Бронетапці• 20 декабря 2024

Дівчата, це печінка дає так на обличчя?

Я знову зі своїм висипом. Була вчора в сімейного, сказала, що то алергія і назначила вже треті по рахунку антигістамінні. Але ситуація погіршується. Ось такий висип отримала сьогодні через 10 хвилин після прийому їжі. Мені здається, що це все-таки печінка, хоча сімейний так не вважає.
Томатико• 20 декабря 2024
Пропийте сорбенти
Привіт з ботойбіччя• 20 декабря 2024
Я не лікар, але мені схоже на розацеа. Вам не до сімейного, а до дерматолога треба.
4есотка• 20 декабря 2024
Это розацеа
Полюю на дрони• 20 декабря 2024
Ответ для4есотка
Это розацеа
Я теж хотіла це сказати. Бо теж таке маю. Але не бачу, воно, як висип у вас? Прищики є. Бо в мене просто червоніє
А у нас макарошки• 20 декабря 2024
Просто у вас обострился купероз и розацеа.
Сейчас зима, нужно хорошо защищать кожу.
Я так на пробежки утром выходила без защиты на лицо, не осознала, что холод пришел, пора, такая же красавица была. Аж испугалась, обе щеки такие.
Червона рута• 20 декабря 2024
Тобто до сніданку у вас була здорова чиста шкіра, а через 10 хв після сніданку зʼявилось почервоніння?
автор Бронетапці • 20 декабря 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Є дуже дрібна сип, яка на ощуп тільки можна відчути
Пенек Возмездия• 20 декабря 2024
Что вы едите?
автор Бронетапці • 20 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Був тільки світлий старий висип, який можна відчути тактильно. А ось після їжі таке сталося
автор Бронетапці • 20 декабря 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Что вы едите?
Сьогодні лаваш з куркою, сиром і овочами
З горіха зерня• 20 декабря 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
100%
Привіт з ботойбіччя• 20 декабря 2024
Ответ дляБронетапці
Це таки розацеа.
З горіха зерня• 20 декабря 2024
Ответ дляБронетапці
Только на ощупь?? По фото без ощупи всё видно !
З горіха зерня• 20 декабря 2024
Автор, если вы ели молочные продукты,то сдайте анализ на непереносимость лактозы.
Заикальница• 20 декабря 2024
Тільки обличчя, по тілу не буває висипки, кропивниці чи щось схожого?
автор Бронетапці • 20 декабря 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
До речі, до сімейного я пішла в надії, що відправить до дерматолога
автор Бронетапці • 20 декабря 2024
Ответ дляЗаикальница
Ні, тільки обличчя
КонхфЭдкаТузик• 20 декабря 2024
Ответ дляБронетапці
Так самі сходіть, ви ж розумієте що вам до дерматолога! Нащо чекати щоб вас відправили?
Пульт от линолеума• 20 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Щоб було безкоштовно
Фрикаделька• 20 декабря 2024
Вы пьете кофе?
У меня кожа воспалялась раньше из-за кофе. Свела к минимуму - стало намного лучше.
Пульт от линолеума• 20 декабря 2024
До чого тут печінка ?
Чи то Ви з реклами вирішили що це найважливіший орган в людини?
Молодій жінці треба ну дуже постаратися так завантажити печінку, щоб аж на шкірі пішли ознаки
КинДза• 20 декабря 2024
Це розацеа, швидше за все, але причиною справді могли бути проблеми з печінкою чи з жовчним, як у моєму випадку, наприклад.
З горіха зерня• 20 декабря 2024
Или розацеа или на сыр лактозный.Какое то время не ешьте молочные продукты и сыры в том числе и понаблюдайте
У меня было типа розацеа и дерматолог сразу сказала ограничить кофе,но у меня и непереносимость лактозы,я сдавала анализ
Шукаю стакан• 20 декабря 2024
Проблеми зі шкірою вирішує дерматолог, а не сімейний лікар. Шкіра, це зовнішній орган, не шукайте зв´язку там де його нема.
Добра всем!• 20 декабря 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
і мені схоже
КинДза• 20 декабря 2024
Ответ дляПульт от линолеума
До чого тут печінка ?
Насправді, багато не треба. Мені вистачило забитих жовчних протоків, довелося прочищати і видаляти запалений жовчний, про напади давно забула, а розацеа нікуди не зникла.
Але це тільки одна з багатьох можливих причин, дерматолог мав би у будь-якому випадку розібратися
Света С Приветом• 20 декабря 2024
Судячи з облізлого носа, то у нас застуда ще чи вірус, може через це ’активувалася’ розацеа?
Шумелка Мышь• 20 декабря 2024
Однозначно печень и прекратите пить химию а ищите натуральные средства,которые прекрасно снимают данную проблему но врач вам никогда об этом не скажет
автор Бронетапці • 20 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Спокійніше відповідайте. Так, знаю, сьогодні піду
Сиреневенькая• 20 декабря 2024
Плюсуюсь -купероз, розацеа 😕