Моя улюблена страшко• 20 декабря 2024
Дитина не радіє подарункам
Дитині 3 роки. Часто отримує подарунки, щодня щось дрібне від мами, щотижня від бабусь та інших родичів і друзів. Іграшок і книг дуже багато. Помітила що вже і не реагує особливо, навіть на дорогий набір лего чи нову дорогу книгу.
Де знайти золоту середину?
Бо не хочеться обмежувати дитину, поки є можливість радувати її часто. Але і не хочеться щоб подарунки перетворилися на буденність, яка не справляє ніякого враження, бо дитину стає важко здивувати)
Де знайти золоту середину?
Моя улюблена страшко
• 20 декабря 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Кажется вы ежедневными такими ритуалами компенсируете что то себе) дочка тут второстепенно. Потому что для нее теряется вкус подарков, предвкушения подарков, потомиться в ожидании, поугадывать что это. И в будущем это может отразиться на формировании целей, вы каждый день ей даете такой «дофамин» а ей он столько не нужен. Фломастеры и разукрашки тоже считаю необходимостью. А книгу может стоит выбирать вместе, учить ее распознавать свои желания.
Чувствуется что вы хорошая мама, вместе с тем думайте чуть дальше чем на месяц вперед, про ее действую психику и формирование ее как личности.
дякую
спробую ходити разом з нею по магазинам, раз вже так багато тут цього рекомендують
але думаю що вийде ще дорожче )))
Админко• 20 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Родители нынче морально настолько незрелые... нафантизируют себе чудо и нечто и не понимают А шо не так?
Извините я вас не понимаю
ЕлькиПальки• 20 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
Здивуйте не подарунком, а його подачею та пакуванням
или отсутствием подарка
Заюшка_хозяюшка• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
я працюю
віддалено
в декреті майже не була
якщо цікаво, то фломастерів от прямо зараз 3 набори, пластиліну - упаковки 3 також різного.
віддалено
в декреті майже не була
Ну и зачем захламлять я?один набор высохнет-плкупайте второй
Кондуктор автобуса• 20 декабря 2024
Знаєте, коли моя перша дитина пішла до садочку в мене була хвиля емоцій. Проводити з нею 24/7, а потім раз і не бачити півдня. Коли я її забирала, то мені так хотілося її чимось побалувати. І ми йшли і щодня купували якісь смаколики і приємні дрібнички. Це стало буденністю, вона звикла і не раділа цьому, а я через місяць порахувала гроші, які спустила на все це. І вирішила це припинити. Ми почали ходити іншим шляхом, через майданчик. І їй було набагато цікавіше після садочку ще годинку поганяти з дітками на майданчику, ніж радіти моїм «приємним дрібничкам». Може і ви спробуєте щось змінити?
Яжемать Мне можно• 20 декабря 2024
У нас двое детей, 7 лет и 3 года. В году две основные подарочные даты: Рождество и ДР. Очень радуются подаркам, ждут, дни считают до события. Вот сейчас до Рождества например.
Ещё можем что-то подарить на Пасху (небольшое, сладости). И на окончание школьного года (старший школьник). Это все. Более в течение года не дарим ничего
Моя улюблена страшко
• 20 декабря 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
на майданчик теж ходимо після садка
Фіфачка• 20 декабря 2024
Ребенок не знает дорогой подарок или дешевый. Вы его задарили и ему уже все равно.