Культура аж пре ,що вона на камеру говорила
Приїхала провокувати конфлікти ,щоб потім росіяни писали от бандерівці на неї нападають
Алина-1240• 19 декабря 2024
Нафиг вы тетку эту сюда притащили.она может быть не здорова,вы такая же?вопит,и пускай
Казала бабусі в автобусі.
Люди просто там вщоці були
Natal_ka91• 19 декабря 2024
Вже писали, що в неї з психікою проблеми і вона проходила лікування
Ответ дляNatal_ka91
Може краще нехай в москві проходить його?
Алина-1240• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Казала бабусі в автобусі.
Люди просто там вщоці були
А бабка в автобусе не видит,что человек не здоров?
Ответ дляАлина-1240
Можливо вони не в курсі
Алина-1240• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Можливо вони не в курсі
Мне кажется,что это очевидно.и нормальные люди на психбольного просто не обратят внимание и отсядут
Vlada-Maria• 19 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
та якось однобоко ’не здорова’... але забавно спостерігати, як москвороті і рузькомірні відразу виправдовують ’своїх’
Vlada-Maria• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Можливо вони не в курсі
яка вона ’не здорова’, курва москальська нагла? І такого розлізлося, як вошей, повсюди.
Ось послухайте оригінал
шкода, що втекти встигла і путін не полікував її ракетою в голову
Ось послухайте оригінал
Love_Love_Love_• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Щось дурдом останній час
Це взагалі жесть, але тут на форумі таких масса, зараз вони будуть у вашій темі
Vlada-Maria• 19 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
та вже он вище як розпинаються, виявляється, ’ето савсєм другоє’
Алина-1240• 19 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 19 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
зате добре видно ’судя по рассуждениям’, чия ви сестра
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-88885741
Хто з тим рузькомірним бидлом політдебати розводив? Ви відео бачили, з чого почалось бачили? Чи теж однобоко ’не здорові’, рузькомірно?
Olivia 666• 19 декабря 2024
А оце ще. І скільки таких? Херсонець,танцюрист,фанат. А скільки таких виїхало або сидить в Україні та здає все що може оркам. І в нього громадянство України.
Love_Love_Love_• 19 декабря 2024
Ответ дляlus_so
А чому це ви називаєте хвору на голову ватну курку ’типовою переселенкою’? Що в ній ви такого ’типового’ побачили? Слова вибирайте.
А чому ви всіх кому не подобається мацкальське гамно на українській землі називаєте пропагандистами?
Алина-1240• 19 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
Человек болен на видео.вам этого не видно?
Olivia 666• 19 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Ви точно не в собі,гірше ніж та бабка. Чому це треба мовчати та дозволяти хворим чи не хворим верещати як свиня про свої вподобання в живучи в яку вона ненавидить ? От краще б ви помовчали.
Vlada-Maria• 19 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
чим воно больне? рузьким міром? Для ’больної’ в неї прекрасно зв’язана мова, логічно побудовані речення. Сподіваюсь, її добряче ’полікують’ без камер
Vlada-Maria• 19 декабря 2024
Ответ дляOlivia 666
не промовчить, бо така сама
Алина-1240• 19 декабря 2024
Ответ дляOlivia 666
Ну станьте и спорьте с психбольной теткой.нормальный отойдет от больного просто
Ответ дляLove_Love_Love_
Таких ’одеситок та киянок ’ багато -’я тут родилась!’ Їх основний тезіс,а по факту москальське коріння дає про себе знати через навіть багато років та поколінь
impossibilia non sunt• 19 декабря 2024
Объясните кто-нибудь почему агрессивный контент всегда на укр. языке? Чтобы что? Чтобы нас ненавидели во всем мире за агрессивную неадекватность?
Love_Love_Love_• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Російська мова на території України є нічим іншим як результатом геноциду українського народу
Ответ дляOlivia 666
А де воно зараз?
Natal_ka91• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Може. Для таких унікумів є СБУ і поліція. Хай хоч тут працюють як треба
Ответ дляНаталка -русалка
Да уж, так как мы грыземся то мова, то вера и.т.д. нам и внешних врагов не нужно....