Пасти Ла• 19 декабря 2024
Тест позитивний, а я незнаю що робити (((
Мені 41рік, є двоє дітей підлітків. Чоловік є, в нього поки є бронь, але її на деякий термін дають. З одного боку це 3 дитина можна виїхати всім разом і вивезти сина. Щоб не одного його відправляти... З другого знову проходити через оце все, і не належати собі років 10?! Чоловіку поки не казала. Робила аборт два роки тому, побоялися тоді, початок війни. Ось тепер знову... Писати про контрацепцію не треба, знаю. Я просто розгублена. Якби знати що все буде добре. Виносити і народити здорову дитину.
Мизимец• 19 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
брєд. той, хто мріє , той нехай і народжує.
Точно, я вот хотела покончить с собой, когда забеременела, настолько я не хочу детей, не хотела мучить себя и ребёнка будущего. Потом пошла на аборт и все.
МЧСница• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Висока фертильність, це не завжди добре. А презервативи не дають 100% гарантії.
от пощастило...
в 40+ вагітніти ще й з презервативом!!
скільки я виплакала з 35 років, бо низький оваріальний резерв
як не намагалася завагітніти..по ітогу 2 завмерлі у цьому віці і все
в 40+ вагітніти ще й з презервативом!!
Мамина корзиночка• 19 декабря 2024
Ответ дляМЧСница
от пощастило...
в 40+ вагітніти ще й з презервативом!!
бог знає кому давати дитину, а кому ні. значить вас для чогось іншого готують.
МЧСница• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина корзиночка
вже навіть страшно уявити для чого)
Мамина корзиночка• 19 декабря 2024
Ответ дляМЧСница
вже навіть страшно уявити для чого)
або карає за щось.
МЧСница• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина корзиночка
або карає за щось.
ще веселіше))
а за що зазвичай карає? бо я не в курсі
Царевна в уггах• 19 декабря 2024
Не по темі, але спитаю. Невже всі так мріють виїхати? Чи є тут ті, хто може виїхати, але залишається?
Христя в тiстi• 19 декабря 2024
Ответ дляМЧСница
ще веселіше))
а за що зазвичай карає? бо я не в курсі
Бог ні за що нікого не карає. Навпаки, він всіх любить.
Я не знаю навіщо Вам пишуть про кару.
Христя в тiстi• 19 декабря 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Звичайно є. Чоловік виїзний, але нікуди не збирається. І він не один такий в моєму оточенні.
Царевна в уггах• 19 декабря 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Ми також вирішили лишитися. Можемо виїхати ще пів року, але залишаємось. Добре, що ми не одні такі.
Мая твая не панимать• 19 декабря 2024
Ответ дляКучМала
ППА это не ’предохранялись’
Мы тоже с мужем тогда не предохранялись получается .
Вместе уже почти 20 лет , первый год пользовались презерватива, потом ППА 3 года , если бы забеременела за эти 3 года ,то конечно рожала
Потом решили что хотим ребёнка, первый месяц без предохранения и я забеременела .
Потом 13 лет опять ППА ,до моих 40 лет
Решили что если будет беременность ,то буду рожать
Но я так и не забеременела , и в результате ребёнок один у нас
Потом 13 лет опять ППА ,до моих 40 лет
Фенте Фря• 19 декабря 2024
Ответ дляМизимец
Да, женщина вправе решать рожать или нет! Нежеланная беременность больше не пожизненный приговор!
ГонУрова дівка• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Чого ви вирішили що моє здоров´я вже похитнулося? Ніяких проблем зі здоров´ям зараз в мене немає.
Автор, думайте, чи можете довіряти чоловіку? Чи можете на нього покластися?
Яким він був батьком?
Який у вас сімейний дохід?
Чи в змозі прокормити 3 дітей без чоловіка?
Були випадки, що жінка народжувала третю дитину, виїжджали закордон, чоловік знаходив іншу, а вона одна з трьома. І це не поодинокі ситуації.
Яким він був батьком?
Який у вас сімейний дохід?
Барабан для дорослих• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Прям моя історія. Народила 3го в 39, раз рік синочку
Любимо обожнюємо
Чоловік військовий давно
Просто мріяв про сина, це свідомий наш крок
Якби нам не було важко, та ніколи соромно не буде
Не хочу писати тут все, але наша сімʼя доволі просунулася в розвитку з народженням сина, у всіх аспектах і любові прибавилося
Вагітність найлегша, пологи природні з чоловіком, з дитиною допомагають, підпрацьовую
Якось так
Любимо обожнюємо
Чоловік військовий давно
Якось так
Мизимец• 19 декабря 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Автор конечно рожайте, потом с 3 сможете выехать)) если ничего не изменят в законах. Ну ,а дальше ваша жизнь будет сказкой здоровье которое в 41 и так уже пошатнулось совсем похериться, не факт, что муж выехав останется с Вами, Вы же его сейчас оставить не можете , чтоб детей 2 ( сына в том числе) вывезти, а он уверена почувствовав запах свободы сделает это легко ... В общем идите на аборт . Вам скоро внуков няньчить.
Кому он нужен?
Кошка Мурка• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Презервативи. Багато років все ок і ось тут такий сюрприз
на майбутнє: презерватив + ппа, гарантій більше тоді
Пасти Ла
• 19 декабря 2024
Ответ дляКошка Мурка
На майбутнє тепер тільки вазектомія
Жертва интернета• 19 декабря 2024
Если мой ответ что-то решает, то я за то чтобы рожать, и не из-за мужа, дети это счастье, а разве может быть счастья слишком много , удачи вам и правильного выбора
Лапка• 19 декабря 2024
Ну, не знаю. Мої одногрупниці народили ось в 41. Хто першу дитину, а хто четверту. Ми ж іще молоді. Мені 41, молодшій дитині 3 і підліток 16
Kassiopeyaeva• 19 декабря 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Предохраняться пора научиться в вашем возрасте
Та да…
«Писати про контрацепцію не треба».
А вбивати дітей треба щороку?
Дивна тітка
«Писати про контрацепцію не треба».
А вбивати дітей треба щороку?
Дивна тітка
Снідаю авокадо• 19 декабря 2024
Народжуйте і виїздіть! За кордоном інше життя, інша реальність. Думайте за майбутнє власних дітей! Ви ВЖЕ вагітні. Народжуйте.
Мамина корзиночка• 20 декабря 2024
Ответ дляМЧСница
ще веселіше))
а за що зазвичай карає? бо я не в курсі
за якісь неправильні вчинки.
Мамина корзиночка• 20 декабря 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Я не знаю навіщо Вам пишуть про кару.
Любить до поки людина не нагліє до такої межі, що не чує під собою ніг.
МЧСница• 20 декабря 2024
Ответ дляМамина корзиночка
а...тобто це так обнагліла чи шо?
напевно гірше за путіна була...бо шось його не дуже карає за неправильні вчинки
Мамина корзиночка• 21 декабря 2024
Ответ дляМЧСница
а...тобто це так обнагліла чи шо?
У него там якісь корупційні зв´язки з небом.