Забула що?• 19 декабря 2024
Рождественнику год, не цветёт
У кого есть такой цветок, зацветает к рождеству?
Пригаю-цибаю• 19 декабря 2024
Цветет по 2 раза в год с самого маленького. Но он не любит чтобы его трогали вообще.
Дякую_аж_підскакую• 19 декабря 2024
Йому подобається холод. Наприклад, на гілках, які торкаються холодного вікна, буде більше бутонів. А над батареєю може взагалі не бути. Я один винесла в під´їзд. То він там в екстазі - відчуваю, скоро унесуть 😬
Знаю що ще виносять тимчасово на холод. Потім, коли зав´яжуться бутони, заносять назад.
Катруся 777• 19 декабря 2024
В мене багато років не цвів в тому році поставила на вікно, там трохи дує з щілин, то перший раз зацвів. Він любить прохолоду, тому дивіться де він у вас стоїть
Дякую_аж_підскакую• 19 декабря 2024
Ответ дляАлесс
И еще)
Может у вас пасхальник🤭,а не рождественник. Тогда ждите,на Пасху зацветет
До речі так. Він у мене часто квітне і на Різдво, і на Великдень. Дуже релігіозний попався)
Відморожена• 19 декабря 2024
Ответ дляАлесс
И еще)
Так і є , мій старий декабрист цього року цвів на Паску )