lilu1990• 19 декабря 2024

Дальнобійні удари по росії

Блін, ну прекрасно ж справляємося дронами, як файно горіло нпз в ростовській області. Можемо. Убили генерала російського в далекому тилу. Ну можемо. І сукабєєву, і ту мармаросяншу така доля чекає. Нехай трясуться там. Можемо блін багато чого. На фоні тричасового ниття Маркуса і скандалів зі знущанням це забувається. ГУР то взагалі красавчики. Не все погано, але могло бы бути значно, значно краще. Трохи вселяє надію.
Леска• 20 декабря 2024
Ответ для-Инга-
ущерб от дрона не сравнить с поражением хаймарсами).
Хочется чтобы там горело все что может гореть, все места дислокации частей, пусковые установки, аэродромы, нефтебазы, пукины и писковы...
І дупи русні
Valentina shop2020• 20 декабря 2024
Ответ дляVikki
А даже если и так,то что?
Это не мы начали, а рашисты. Ну так, а как они думали будет?
Их же конченая поговорка гласит,что против лома нет приема,окромя ДРУГОГО лома.
Мирные гибнут с 2х сторон, в войне так и бывает
Сама спряталась далеко и пишешь всякую гадость
Наталка -русалка• 20 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
А якщо не даватимуть грошенятка і зброю?
,
Вони винні,бо забрали ядерку
begovelik• 20 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
,
Вони винні,бо забрали ядерку
Винні що саме? Будапештський меморандум гляньте: « 4. Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої
Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки
підтверджують їх зобов´язання домагатися негайних дій з боку Ради
Безпеки Організації Об´єднаних Націй з метою надання допомоги
Україні як державі-учасниці Договору про нерозповсюдження ядерної
зброї ( 995_098 ), що не володіє ядерною зброєю, в разі, якщо
Україна стане жертвою акту агресії або об´єктом погрози агресією з
використанням ядерної зброї.». Це все.
Наталка -русалка• 20 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
використанням ядерної зброї.». Це все.
орки не одноразово лякали ядеркою,не помітили?
tetnes• 20 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Не тільки орки. Беговєлік дуже часто просипається в ситій спокійній Австрії, п´є каву і біжить одразу газлайтити українок на порадницю і залякувати отвєтками від хуйла. При чому газлайтить всіх і виїхавших и залишившихся, хоч сама те ж виїхавша.