ПАЦАНКА О• 19 декабря 2024

Что подарили сегодня детям на Николая?

Кто празднует сегодня, что ваши дети нашли под подушкой? Дочка 10 лет - вкусняшки, рюкзак и приятные мелочи (наклейки, блокнотики, значки с аниме). Довольна) вроде бы верит еще в чудо
Качка в тапцях• 20 декабря 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Вопрос был «кто празднует сегодня», не заметили? Большинство из моего окружения празднуют сегодня, переносы по политическим причинам не воспринимаю
А як дитина ставиться до того, що більшість дітей отримали подарунки 2 тижня тому? Перенос ’ чуда’ на різні дати її не дивує?
Ужгород• 20 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
Вы думаете, что жители Ростова придут сюда писать в тему про праздник, у них других дел нет? Жрите кактус дальше
Я думаю что ты и ростов,вместе с путиным пнх
Додекаэдр• 20 декабря 2024
Ответ дляА шо сталося?
В ЕС например. Или вы не слышали о таком? Или в вашем детстве вы ходили в школу в Рождество?
Была дома.
Как и сейчас мой ребёнок будет дома на Рождество - 7 января.
25 декабря учебный день.
Малинка• 20 декабря 2024
Чому не можна з розумінням поставитися до того що ми в демократичній країні, і кожен має право обирати коли йому святкувати?
Обісрати ближнього - головна ціль дня чи як?
19 сторінок срачу
Оце так..
Я вважаю нормальним святкувати Миколая хоч 19 хоч 6 го. Так само і Різдво. Так само і говорити в побуті російською нормально.
Так само і виїхати чи залишитися нормально.
А от срачі влаштовувати, ділити - не нормально!
Русня вже перемагає нас у тому плані, що українці ненавидять один одного за будь яку хрінь.
Гитта Ягг• 20 декабря 2024
Младшему крестнику передали особенные его любимые сладости. Мама спрятала под подушку. У кого дети мелкие, я смотрю все отмечают по старому 19 декабря. Но вообще это самый непопулярный праздник у моего круга. В смысле в такой форме, с подарками его мало кто отмечает.
Не понимаю природы срача из-за праздников.
В плане, Святого Николая в нашей православной церкви это 19 декабря, Рождество 7 января. Какое отношение к этому имеют какие-то государственные указы? У нас церковь отделена от государства.
У разных православных ( а остальные нас в данном контексте не интересуют) церквей разные календари. Это не плохо и не хорошо, это просто есть. Иерусалимская, польская, македонская православная церковь отмечает 7 января, Константинопольская, Болгарская и др 25 декабря.
На мой взгляд это вообще не тема для срача, если учесть что подавляющее большинство его участников вообще не верующие и никакое Рождество не отмечают вообще.
Дурь какая-то.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 20 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Це все одно, що подруга вас запрошує на свій день народження, наприклад, 1 лютого, а ви приходите 10, бо вам так здається правильнішим.🙃
ок, тогда давайте дни рождения тоже перенесем
Железобетон• 20 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Можливо, у вас там свято якогось Ніколая. В українській церкві свято Миколи Чудотворця відзначають 6 грудня
в Украине 3 православные церкви, и только одна отмечает 6 грудня.
Почему она самая самая правильная? Потому что политическая и госудаственная? Так это по Конституции запрещено иметь госсударственную церковь..
ФруктЕщеТот• 20 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
19 та інші свята по юліанському календарю святкує тільки кацапська церква і їм співчуваючі.
19 грудня святкують православні східного обряду,
Це Єрусалимська, Сербська, Грузинська, Чорногорська, Польська православні церкви, Афонські монастирі, частина Української та, на жаль, рашка. Це право кожного християнина належати до західного або східного обряду.
Апелювати рашкою безглуздо, бо й Ватикан та Папа Римський підтримує орків та заграє с пуйлом. тому не слід змішувати ВІРУ та ПОЛІТИКУ.
Жена сантехника• 20 декабря 2024
Я дивлюсь ті, хто святкує 19-го святкували сьогодні разом з русньою, коли під обстріли попав собор святого Миколая?
Там гундяєв освятив ракети і послав православним? Сходіть ще до московських попів
ФруктЕщеТот• 20 декабря 2024
Православні Східного обряду святкують всі світа за Юліанським календарем, Розбіжність виникла понад 100 років тому, коли світське життя перейшло на новий Григоріанський календар (за ним Різдво святкують 25 грудня), а церква залишилась на старому.
Жена сантехника• 20 декабря 2024
Ответ дляМалинка
19 сторінок срачу
Оце так..
Не всЁ так АднАзначнА?
Жена сантехника• 20 декабря 2024
Ответ дляМалинка
19 сторінок срачу
Оце так..
Як можна з розумінням ставитись до тих, хто підтримує московську церкву?
ФруктЕщеТот• 20 декабря 2024
Ответ дляМалинка
19 сторінок срачу
Оце так..
Так, наші друзі з Іспанії поважають право на віру інших людей, знають, що ми святкуємо за Східним обрядом та вітають нас з Різдвом 7 січня, ми їх вітаємо 25 грудня. Ось це й є ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ- ПОВАГА ДО ІНШОЇ ЛЮДИНИ та її вподобань та віри
Любовь Калистратовна• 20 декабря 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Різдво не з руснею, а Новий рік не хочете перенести, щоб святкувати не з ними?
Ну капець .. ви що не розумієте що святкується у Різдво ? Віряни звертаються до Бога з молитвою , а не просто жруть і п’ють як на НР .
Жена сантехника• 20 декабря 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Це можливо тільки тоді, коли повага взаємна.
Яка повага може бути до російської церкви?
Любовь Калистратовна• 20 декабря 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Все вірно кажете . Згодна з вами . Але тут питання в тому , що нав’язана дата понад 100 років тому на святкування 7-го йде від народу котрий кожен день вбиває нас
ФруктЕщеТот• 20 декабря 2024
Ответ дляЖена сантехника
До чого тут РПЦ, повторюю, Православні Східного обряду це НЕ ТІЛЬКИ РПЦ, Це Єрусалимська, Сербська, Грузинська, Чорногорська, Польська православні церкви, Афонські монастирі, частина Української православної церкви
ФруктЕщеТот• 20 декабря 2024
Ответ дляЖена сантехника
Гітлеровська фашистська Германія в свій час теж святкувала з усім цивілізованим світом, але НЕ БУЛА цивілізованою. То, що може відмінити тоді 25 грудня, якщо діяти за такою логікою?( Бо німецькі фашисти святкували 25 грудня Різдво)
ФруктЕщеТот• 20 декабря 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ні, вчіть історію, Єрусалімська православна церква, яка кожного року приймає СВЯТИЙ БЛАГОДАТНИЙ ВОГОНЬ на Пасху (за юліанським календарем) не перейшла на Григоріанський світський календар. До неї приєдналися інші церкви. які я перерахувала.
Жена сантехника• 20 декабря 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Не треба мені повторювати
Краще почитайте церкви яких країн входять до РПЦ. Це все московський патріархат.
Литва якщо не помиляюсь, заборонила РПЦ в себе
ЖенаАйтишнеГа• 20 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
Мені подобається, що нарешті моя церква почала послуговуватися актуальним календарем. Ви можете хоч до сатаністів ходити і святкувати, що й коли завгодно. Зрештою, ви практично це і робите
Полуничка• 20 декабря 2024
Нічого,,до моєї дитини Миколай приходив 6 грудня.
Железобетон• 20 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
я не буду уподобляться вам и говорить вранье.
Скажу просто вольному - воля, спасенному - рай.
Железобетон• 20 декабря 2024
Ответ дляЖена сантехника
Не треба мені повторювати
ошибаетесь.
Такое безобразие как у нас только в Украине. У нас по ТВ сказали, что запретили в Литве и Молдавии, но главы государств выступили и сказали, что не будет этого , вслед за нашим сообщением.
Но ложь уже ушла в народ.

При этом у них нет независимой церкви, как у нас!, у них есть Ви́ленская и Лито́вская епа́рхия (лит. Vilniaus ir Lietuvos vyskupija) — епархия Русской православной церкви.

Кому подчиняется православная церковь Литвы?
Работу в стране продолжит и епархия Московского патриархата. В Литве официально одобрили сосуществование двух православных церквей. В четверг, 8 февраля, министерство юстиции балтийской страны зарегистрировало новую структуру - экзархат, который будет подчиняться Константинопольскому патриархату.8 февр. 2024 г
Жена сантехника• 20 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
ошибаетесь.
Но ложь уже ушла в народ.

Тобто не помиляюсь)
Вони тепер не підпорядковані московському патріархату, а перейшли в Константинопольський
Неваляшкина• 20 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Спитайте в своїй праведній церкві чи вислів ’не суди, не судимий будеш’, ще актуальний?
Железобетон• 20 декабря 2024
Ответ дляЖена сантехника
Тобто не помиляюсь)
Где вы это увидели, интересно, процитируйте, плизз.

У них есть епископат, как у нас епископ Белоцерковский, Епископ Черниговский, епископ Черкасский, понимаете?нет?
У них теперь есть епископат( экзархат) подчиняющийся Москве( 52 прихода ) и другой, подчинающийся Константинополю, только образованный, неизвестно количество приходов.
Одновременно . Никто никуда не переходит и никто никого не уничтожает.

Написано же , как это можно понять, что это про переход?

’В Литве официально одобрили сосуществование двух православных церквей’.

Где вы видите про переход?

У нас тоже был экзархат до 1990 года, а в 1990 году образована независимая церковь УПЦ.
Железобетон• 20 декабря 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
берите выше.
Она ’навязана’ Владимиром, крестившим Русь, и с тех пор не менялась, и 100 лет назад ее хотели поменять, но не смогли.
Железобетон• 20 декабря 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Может прочитают те кто дотумкать не могут про переносы ваше сообщение . И поинтересуются что Рождество 25 запретили большевики на десятилетие , а потом вернули , но так , что бы «не как у загнивающего запада».
Я бы срать под один куст не села , не то чтобы молится богу в один день с этими чертями . Особенно ярко это осознание приходит когда ребенок бежит в ванную с криками мы же не умрем или сидит в подвале во время уроков школы или едет гулять с друзьями , и вместо батутов паркинг как укрытие на часы .
А некоторые упрямо толдычут я же праздновала …. 30-40-50 лет и буду , но так все течет , все меняется , а вы как динозавры
все не так дать ссылку на ролик? будете смотреть?
Большевики хотели сместить дату Рождества и сделать красное рождество 25 декабря, потому что понимали, что по новому стилю Рождество стало 7 января., но не вышло.
Загнивающий запад тут вообще не при чем.

Главное, чтобы не как у них - это лозунг сегодняшнего времени.
При чем странно : от брюк, ложки и 1 сентября не отказались, что стоит перенести на 5 сентября? А церковь Зе покоя не дает.
ЖенаАйтишнеГа• 21 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
Авжеж. Усі заповіді та прописні істини актуальні. То я - грішниця. І свою думку по інших висловлюю відкрито. А всякі шавки, які розводять срачні теми та всіляко нападають на українців, які йдуть своїм шляхом і не хочуть ходити до церкви, яка благословляє ракети на їхні голови, будуть відповідати за свої вчинки. Не мені, звісно.