Кнопкотиць• 20 декабря 2024
Что едите, когда все надоело?
Чем рецепторы балуете, когда не знаете чего хотите или все надоело?
Домовенок Кузя• 20 декабря 2024
Фунчоза, рис с овощами и яйцом, по типу ризотто, ищу в ютубе пробую всякие салаты. Картофельная запеканка, пицца.
Вот такая вермишель новым способом понравилась. Это из последнего. Вроде бы ничего такого, но вкус другой благодаря обжарке сухой вермишели
Стопясят раз обсуждала• 20 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
В обід були пельмені. Ще зелений борщ зварила.
Але на вечерю мабуть будуть роли
В нас теж сьогодні зелений борщ)
Моторошні троянди• 20 декабря 2024
Ответ дляКнопкотиць
От! Я кавою теж рятувалась. Все, не можу смачну знайти. Ні знайомих брендів, ні нову з різних ростерій, блін(
Спробуйте ферментизовану, будь яку
Моторошні троянди• 20 декабря 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Спробуйте знайти рецепт ашлямфу каракольскую. Вам сподобається.
фрау Гітта• 20 декабря 2024
Ответ дляКнопкотиць
А мне и сладкое не лезет.. если бы было что то эдакое
Наелась наконец то борща,бо сто лет не готовила,с луком,гренками,салом и вот жую сушеное манго
дякую аж підскакую• 20 декабря 2024
Ем что-то очень соленое, на раз-даа перегружает все мои рецепторы)
Домовенок Кузя• 20 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
О, дуже дякую
Не пириживай• 20 декабря 2024
Жареная картошка) даже не помню когда ела, так захотелось. Пожарила на ужин. А так вообще ничего не хочется, и еда не радует((
Может ещё пельмени, но покупные не люблю
Медсестричка• 06 января в 02:06
Йой…
Ну коли все набридає, то піці, суші.Пельмені. Шаурма/хот- дог/нагетси
Смажена картопля і оселедець пряного посолу чи скумбрія
Навіть не знаю… крабовий салат ще може
Влітку буряковий суп холодний (відварений буряк, кефір, огірок, редиска, яйця, лимонна кислота/сіль/хрін/зелень - хто як любить, можна додати якусь ковбаску чи м‘ясо, але я ніколи не додавала, клала на хліб, якщо сильно голодна).
Овочі нарізати соломкою або на крупній терці. Не пам‘ятаю, чи треба відварену картоплю… мабуть що ні, але щось в голові стоїть про це, може за смаком теж
Приправляти сметаною можна.
Навіть не знаю… крабовий салат ще може
Приправляти сметаною можна.
Медсестричка• 06 января в 02:12
Ой, а ще влітку любила: рис відварений+ сир філадельфія+ огірок+ крабові палички (або черв. риба, по фінансам)+ соєвий соус. Можна ще кукурудзу конс., авокадо, тобто якийсь набір типу складу суші))
Або рис з овочами маринованими (такий мікс готовий продається в банках), туди за смаком можна ще якісь овочі додати, ковбаски/м‘ясо чи морепродкути, соєвий соус, лимон і т. д.