Стервочка• 18 декабря 2024

Порадьте, будь ласка, безкоштовного психолога

Доброго дня.
Порадьте, будь ласка, безкоштовного психолога. В інтернеті знайти не можу. Дякую, хто відгукнеться
Аnnеt• 18 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Бутылка вина и советчица. Лучше не придумаешь
алкоголь - депрессант. хуже не придумаешь.
автор Стервочка • 18 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Каждый украинец и украинка могут получить как психологическую, так и психиатрическую помощь бесплатно по Программе медицинских гарантий.

По вопросам здоровья, в том числе ментального, нужно обращаться только к специалистам. Напоминаем полезные номера, все звонки бесплатны.

Линия Национальной психологической ассоциации – 0800-100-102 (с 10.00 до 20.00 каждый день)
Линия кризисной помощи и поддержки Украинского ветеранского фонда при Минветеранов – 0 800 33 20 29 (круглосуточно)
Линия международной гуманитарной организации ’Человек в беде’ - 0 800 210 160 (круглосуточно)
Национальная горячая линия по предупреждению домашнего насилия, торговли людьми и гендерной дискриминации ОО ’Ла Страда-Украина’ - 0 800 500 335 (с мобильного или стационарного) или 116 123 (с мобильного) (круглосуточно)
Национальная горячая линия для детей и молодежи ОО ’Ла Страда-Украина’ - 800 500 225

(с мобильного или стационарного) или 116111 (с мобильного) (круглосуточно)
Дякую
Коленная ложечка• 18 декабря 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Можна поцікавитись. Адвокати ви обрали якого захотіли, чи він все ж працював при ГО?
Ні, побачила об´яву, дівчата в групі дали, що саме цей адвокат допомагає безкоштовно переселенцям. Це було на початку війни. Я була в іншому місті, і звернулася. В телефонному режимі і можна в офіс під´їхати було.там були батько і син, вони надавали консультацію. Ні від яких волонтерів, організацій він не працював. Сам родом з Донецька, вирішив так допомагати.
Коленная ложечка• 18 декабря 2024
Ответ дляТвоя космішна
Удалено администрацией...
У вас все добре? Хамка.
автор Стервочка • 18 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
У вас все добре? Хамка.
Буде краще, коли ви вийдете з теми.
Мелочунь• 18 декабря 2024
Бесплатная психологическая помощь https://t.me/psyhovolonteryukraine
Удальонка• 18 декабря 2024
Є мережа центрів ментального здоров´я для жінок від організації ’Право на здоров´я’. Є центри Litokryl -там онлайн та офлайн консультації. Взагалі купа варіантів. Але якщо людина пише в соцмережах, що консультує безкоштовно, то це погана ознака. За послугу має хтось заплатити. Психолог не може працювати безкоштовно, тому що у нього мають бути кошти на супервізії, навчання, оренду і т.д.
Nastasiya-• 22 декабря 2024
Удалено администрацией...
Люба-b20e• 24 декабря 2024
Напишіть мені в особисті, яка сфера вас цікавить
Це одноразова сесія чи хочете на регулярній основі?