Пасти Ла• 19 декабря 2024

Тест позитивний, а я незнаю що робити (((

Мені 41рік, є двоє дітей підлітків. Чоловік є, в нього поки є бронь, але її на деякий термін дають. З одного боку це 3 дитина можна виїхати всім разом і вивезти сина. Щоб не одного його відправляти... З другого знову проходити через оце все, і не належати собі років 10?! Чоловіку поки не казала. Робила аборт два роки тому, побоялися тоді, початок війни. Ось тепер знову... Писати про контрацепцію не треба, знаю. Я просто розгублена. Якби знати що все буде добре. Виносити і народити здорову дитину.
Айпишница• 19 декабря 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Хочу послухати Вашу історія, як член чи вагина порвав презерватив.
Дуже цікаво.
Може в мене не таких секс? Мені 50 років, жодного випадку вагітності з перезервативом.
мій гінеколог поржав би з вас вголос
Зубачистка• 19 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
ну допустили. до чого тут ці моралі? жінка сама має вирішувати народжувати чи ні. оці радянські ’вичитування’ це вже неактуально.
Не-не
Радянськi как раз абортировались по 20 раз за фертильность.
От 7 до 10 млн! абортов в год делали.
Так что мимо.
Сейчас есть огромный арсенал методов.
Вы считаете, что беременеть и абортироваться регулярно в наше время - норм ок? Было же уже у автора такое.
Играю_на_кларнете• 19 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
чому це соромно? ми що живемо в аарабській країні? внашій країні соромно вагітніти в 17 р,а не в 41
Не надо себя ровнять на запад и звёзд. Которые всего добиваются к этому возрасту и могут позволить себе жить безбедно и уделять время детям.
У нас до пенсии пашут, этих детей несчастных как правило у многодетных то садик воспитывает, то школа. Донашивают вещи за старшими и как сейчас мешками делятся ползунками
Рання пташка• 19 декабря 2024
Так что там, автор, будем всей советчицей отмечать пополнение в семье? Пойду за шампанским 🥳🥂
Сегодня я не я• 19 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Жазх, розглядати дитину, як варіант для збереження чоловіка. Ви маєте вирішити, чи хочете ви дитину!
Як раз вчора з колегою розмовляли, розповідала історію своїх знайомих. У пари було двоє дітей, завагітніла третім, щоб уберегти чоловіка. В результаті мати помирає в родах, дитина народжується мертвою. Батько спочатку віддав дітей батькам і поглинув в депресію. На фоні стресу рак гортані, прогнози невтішні. Поки забрав малих і проводить з ними максимум часу. Ніколи не вирішуйте своїх проблем за допомогою дітей! Зато як відкосив, що тепер пробачити собі не може
просто жахлива історія(((
Айпишница• 19 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
Не-не
От 7 до 10 млн! абортов в год делали.
Так что мимо.
Сейчас есть огромный арсенал методов.
ну їй може так більше подобається, я ж не знаю. просто я не розумію, чому аборт всі сприймають як шось страшне?
Ніколи не збрешу• 19 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
мій гінеколог поржав би з вас вголос
мабуть до нього ходять жінки, які чи самі купляють, чи їх чоловіки, презервативи десь на базарі й якісь дешеві...
автор Пасти Ла • 19 декабря 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Дуже цікаво.
Так а я звідки знаю як?! Затримка, в мене їх зазвичай немає. Дивне відчуття. роблю тест, з надією на збій, а тут позитивний.
Всюди влазю• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Презервативи. Багато років все ок і ось тут такий сюрприз
Ви вже забули про аборт два роки тому?
Зубачистка• 19 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
тю. а вам то шо до того хто і як в ліжку поводиться. вони самі вирішать треба їм убезпечуватися чи ні.
Да ничего, собственно.
Просто некоторые поступки - мучение животных, загаживание лесов, систематическое выскабливание собственных детей из своей матки и т.д. у нормального человека вызывают недоумение.
автор Пасти Ла • 19 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
Ви вже забули про аборт два роки тому?
А до того аборту 12 років все було гаразд.
ТаПрямТам• 19 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
а якщо стан здоровя не дозволяє народити,не думали про це? не всі можуть так легко як автор вагітніти і робити кучу абортів
А автор до них яким боком?
Айпишница• 19 декабря 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
жесть. почитайте про способи контрацепції. мабуть 100% захисту дає лише відсутність матки або статевого життя.
Играю_на_кларнете• 19 декабря 2024
Автор, а сколько старшему ребёнку вашему. Вот наверно радость, особенно если дочь.

Радость в кавычках
Зубачистка• 19 декабря 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Дуже цікаво.
Может, там презервативы типа гусарские
Дюрекс рвутся один на миллион случаев использования. Но здесь у всех это происходит систематически.
Скоро_вчера• 19 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
просто жахлива історія(((
Так, дуже( Я кажуть, треба бути обережними в своїх бажаннях і мріях
Сегодня я не я• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Мабуть, лікар каже могли не помітити.... Таке часто трапляється. Але не у всіх призводить до вагітності.
а ви не думали про спіраль,раз така плодовита?
Айпишница• 19 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
Да ничего, собственно.
яких дітєй? перестаньте називати згусток крові 2 мм в матці дитиною.
Гитта Ягг• 19 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
В 41 и не уметь предохраняться....
Я считаю стыдно в нашей стране беременеть так поздно
Какая интересная идея. Интересно она зародилась? Такое приходит в голову когда уходит критическое мышление и здравый смысл? Или их и не было?
Играю_на_кларнете• 19 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
Может, там презервативы типа гусарские
Тогда куда третьего, если на норм презервативы не хватает
Лорка-хлорка• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Автор ви впевнені,що в чоловіка буде бронь на всю вашу вагітність,а скільки старшому
Мамина корзиночка• 19 декабря 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Дуже цікаво.
Та буває що спочатку чоловік хоче, а потім категорично проти дитини. Спочатку робить, а потім каже іди відробляй. За моє життя я теж ніколи не чула випадків вагітності в през.
автор Пасти Ла • 19 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете

Радость в кавычках
15 і 13
Зубачистка• 19 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
Не раньше, чем вы перестанете относиться к аборту как к способу контрацепции и считать это такой же рандомной медицинской манипуляцией как удаление зуба.
Лорка-хлорка• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Бо неправильно використовУютт,вдягають уже під кінець статевого акту
автор Пасти Ла • 19 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
15сину
Играю_на_кларнете• 19 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
Если б это ещё не несло вреда для организма. Поэтому, лучше не экономить на контрацептивах, чтоб не доходить до крайностей
Айпишница• 19 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
я не вважаю це засобом контрацепції ні в якому разі. але розповідати оце про вбивства і так далі, це печерні часи. жінка сама вирішує, народжувати чи ні.
Гитта Ягг• 19 декабря 2024
Автор, такие вещи нужно обсуждать с мужем в первую очередь. Хотите, позволяет здоровье, тянете материально и муж на вашей стороне - рожайте. Если эти пункты не совпадают, не надо.
МеняАЖтрусит• 19 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
Пещерное время - не использовать контрацепцию в 2024 году))