Пасти Ла• 19 декабря 2024

Тест позитивний, а я незнаю що робити (((

Мені 41рік, є двоє дітей підлітків. Чоловік є, в нього поки є бронь, але її на деякий термін дають. З одного боку це 3 дитина можна виїхати всім разом і вивезти сина. Щоб не одного його відправляти... З другого знову проходити через оце все, і не належати собі років 10?! Чоловіку поки не казала. Робила аборт два роки тому, побоялися тоді, початок війни. Ось тепер знову... Писати про контрацепцію не треба, знаю. Я просто розгублена. Якби знати що все буде добре. Виносити і народити здорову дитину.
Дева Мария• 19 декабря 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну шо делать, решать с мужем или нормальная «бронь» у него будет или аборт
А если отменят для многодетных ?) слухи ходят
Antiprom• 19 декабря 2024
Ті, хто налетіли на автора
При типовому використані презерватива ймовірність завагітніти 18%, при ідеальному -2%..
Метелик• 19 декабря 2024
Для меня это страшный сон, не хотела бы категорически и для выезда в том числе.
Да Щас же• 19 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
а якщо стан здоровя не дозволяє народити,не думали про це? не всі можуть так легко як автор вагітніти і робити кучу абортів
У не вагітності інших проблема автора, чи ті хто не може народити будуть якось пов´язаний з дитиною автора?
Antiprom• 19 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Мне нравится, как пишут. Зачем вообще рожать? Чтоб после 18 выпхать на вольные хлеба...неужели родителя все равно как устроится жизнь ребенка. Ничего не дать ребёнку, не образования, не поддержки.
Но в старости ждать помощи от них...
###

Автор, дохід в сім´ї дозволяє забезпечувати трьох? Якщо так, то чому ні.. через 2 роки старший син покине дім, через 4-5 друга і
Як мені подобається, коли інші судять по собі)) якщотви чекаєте що дитина ваша потім буде забезпечувати вас в старості то не думайте що інші такі..
Чи якщо вважаєте, покине дім випхать на вольні хліба, то і у мене таке бачення.. я до речі з 18 років навчалась у виші і до батьків їздила раз ви1 міс в 1.5 а з 20 років, вже працювала в вільний час і так багато моїх друзів, і вважаю це правильно..а якщо ви своїм дітям плануєте жопу підтирати до 40 їх років то це ваш клопіт
Antiprom• 19 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Знаю що ви народили дитину в 41 чи 42 шкодуєте?
ОдинРазНадетое• 19 декабря 2024
Пока вы выносите ребёнка, все может поменяться и в стране и в мире.
Файна цьоця• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
А де я писала що не предохранялися?
Значить, ваша дитина проситься в цей світ.
автор Пасти Ла • 19 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
А минулого разу ви говорили чоловіку?
Рішення про аборт разом приймали?
Так
автор Пасти Ла • 19 декабря 2024
Ответ дляПедиатор_я
Між першою і другою дитиною яка різниця?
1.9
Я супер-пупер• 19 декабря 2024
Дура она и в африке дура. Можете банить.
Дева Мария• 19 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Пффф . В 38 . Конечно нет , первый и единственный долгожданный ребенок 🤗
Antiprom• 19 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Перепутала тоді вас) думала Ви з Одеси.. і років 5-6 тому жінка ств тут тему що син їде за кордон на навчання і хотіла б ще одну дитину народити
. Думала що то Ваша тема..
А у нас макарошки• 19 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
А потом третий ребенок вырастет (дай бог здоровым) и поймет, что его родили ради нормальной брони. Вы в своем сообщении даете понять, что ребенка не хотите - это ответ.
Можно Брониславом назвать.
Мамин тріль• 19 декабря 2024
Мені 41, ні при яких умовах зараз не народила б.
Попадалочка• 19 декабря 2024
Автор я думаю вам нужно сделать аборт и не говорить мужу. Есть волшебные таблеточки и через пару дней вы опять в строю
Сегодня я не я• 19 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
це називається-легковажність,от і все
Масяня Я• 19 декабря 2024
Так легко беременеете,как кошка.
ПлюшкамиБалуюсь• 19 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Мене народили, бо у мами була міома і лікарі сказали, що під час вагітності може зникнути. Мені все одно, якщо чесно це не мене ніяк не впливає.
ПлюшкамиБалуюсь• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Презервативи. Багато років все ок і ось тут такий сюрприз
Багато років - це два? Не те, щоб багато...
ПлюшкамиБалуюсь• 19 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А що з ним трапилось? Порвався?
Залишився на тумбочці. І чомусь не спрацював
tamila363• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
А звідки я знаю коли це сталося?! Постінор п´ють в першу добу наскільки я знаю.
нет, до 72 часов после незащищенного полового акта пьют постинор и другие таблетки экстренной контрацепции
ПлюшкамиБалуюсь• 19 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Ті, хто налетіли на автора
У автора друга вагітність за два роки. Дивні дива...
Гадаю_По_шнуркам• 19 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Ну кто ж знает как будет, зелень каждый день новые законы пишет.
Потому нужно автору решать с мужем что делать, а не на форуме спрашивать
Хитрушка-чекушка• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Так
Ну то і зараз разом приймайте рішення.

Дуже багато факторів які необхідно враховувати...
Ваше здоров´я. Фінансовий стан сім´ї. З бронюванням чоловіка і виїздом за кордон сина все це може ще багато разів змінитися. Та й взагалі чи хоче ваш чоловік виїхати? Тут була не одна тема і про синів, і про чоловіків які не хотіли виїжджати, навіть якщо є можливість.

Навіть в мирні часи народження третьої дитини, тим паче не запланованої, це виклик для сім´ї. У вас підлітки, з ними також не легко. Можуть бути ревнощі старших, що мама не приділяє увагу. І тоді не будете знати що рятувати - стосунки з дітьми, стосунки з чоловіком чи свою нервову систему. І все це в чужій країні без підтримки близьких людей.

Я можу лише свою думку сказати - я б не народжувала. По-перше, не той вік і емоційний стан. Ви самі сказали, що не хочете знову собі неналежати. По-друге, не той час - краще в найближчі роки не буде, тільки складніше. По-третє, народити, щоб була бронь і виїзд, теж не гарантія. Один новий закон і все може кардинально змінитися.

Бажаю вам прийняти мудре зважене рішення.🌷
автор Пасти Ла • 19 декабря 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
До цього 12 років все ок.
Antiprom• 19 декабря 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Думаю, їм треба перейти на якісні презервативи і чоловіку пройти начання як правильно одягати презерватив..2 рази то не дива, то криві руки у чоловіка автора..
АЛЕ ще раз, оф статистика говорить що при невірно одягнутому презервативі ймовірність завагітніти 18%..
ПлюшкамиБалуюсь• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
До цього 12 років все ок.
А тут прямо поперло... ну серйозно... ну навіщо ви це розказуєте? І я впевнена, що два роки тому, то був не перший ваш аборт.
Кusalochka• 19 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Висока фертильність, це не завжди добре. А презервативи не дають 100% гарантії.
Как это не дают? Только если порвался. По теме решать только Вам. Возраст нормальный, но о Вашем здоровье и материальных возможностях знаете только Вы. Бронь на выезд по 3м детям и вообще бронь по этой теме... ну такое, сегодня есть, завтра могут и убрать.
Кusalochka• 19 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Если не назовут Бронислав, то может и не поймет🙈