КоКоКоКоКоКо...• 19 декабря 2024

Муж прислал коллеге по работе видео

Она медсестра он врач, прислал там чей-то номер телефона по работе и следом такое видео, что типа кто-то сдает экзамены в институте но это уже не ты…это нормально? Мне нет.. Как дальше правильно себя вести?
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А ви не думали про те що другій половині тих колег це може бути неприємно?
Скажіть чоловіку.
Але скоріш за все це приведе до того, що на телефоні буде пароль, а чоловік буде спілкуватись поза домом більш обережно, щоб ви не знали.

Але це точно не значить, що спілкуватись перестане.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Скажіть чоловіку.

Я вас зрозуміла, дякую..
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Скажіть чоловіку.

Значить треба думати про розлучення(
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
При чому тут невпевнена? А що впевненим не зраджують, чи що? Так з просто переписок все і починається
Початись може з чого завгодно.
Сміття пішов винести, в магазині, сусідка, колега, спортзал, басейн, да хто завгодно і де завгодно.

А ви, якщо будете так чоловіка душити - шансів на зраду буде більше.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Початись може з чого завгодно.

В чому саме душити? А як жити в родині де не можна сказати якщо тобі щось не подобається?
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Скажіть чоловіку.

Тобто варіант бути вірним, не написувати всяким жінкам навіть не розглядається (( … сумно
Стебель березы• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Що там актуального? Там просто кадр з фільму типу акторка спочатку сумна а потім починає посміхатись. І підпис типу подумала що хтось здає екзамени але це вже не ти. Це він типу хотів так пошуткувати з нею, для чого це з лівою жінкою робити? Для мене це неприйнятно
Авторко, Ви що взагалі ні з ким не спілкуєтесь, окрім чоловіка? Чого неприйнятно для Вас? Що такого сталось, що Ви цілу тему тут накрапали? Актуально у його колективі на роботі, оскільки, можливо, була якась розмова, в продовження якої це відео було доречним і все. Скільки ви собі вже нервових клітин на порожньому місці спалили. Я вже не говорю про те, що пхати свій ніс у його телефон взагалі не нормально, але, очевидно, для Вас - прийнятно.
Бандитка Сью• 19 декабря 2024
Автор, ви з села?
Просто цікаво
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Я спілкуюсь, але я іншим чоловікам відосіки не надсилаю. Якщо це по роботі спілкування то це чисто ділове. Є друзі, наші знайомі загальні, але я скидаю відео подібні тільки жінкам.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Ну ясно що з нею він спілкувався, як там вона вчиться, чи вже довчилась, що він таке відео скинув…
Стебель березы• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я не сумнівалась, що у Вас свої заморочки, але не всі люди такі як Ви. Більшість, все ж тих, які адекватно дивляться на світ, відносини між подружжям і стосунки у робочих колективах.
Стебель березы• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну і що не так???
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Ну і що не так???
Я не знаю як вам це пояснити, якщо для вас все так, для мене ні. Нижче в темі є люди які мене підтримали і зрозуміли …Для чого ця цікавість до іншої жінки?
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Ну чогось тільки ці відносини в нього не розповсюдились на 50 річну санітарку як нижче хтось правильно написав, чогось молодій медсестрі написав
Стебель березы• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Мені, по великому рахунку, все одно, що Вам так чи не так. Просто, на відміну від тих людей, які стимулюють у Вас нервовий зрив і підживлюють зайві підозри, кажу про те, що зі сторони НІЧОГО страшного не сталось. Звичайно, я не знаю контексту, я не знаю, які у Вас стосунки. Але точно знаю, що у сім´ї, в якій хтось із партнерів починає гратись у собаку-подозріваку - інший або буде захищатись і виправдовуватись або в кінці кінців робити те, в чому його (її) підозрюють. Ви своєю поведінкою насамперед доводите себе до нервових потрясінь.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Ну і що не так???
А, ось ще що не так. Бо це не вперше у нього… вже були з іншими такі ж спілкування, чи то флірт чи не знаю, може ще й гірше((( ось мої теми ще писала раніше, то з іншими «колегами» було, і всі як цікаво, молодші, самотні, прям співпадіння
Такий ввічливий, і відосіки шле, прям молодець

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3496304

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3548204
Стебель березы• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Бо з нею мав якісь контакт по роботі, з нею було спілкування, а з санітаркою - не було. Нормально те, що люди спілкуються з кимось, з ким цікаво і якісь точки перетину інтересів, а не з усіма підряд.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Ну от якщо йому цікаво спілкуватись з молодими медсестрами хай з ними і спілкується, хай піде й одружиться. А то написує мені вже з ранку… так і хочеться відповісти, медсестрі тій надішли.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
просто делайте с этим что-то
или в розовых очках лучше будет?
ок, он просто шутник
Что именно мне нужно делать? Вариант ему не написывать другим девушкам не подходит? Или в чем мои розовые очки состоят? В то что я хочу верности в отношениях, а не чтоб при мне написываои другим то я от этого сразу плохая становлюсь? Неужели никто больше этого не хочет?
Божий одуванчик• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Чем я его извожу? Что попросила не написывать левой девушке? А как надо правильно? Не обращать внимания, пусть делает что хочет да?
А вы ему начальник? Или брак - это ярмо и кандалы?
Почему ему нельзя общаться с людьми? Кроме того что он муж, он ещё сын, брат, коллега и тд.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Як би мені так почати мислити як ви… я би теж так хотіла, але в мене не виходить. Як побачила це повідомлення зразу засмутилась. Тим більше раніше він казав що вона йому подобається, типу щось схоже на те яка я була в молодості…((
Стебель березы• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Він не хоче ОДРУЖУВАТИСЬ з кимось, він просто так спілкується у тому колективі. У мене чоловік - лікар і його брат - лікар. Те, що таке спілкування в колективах, де є молодші колеги, інтерни, медсестри - це норма, ні для кого не секрет. Тим більше для Вас, авторко, якщо Ви з ним вже багато років. Те, що це Вас так тригерить, аж на декілька тем, говорить про Вашу власну невпевненість і Вашу недовіру до чоловіка. То, потрібно, напевно, замислитись, чого так.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Ну є таке, що я невпевнена, але ж і він міг НЕ надсилати те відео.. може тоді б в мене було більше впевненості, в ньому в тому числі. Якщо ваш чоловік лікар ви я думаю мене розумієте, звідки взятись довірі якщо він її підриває ?(
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 декабря 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Вообще то с простого общения может во что то перерасти другое и автора тревога не безпочвенна
Правильно, лучше его на улицу не выпускать, на работу с ним ходить, переписки контролировать, а то мало ли во что простое общение перерастет...
Попадалочка• 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Чому ви така невпевнена в собі?
Проблема може в вас?
Я ще розумію якщо б переписка була якоюсь з натяком на інтим або щось таке.
А вы думаете к интимным переписками сразу переходят?)
Уверенность в себе -это прежде всего честность к себе и умение расставлять личные границы
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 декабря 2024
Отето мужик встрял. Мало того, что сообщения читает, так еще мозг из-за всякой фигни выносит.
Попадалочка• 19 декабря 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Бедный мужчинка, как сложно не флиртовать с другими. Несчастный прям
Попадалочка• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...

Автор, если вы не троль, то ваш муж конченный, уж простите
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
Я не тролль.. почему вы так решили?
Попадалочка• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я не тролль.. почему вы так решили?
К сожалению на форуме много такого. Вы все правильно думаете, это уже не разовый случай, о многом говорит. Сочувствую вам, в такой ситуации даже не знаешь что посоветовать