивіти: 2 бактеріальних + 2 вірусних(( До мене від нього передався 1 бакт. + 1 вірусний. Причому вірусний лікується довше (2 тижні точно), і мені призначали лікування з 4 різних крапель (капала весь день, на вулицю не могла нормально вийти, бо одні з крапель треба було зберігати в холодильнику і капати кожні 2 години, а був червень - спека).
У старшого за 20 років був кон´юнктивіт тільки 1 раз. А в мене за 42 роки до цієї весни теж 1 раз - років 15 тому.
Це я до того, авторе, що до офтальмолога обов´язково! Бо я оце почала вірусний кон´юнктивіт лікувати Тобрексом, як до того бактеріальний - не знала, що вони ще й різні бувають - а краще не ставало. І лікар геть інше призначила. Ось тільки до офтальмолога безкоштовно потрапити - той ще квест(( Але я бажаю вам удачі та швидкого одужання
Козачка
• 18 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
Я не в Україні зараз. То по любому піду, бо місцевих ліків не знаю. Дякую
Козачка
• 18 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
Мені теж 42. І це вперше таке
Бамбарбия! Кергуду.• 18 декабря 2024
Може бути ячмінь або халязіон. Але бактеріальна інфекція теж може так починатися.
Млинці зі смайликом• 18 декабря 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Халязион, само пройдет
у моей подруги не прошло само, так как уже запущено было.
пришлось оперировать и чистить.