Evglena_zelena• 06 декабря 2024

Переривання першої вагітності у 33 роки

Зачаття не заплановане, вагітність і пологи у найближчий рік для нас із мужчиною не на разі. Будь-ласка, прошу зміюк і церковних відвідувачок утриматись від ядових коментарів.
Розумію, що все індивідуально і будь-які поради може надати лише лікар після огляду і т.д.
Перша моя вагітність у 33 роки і це сталося як грім на голову, тому що у наш план це не входило.

Питання до жінок - яким чином краще найбезпечніше перервати вагітність? Фармаборт, вакуум? Хочу почути різні думки про проведення процедури, які можуть виникнути ризики і відновлення організму після…

Наголошую для змій - і утримайтесь від коментарів 🫸🏻
Наталя-e9ac• 06 декабря 2024
думаю це краще всього обсудити з лікарем
і не затягувати по часу
Прагматик флегма• 06 декабря 2024
Чим раніше йти до лікаря
З понеділка на дієті• 06 декабря 2024
Если маленький срок таблеткой
Тумба-юмба• 06 декабря 2024
А к доктору не судьба пойти?
З понеділка на дієті• 06 декабря 2024
Срок считается от последних месячных, которые у Вас были
Пушкининиана• 06 декабря 2024
🐍
Блакитна устриця• 06 декабря 2024
Який термін?
Якщо маленький, медикаментозне переривання.
З понеділка на дієті• 06 декабря 2024
Как можно быстрее, если больше 8 недель то может выйти не всё, может тогда лучше вакуум
Кокосиха• 06 декабря 2024
я не змея и не всегда за детей, но 33 года - уже и можна было бы
подумайте
прервать вообще не проблема
ФруктЕщеТот• 06 декабря 2024
чогось думаю, шо тема срачна. ви для чогось уточнили, шо вам 33 і шо вагітність перша. зараз почнуть вам казати, шо ви стара і треба обовязково народжувати
Посудомойка• 06 декабря 2024
И не лень было региться и строчить с нового аккаунта
З понеділка на дієті• 06 декабря 2024
Но сначала нужно убедиться что нормальная беременность, а не внематочная. Только тогда таблетки
автор Evglena_zelena • 06 декабря 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Знаю, я вже порахувала.
Зміюки он пишуть «а до лікаря піти слабо?»
Пха, я тільки вчора зранку дізналась про вагітність якраз перед роботою, і оце зараз з роботи повернулась. Авжеж до лікаря! Я тут не лікаря шукаю, а хотіла б почути різні думки.
Дякую )
З родзинкою• 06 декабря 2024
По медичним показам(завмерлі на 5-7тижнях) робила двіччі медикаментозний аборт. Нарікань чи мінусів небуло.
Кіна не буде• 06 декабря 2024
Ответ дляEvglena_zelena
Знаю, я вже порахувала.
Дякую )
И сразу на советчицу!
З понеділка на дієті• 06 декабря 2024
Вы в Украине?
Блакитна устриця• 06 декабря 2024
Медаборт до 49 дня, рахуючи від останньої менструації. Чим раніше - тим краще. Тому, якщо питання вирішено - ворушіться швидше, а не сидіть на форумі
З понеділка на дієті• 06 декабря 2024
Если в другой стране то могут возникнуть проблемы сделать аборт...
Посудомойка• 06 декабря 2024
Ответ дляКіна не буде
И сразу на советчицу!
Пекло в Матильде срачную тему сострочить
Кіна не буде• 06 декабря 2024
Ответ дляEvglena_zelena
Знаю, я вже порахувала.
Дякую )
Автор: не пишите ничего, проходите мимо!
Тоже автор: хочу услышать разные мнения.
разные мнения о чем?)
Щас ухожу• 06 декабря 2024
Може краще того мущину каструвати чим вам іти на аборт?
автор Evglena_zelena • 06 декабря 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Який термін?
Сьогодні 43-й день від останньої менструації. Зазвичай у мене цикл довше, ніж 30 діб, тому і не сполохалась раніше(
Творог для розжига• 06 декабря 2024
особенно повеселило про гром на голову
автор Evglena_zelena • 06 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
🐍
🐍 пссс)
Сама вумна тутички• 06 декабря 2024
У вас більше не буде дітей.
P. S. Не зміючка
Все буде• 06 декабря 2024
Любой, но будьте готовы к тому, что детей у вас никогда не будет
Щас ухожу• 06 декабря 2024
Це якою треба бути щоб в 33р першу вагітність вбивати?
Говорю-балакаю• 06 декабря 2024
Ответ дляСама вумна тутички
У вас більше не буде дітей.
P. S. Не зміючка
Зачем вы так
Блакитна устриця• 06 декабря 2024
Ответ дляEvglena_zelena
Думайте швидше
ФруктЕщеТот• 06 декабря 2024
Ответ дляВсе буде
брєд радянських часів