Україна наше все• 20 декабря 2024

Чорні змішувачі у ванні та чорна душова система, в кого є і якої фірми?

Чи все ок після пару років використання, чи не шкодуєте, що обрали чорний колір?
Результат:
вже голосів: 57
50 (87.72%) Проти, проблемна в догляді
7 (12.28%) За чорну сантехніку
Love_Love_Love_• 20 декабря 2024
Не робіть того якщо у вас не супер пупер шикарна система фільтрації стоїть
Танцепесенная• 20 декабря 2024
У мене , фірма Devit
Хома з пастою• 20 декабря 2024
це з власного сумного досвіду, але вже пізно(((( і ніяка система очистки і фільтрації не допоможе... зате на картинці як суперово...
Кудряшка Сью• 20 декабря 2024
Черный цвет в интерьере, это треш
Любое малюсенькое пятно/ каплю видно
Замахаетесь
Забула що?• 20 декабря 2024
В нас paffoni. Чорний матовий з душовим гарнітуром. Фарба за рік в деяких місцях вже прям облізла. На кухні якийсь італійський не супер дорогий, то більш/менш тримається.
У подруги якийсь чорний з композиту-то без проблем. Фарбований не рекомендую, але ж коли робили ремонт треба було лише чорний матовий і ніяк інакше
Забула що?• 20 декабря 2024
А цікаво, можливо хтось відпишеться,у когось є золоті змішувачі? Як вони в експлуатації?
Забула що?• 20 декабря 2024
курасаны• 20 декабря 2024
Ответ дляЗабула що?
фото
Китай?
Забула що?• 20 декабря 2024
Ответ длякурасаны
Китай?
Не знаю, це я першу ліпшу з інтернету додала до мого питання зверху, не змогла прикріпити відразу під ним.
СМСница• 20 декабря 2024
Ответ дляЗабула що?
У свекров,дорогие латунь,в классическом стиле
Кто крайний?• 20 декабря 2024
Польский начал облазить смеситель. Испанская подороже сантехника и на кухне франке держится. Налета нет практически, у меня система фильтрации и умягчения стоит.
Сейчас уже ж черный не модно. Ставьте хром или золото.
Жена аллигатора• 20 декабря 2024
В мене 4 шт
2 супер після майже 5 років використання, а ще 2 ( однакові) трохи злізли. Відреставрую навесні
Хома з пастою• 20 декабря 2024
Ответ дляЗабула що?
Залежить від виробника. Ось польський, 5 рік пішов. Пардон, що не витертий)
Забула що?• 20 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
О, клас. Буду знати!
Попихтю та й годі• 20 декабря 2024
Грое и хансгрое у шефа. Ну такое. Белые разводы.
100%• 20 декабря 2024
У мене стоїть. У раковині не подобається, бо мило бризкає і воно просто ніколи чистим не буває. Душ - сяк-так, але ж змішувач відносно високо. Це все oras.
А в кухні ідеально, там якесь не настільки матове покриття і краплі не затримуються. Ну і в кухні майже ніколи мило не використовуємо, лише водою сполоскуємо в основному. Фірму не знаю

П.С.: це відгук при питній воді з крану
100%• 20 декабря 2024
Додам: а от чорна мийка в кухні - просто ідеал, тепер іншу не хочу. Я взагалі не знаю, коли її мити, бо крім шматків їжі нічого не видно))
Але це така на вигляд як на фото (з гугла щось), не чисто чорна
Цветочница• 20 декабря 2024
Если выбирать между чёрным и нержавейкой, то однозначно чёрный. Я терпеть не могу нержавейку.
Захекалася читать• 20 декабря 2024
Мне не нравится нержавейка вообще.
Черный сомневались, поэтому выбрали графит. Очень нравится.
Доросла дівчинка• 20 декабря 2024
ми поставили чорну. Та ну її... Весь наліт видно вже через день. Всі подряпини видно... Мити її окреме задоволення(((
ИзЮмрудная• 20 декабря 2024
Маю в ванній змішувач на умивальнику і душовий набір, не дорогі, китайського виробництва, пішов 6 рік, все з ними ок. Краплі води якщо і затримуються, то дуже легко і прибираються. Я взагалі не дуже хозяйка, проходжу серветкою по ним час від часу, і вода у нас не дуже хороша. Але змішувачі безпроблемні.
Інша справа що дизайн чорної сантехники на сьогодні не актуальний, я би вже не ставила її
Деловитая• 20 декабря 2024
Ответ для100%
Напишіть будь-ласка назву виробника вашої мийки. Дуже дякую
100%• 20 декабря 2024
Ответ дляДеловитая
Вибачте, не підкажу. Її просто разом з кухнею поставили, ми лише сказали ’чорну’
Тепер самій цікаво стало, бо в іншому домі будемо ремонт робити, не хочу іншу