Щебетушка• 18 декабря 2024
Храп после удаления аденоидов
Ребенок до удаления так не храпел (( прошло 6 дней после операции . У ваших детей такое было ?
Сиреневенькая• 18 декабря 2024
Ні.
Дитина стала краще спати.
Можливо у вашої дитини так довго набряк після операції тримається? Зверніться до лікаря
Дитина стала краще спати.
Щебетушка
• 18 декабря 2024
Ответ дляДрібка щастя
Мой два года храпел после операции.
Причину нашли ?
Марічка• 18 декабря 2024
Подивіть в горло на гланди. Якого вони розміру. В дитини після видалення аденоїдів гланди стали дуже великими і вночі перекривали дихальні шляхи, від цього був храп.
Щоб дитині легше було, я ложила їй повище подушку. І все таки довелося підрізати гланди, бо лікування не допомагало.