Моя улюблена страшко• 20 декабря 2024
Дитина не радіє подарункам
Дитині 3 роки. Часто отримує подарунки, щодня щось дрібне від мами, щотижня від бабусь та інших родичів і друзів. Іграшок і книг дуже багато. Помітила що вже і не реагує особливо, навіть на дорогий набір лего чи нову дорогу книгу.
Де знайти золоту середину?
Бо не хочеться обмежувати дитину, поки є можливість радувати її часто. Але і не хочеться щоб подарунки перетворилися на буденність, яка не справляє ніякого враження, бо дитину стає важко здивувати)
Де знайти золоту середину?
Аноним ФЕЯ• 20 декабря 2024
Ответ дляАдминко
Фломастеры это не подарок. Это расходный материал как и разукрашки и всякая лабуда для творчества. Вы хотите чтобы он кричал Ура Мама это пластилин
100%
Вподобайден• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
чому куку?
щодня щось дрібне - фломастери, пластилін, розмальовки, малювання піском, набір щоб якісь поробки разом щоб зробити чи якась заколка, дитяча косметика.
Бюджет до 200 грн.
А ребенок в 3 года знает ЦЕНЫ?? АВтор, ВЫ это серьезно? О чем Вы?
Он привык что ему каждый день что-то дают, эмоции притупились... все прогнозируемо...
ЛюбимаЯНЬ• 20 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Та нет..все то же..пускай для ребенка хорошие вещи будут нормой,а не праздником
Так,автор купляє все підряд.Три роки,це не той вік,що дитина буде пам´ятати,все що їй мама накупила ,вона цього цінити не буде.І пам´ятати,що їй заколку не купили,теж не буде
Вподобайден• 20 декабря 2024
Ответ дляАдминко
Родители нынче морально настолько незрелые... нафантизируют себе чудо и нечто и не понимают А шо не так?
Шлях до зірок• 20 декабря 2024
Пластілін, розмальовки, книжка- це не подарунок, а матеріал для розвитку.Що дитина повинна від радощів стрибати коли їй олівця купують? Чи с тою книгою за 850 грн не розлучатися ні вдень ні вночі?Це для дитини не подарунки не доставляють їй задоволення, тому ні як не реагує.
Даю справку• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
ні звичайно
але ось подарували книгу за 850 грн
вона її декілька днів дивилась
а потім нові принесли і та вже не така й потрібна)
але ось подарували книгу за 850 грн
вона її декілька днів дивилась
Це ще маленька дитина, щоб розуміти вартість книги.
Я у важкі 90ті жила, грошей в батьків було мало і я просто обожнювала читати. Але досі пам´ятаю розчарування від 2ох книг, які мені тато дарував - великий ілюстрований англ. словник Уолт Діснея з чудовими малюнками і великий ілюстрований географічний атлас довідник. Я розуміла, що це дорогі, красиві, чудові книги, але я так хотіла, щоб це були казки чи художні книги. Не любила ні географію, ні англійську.
Замріяна• 20 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Не плутайте хороші речі як необхідність, та подарунки.
Хороше ліжко, постіль, їжа, одяг, канцтовари і так далі - це не подарунки. Це необхідність.
Паспортний стіл• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
чому куку?
Бюджет до 200 грн.
Мене б теж уже вернуло від такої кількості хламу
Алина-1240• 20 декабря 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну и здорово,что покупает..это нормально
Паспортний стіл• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
розумію
але з іншого боку хочу її радувати часто, а не по великим святам
Ви самі вже все вирішили. Що від нас потрібно, дозвіл, благословення?
Моя улюблена страшко
• 20 декабря 2024
Ответ дляЗамріяна
Радувати - це не тільки про матеріальне.
Ви її час та увагу приділяєте? Разом граєтеся, спілкуєтеся, гуляєте?
дуже багато часу разом
разом все робимо, малюємо, ліпимо, лего, готуємо, пазли, мозаїки, танцюємо, книжки і тп
Нашли в капусте• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
розумію
Дитина в 3 роки навіть себе не усвідомлює. А ви про радість якусь.
Моя улюблена страшко
• 20 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
А хоча б на щось бурхливо реагує?
Я і в дитинстві, і в дорослому віці ніколи бурхливих емоцій не проявляла. Але глибоко в душі раділа, про якісь подарунки мріяла, якісь дуже розчаровували. Але ні емоцій, ні розчарування не проявляла.
Можливо перенасичення подарунками і дитину важко здивувати.
Можливо дарують не те і подарунки справді не тішать.
деякі подарунки вона сама просила
вони досить коштовні
вона ними пару днів погралася і все
чоловік каже що вона взагалі нічим не грається
а я все купую)))
вони досить коштовні
вона ними пару днів погралася і все
а я все купую)))
Паспортний стіл• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
дуже багато часу разом
Ви намалювали собі картинку, якою має бути Ваша дитина, а тепер ліпите з неї те, що хочете. Ви це все купуєте собі в першу чергу, а не дитині. Ви вже її заколібали своєю увагою і хламом
Паспортний стіл• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
деякі подарунки вона сама просила
вони досить коштовні
вона ними пару днів погралася і все
а я все купую)))
вони досить коштовні
вона ними пару днів погралася і все
а я все купую)))
Вам лікуватися треба
Мадам Тю-лю-лю• 20 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Естественно, вы все сделали чтоб это было в порядке вещей. Разбаловали.
Я більше розкажу.
Ми дитину не балуємо, подарунки лише ’до події’ (блін не знаю як перевести правильно). Перед Миколаєм заказувала подарунки на Бебіплюс і думаю замовлю уже і на новий рік заодно, щоб двічі доставку не платити.
В результаті під подушку поклали подарунки і святого Миколая і Новорічні (чоловік наполіг). В результаті було 3 настолки, дитяча каса і будинок для ляльок.
І знаєте що мені дитина видала в 4 роки через тиждень після отримання подарунки? Мама, більше чемною бути не обов´язково, мені Миколай дуже багато подарунків приніс,мені більше не треба.
Вот так своїми руками, ми руйнуємо психіку дітей.
Паспортний стіл• 20 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я більше розкажу.
Блін, мала логікою не обділена. Треба щось робити. Скажіть, що до нечемних на Новий Рік теж хтось приходить і забирає раніше подаровані подарунки
Меряю от 0• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
деякі подарунки вона сама просила
вони досить коштовні
вона ними пару днів погралася і все
а я все купую)))
вони досить коштовні
вона ними пару днів погралася і все
а я все купую)))
Я не психолог ни разу, но как будто это вы все себе покупаете, чего хотелось бы в детстве и что вам не покупали.
Заранее прошу прощения, если ошиблась.
Это очень здорово, что у вас есть возможность и желание заниматься с ребенком и покупать ему все подряд.
Просто пресыщение - это очень закономерный итог. Если вам кто-то подарит шоколадку, вы обрадуетесь. А если каждый день - то уже будете воспринимать как должное и первоначальной радости не будет.
Лично я спрятала бы часть игрушек и начала выдавать через пару месяцев, когда чуть забудет.
Сократила бы ритуал подарков после садика - сначала через день, потом через два, потом раз в неделю, например. В качестве подарка может быть что-то простое - смотри, какой листик интересный нашла, камешек, палку. Купила пакетик корма, пойдем уличного кота покормим. Чуть увести от обычных подарков, в общем
Заранее прошу прощения, если ошиблась.
Ворую вкусняшки• 20 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Честно вам сказать?вспомнить всем ровестников у которых было все,они выросли счастливыми благополучными людьми
У меня и мы с мужем и все наше окружение те — у которых в детстве либо ничего не было (как у моего мужа), либо самый минимум — все выросли счастливыми и благополучными людьми.
У меня в детстве был самый минимум вещей — у меня было счастливое детство и я радовалась и испытывала счастье от любой мелочи, любого подарка.
оксюморон• 20 декабря 2024
Зараз діти інші, ніж були ми. Мій постарше, в нього все є, нічого не просить. І я розумію, коли купляю йому забавку, яка йому має сподобатися, що це буде лише відносно недовгий момент радості, захвату. Щось може не викликати захвату взагалі, бо в нього не той настрій, або він сфокусований на іншому. Я це приймаю просто як факт, бо тупо ображатися на те, що дитина не реагує так як я собі нафантазувала. А ще частина моїх подарунків йому - це подарунки моїй внутрішній дитині. Те, про що я не могла й мріяти в своєму дитинстві. І навіть якщо воно потім буде просто лежати, то сам факт наявності цієї іграшки буде мене гріти.
ЛюбимаЯНЬ• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
деякі подарунки вона сама просила
вони досить коштовні
вона ними пару днів погралася і все
а я все купую)))
вони досить коштовні
вона ними пару днів погралася і все
а я все купую)))
Як дитина,в три роки знає ціну подарункам.Це для вас вони коштовні,а не для неї.Ви ще напишіть,чому вона не оцінила сережки з діамантами
Ворую вкусняшки• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
ні звичайно
але ось подарували книгу за 850 грн
вона її декілька днів дивилась
але ось подарували книгу за 850 грн
вона її декілька днів дивилась
Ребенку все равно в три года книжка за 50 грн или 850 — эмоции от них одинаковые
Моя улюблена страшко
• 20 декабря 2024
Ответ дляМеряю от 0
Заранее прошу прощения, если ошиблась.
дякую за Вашу думку
щось у цьому є.
я справді радію класним дитячим книгам і новому лего, люблю все це обирати)
я спостерігаю дві крайнощі- дітей, у яких нічого немає, через відсутність грошей або певні переконання батьків, і дітей, у яких є все і більше. Обидва варіанти вважаю перебором, але знайти золоту середину не можу. От на Різдво і Новий рік вже приготувала 7 подарунків)
є діти, у яких все є і вони це цінують, користуються і тд?)
щось у цьому є.
Моя улюблена страшко
• 20 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
ну не скажіть
дорогі книги великі, яскраві, з якимись віконцями, сюрпризами і тп.
а дешеві - неякісні, не яскраві і тп.
Ворую вкусняшки• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
ну не скажіть
а дешеві - неякісні, не яскраві і тп.
Это для вас. А ребенку в три года одинаково. И часто к маленьким дешевым книжечкам более долгое внимание чем к большой и красочной.
Мои дети большие книги вообще не любили
Меряю от 0• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
дякую за Вашу думку
щось у цьому є.
Приведу взрослую аналогию: когда у меня круглосуточно были свет и вода, я в целом понимала, что это прекрасно, но воспринимала как должное. И это нормально. Теперь включение света и воды - радость, вот три дня нет отключений - охренеть как круто))
А тут ребенок, для которого поток подарков - это тоже обыденная ситуация. Просто потому что всегда так было. Нет контраста. Как можно постоянно радоваться тому, что у тебя всегда есть?
Бесконечность-не предел• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
в магазин іграшок рідко, бо їй там все треба )))
Так вот, проведите в магазин игрушек и Вы удивите своего ребёнка, он обрадуется будет в восторге. Зачем Вы покупаете ребёнку то что нравится Вам, а не ему? Подстраивайтесь в плане подарков под ребёнка, его интересы, а не под свои. Тем более такой возраст, 3 года, они уже многое могут сами выбрать
ЛюбимаЯНЬ• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
дякую за Вашу думку
щось у цьому є.
Як ,ви хочете щоб дитина в три роки цінувала подарунки? Що Ви вкладаєте в це понятия?
ТаПрямТам• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
чому куку?
Бюджет до 200 грн.
Ну всілякі фломастери, пластилін, розмальовки, поробки явно не подарунки. Це необхідні речі для розвитку дитини.
ЛюбимаЯНЬ• 20 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
ну не скажіть
а дешеві - неякісні, не яскраві і тп.
Це знаєте,я купляла вільмельбухи,вони тоді тільки з´явилися,і коштували дорого,дитині взагалі не зайшло,подивилася пару раз і все