Пасти Ла• 19 декабря 2024

Тест позитивний, а я незнаю що робити (((

Мені 41рік, є двоє дітей підлітків. Чоловік є, в нього поки є бронь, але її на деякий термін дають. З одного боку це 3 дитина можна виїхати всім разом і вивезти сина. Щоб не одного його відправляти... З другого знову проходити через оце все, і не належати собі років 10?! Чоловіку поки не казала. Робила аборт два роки тому, побоялися тоді, початок війни. Ось тепер знову... Писати про контрацепцію не треба, знаю. Я просто розгублена. Якби знати що все буде добре. Виносити і народити здорову дитину.
Сегодня я не я• 19 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
ну шкода звісно. то шо через них інші мають по любому народжувати чи як?
якщо є така вірогідність,що швидко вагітніють,є способи концентрації,щоб не допустити небажану вагітність
ПультОт_БМВ• 19 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Поговорите с мужем.
Чем вам тут опыт разных женщин поможет?
Я забеременнела вторым ребенком летом 2022 в Нико. Было страшно. Родила, счастлива.
Третьего не хотим категорически. Но если бы каким-то чудом - наврное, бы рожала.
Но то я. Я фаталист в этих вопросах. Возможно, потому что я без предохранения годами не беременнею, а если б от каждого чиха - иначе бы мыслила)
літом 2022 в Мико триндець був. Особливо ночами
Кудлата хмаринка• 19 декабря 2024
Рожайте и выезжайте из страны
Сегодня я не я• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Презервативи. Багато років все ок і ось тут такий сюрприз
2 раз у вас сюрприз)
Чучало яблуні• 19 декабря 2024
Ответ дляПедиатор_я
Вы рахуєте нас за дуреп?
Хотя
Одна дурепа...
Две...

Все праильно
Айпишница• 19 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
ну допустили. до чого тут ці моралі? жінка сама має вирішувати народжувати чи ні. оці радянські ’вичитування’ це вже неактуально.
Чучало яблуні• 19 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
А самоутвердиться?

Притом что человек сам может абортами предохраняться а на форуме будет умничать)
Рання пташка• 19 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
2 раз у вас сюрприз)
Багато років, то вона має на увазі, що цілих два роки поспіль.
Играю_на_кларнете• 19 декабря 2024
В 41 и не уметь предохраняться....
Я считаю стыдно в нашей стране беременеть так поздно
Скоро_вчера• 19 декабря 2024
Жазх, розглядати дитину, як варіант для збереження чоловіка. Ви маєте вирішити, чи хочете ви дитину!
Як раз вчора з колегою розмовляли, розповідала історію своїх знайомих. У пари було двоє дітей, завагітніла третім, щоб уберегти чоловіка. В результаті мати помирає в родах, дитина народжується мертвою. Батько спочатку віддав дітей батькам і поглинув в депресію. На фоні стресу рак гортані, прогнози невтішні. Поки забрав малих і проводить з ними максимум часу. Ніколи не вирішуйте своїх проблем за допомогою дітей! Зато як відкосив, що тепер пробачити собі не може
Педиатор_я• 19 декабря 2024
Нічого, народите цю дитину, потім ще раз випадково завагітнієте, і так ще раз і ще. До 50 ще 2-3 народите 🤷‍♀️ А що робити, якщо не вмієте запобігати вагітності
Играю_на_кларнете• 19 декабря 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Предохраняться пора научиться в вашем возрасте
Уже поздно🤣🤣
Всюди влазю• 19 декабря 2024
Головне - в одну історію засунути побільше тригерів. Муж, бронь, хлопців вивозити, третя дитина для виїзду закордон, аборт на початку війни....Треба ще лежачу маму, батька-колаборанта і статус ВПО у всієї родини....
Зубачистка• 19 декабря 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Скоро уже не надо будет
Сегодня я не я• 19 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
як би вона дійсно хотіла народжувати,не питала думку посторонніх людей
автор Пасти Ла • 19 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А що з ним трапилось? Порвався?
Мабуть, лікар каже могли не помітити.... Таке часто трапляється. Але не у всіх призводить до вагітності.
Играю_на_кларнете• 19 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну я бы не жертвовала своей жизнью ради броней и выезда, при условии что ребёнка не хочу
У вас здравое рассуждение в отличие от автора
автор Пасти Ла • 19 декабря 2024
Ответ дляКучМала
ППА это не ’предохранялись’
Якби в нас був ппа то я б щороку народжувала
Мамина корзиночка• 19 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
фух, мені 42 і в мене щойно почалися місячні
Зубачистка• 19 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
брєд. той, хто мріє , той нехай і народжує.
А остальные - предохраняются!
Логично?
Сегодня я не я• 19 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
В 41 и не уметь предохраняться....
чому це соромно? ми що живемо в аарабській країні? внашій країні соромно вагітніти в 17 р,а не в 41
Айпишница• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
нашо ви виправдовуєтеся? не хочете народжувати, зробіть аборт.
автор Пасти Ла • 19 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ну де ж багато? Два роки тому- це давно?
До цього 12років все ок було.
празники не помню• 19 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
А потом третий ребенок вырастет (дай бог здоровым) и поймет, что его родили ради нормальной брони. Вы в своем сообщении даете понять, что ребенка не хотите - это ответ.
Уявляю це:
-Мамо, а правда що ви мене народили заради броні?
-звідки ти цю дурню почув, Відсрочкослав?!
Мамина корзиночка• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
А де я писала що не предохранялися?
если предохранялись, то как так получилось? вас что с неба осенило???????????????
автор Пасти Ла • 19 декабря 2024
Ответ дляПишущаяся
А постинорчика или чего там сразу не могли выпить?
А звідки я знаю коли це сталося?! Постінор п´ють в першу добу наскільки я знаю.
Воздух в банке• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
А де я писала що не предохранялися?
дивіться на матеріальний стан, на здоровя
МеняАЖтрусит• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Если бы беременели в презервативе, то у всех было бы по 7-10 детей🤣🤣
Как до их изобретения))
Айпишница• 19 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
А остальные - предохраняются!
Логично?
тю. а вам то шо до того хто і як в ліжку поводиться. вони самі вирішать треба їм убезпечуватися чи ні.
Ніколи не збрешу• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Хочу послухати Вашу історія, як член чи вагина порвав презерватив.
Дуже цікаво.
Може в мене не таких секс? Мені 50 років, жодного випадку вагітності з перезервативом.