Доль Чекомбана• 21 декабря 2024
Так правильно? Як роблять мої батьки?
1. Живу я від них 70 км , за 10 років ніколи не приїхала на моє день народження … я на кожне день народження мами і тата приїжджаю з чоловіком і донькою …. Так поздоровляли , кидали гроші на картку , але знате після останньої ситуації , яка сталась рік тому , я замислилась над багатьма речами ……
2. У мене є молодший брат і вони з дівчиною вирішили новий рік 2024 відмічати разом , мама з татом довго думали приїхати до нас ( як це було майже кожен новий рік ) , або відмічати з моїм братом і його дівчиною , з її батьками ( здружилися вони і вже почали називати їх сватами ) . Мама дуже переживала , що мій брат образиться . Казала , щоб ми приїжджали . Ми не приїхали , так як чесно мене ця ситуація образила , вони внучку бачать пару разів на рік, мій брат міг відмічати новий рік з дівчиною і її батьками , було з ким . От проходе пів року і батьки дівчини дуже не гарно поступають по відношенню до моїх батьків , до мого брата і все сватовсто закінчилось . Ось іде наступний новий рік і знаєте , що мені каже мама ??? Так що там з новим роком , може ми приїдемо до вас , щоб не готувати нам ??? Я чесно офігіла , за нас згадали , через рік 😬 Стало дуже не приємно , щоб їм не готувати 👍🏼
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляА я кумедна
Так вон уже просятся на этот новый год бо готовить не хочется а стол надо. Им не дочка надо им надо празднование
Раз за 10 лет ’просятся’ поесть за счёт автора (не факт что бесплатно) это по вашему ’пользуются’ автором?
Вот все б в мире так друг другом пользовались
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А вы серьезно хотели к чужим людям ехать на нг?
Ні тому були дома
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Ні тому були дома
Тогда в чем претензия?
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляУси Пуси
Я також вважаю, що автор принципово замовчує, що суть таких стосунків з батьками та братом у грошах.
З якої сторони ? 🤔
А я кумедна• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Они каждый год приезжают новый год чтоб им автор делала стол, это на день рожденья ни разу
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
С чего вы взяли что автор много вложила? С ее слов? Вы ж не слышали вторую сторону.
Может она так заколебала родителей своими обидками что они счастливы были пообщаться с другими людьми.
Так я про обіду їм нічого не сказала
Спасу мир• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Це вам треба до психолога . Вибирати чужих людей і відмічати з ними новий рік ??? Це нормально ??? Це не жінка мого брата … а дівчина , яка сьогодні є , а завтра інша ( так і сталось ) . Тому для мене така ситуація дивна …. У нас з братом 10 років різниці , він може поки нема , ще дружини відмітити разом , або з друзями …. Або разом з дівчиною ….
Однозначно на приём и чем скорее, тем лучше для Вас.
Вы злая эгоистка . Жизнь не должна крутиться вокруг Вас и по Вашим правилам.
Natal_ka91• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Так і робимо , а ви допомагаєте ?
Мова ж про вас. Ви ображені на батьків, бо в когось більше допомагають.
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Я ображена на інше .
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляА я кумедна
Автор их приглашает, а они не могут отказаться потому что обидок на год вперёд будет. В прошлом году нашли предлог наконец то чтоб не ехать.
А чего ж на ДР не едут если просто поесть приезжают? Ещё и подарок дарят даже не поев?
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Чому тоді хочуть приїхати на цей новий рік ? 🤭
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Они не хотят. Они видят что вы год забыть не можете что они прошлый раз не приехали и каждый год добавляете +1 к ’не приехали на мой ДР’.
Кукарачка• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Якось дивно ви мислите. Батьки в праві вибирати як НР святкувати. Так само як і ви.
Та й те що ви одружені, якось не дає вам переваг над братом. Так само можна мислити : сьогодні один чоловік, завтра інший. Вірно написали вам дівчата, ціла купа образ - лише психолог допоможе
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Автор, а на те нг они всегда приезжали с пустыми руками - ни еды, ни подарков?
И сколько вам дарили на ДР?
Уси Пуси• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Я ображена на інше .
Вже котра сторінка ніхто так і не розуміє на що саме ви ображені.
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляУси Пуси
Ви ображені на батьків, бо в когось більше допомагають. На це я не ображена
Спасу мир• 21 декабря 2024
Ответ дляУси Пуси
Человек несчастен, ищет на кого эту миссию возложить.
Кукарачка• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну та як ні? Ваша ж фраза - ’Та ми і самі справляємось , але дивлюсь на своїх друзів ,і як батьки допомагають чим можуть і хочеться плакати . Бо теж так би хотілось ’
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляКукарачка
Хотілось би і ображена різні речі .
Спасу мир• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Хотілось би і ображена різні речі .
А слезы по какому поводу?
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляСпасу мир
А слезы по какому поводу?
Напевно знаю яким трудом ми досягли , те шо маємо . Не дуже Легко було ….
Уси Пуси• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Я в батьків одна, і вони вже давно померли, тому мінус. Та й що там я, ви про себе напишіть у чому суть вашоі образи.
Спасу мир• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Сравнения вообще не уместны.
Кукарачка• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
На батьків чоловіка, та й власне на самого чоловіка часом образи не маєте, що так тяжко далося? Складається таке враження, що вам всі щось винні - батьки, бо не так приділяють увагу, брат, бо неодружений...
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляКукарачка
Ні , у чоловіка батьків нема
Уси Пуси• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну як я й казала - суть у грошах: брату поміч, автору - накривати столи. Написала б автор правду у стартопіку - вже б отримала купу корисних порад.
Автор вы живете обидами и фантазиями и мучаете себя и других.
Вы хотите выдуманных родителей, а у вас есть реальные люди. Вот такие как есть, которые поздравляют с Днем рождения по телефону и делают подарок в виде денежного перевода. Это не плохо и не хорошо, это просто так.
Которым хотелось отметить прошлый Новый год с людьми своего возраста, будущими сватами, которые их пригласили к себе и судя по всему, вашим родителям понравился этот праздник.
Вы боретесь за звание главного ребенка семьи, но зачем вам это? Зачем ревновать родителей к брату? Зачем помнить, как вам в 12 лет дали подзатыльник когда он ушибся? Вам 30 лет у вас своя семья, муж ребенок, делайте свою семью такой, чтобы в ней было тепло и хорошо и вашему мужу и ребенку . Нет смысла жалеть о том, на что нельзя повлиять и что нельзя изменить. Вы просто заедите себя и будете грызть брата ( он вообще не виноват ни в чем) и родителей за то, что они не соответствуют вашим ожиданиям.
ЧупакабраЗеБест• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Я знаю , що напишуть це дорослі люди і вони вибирають , як їм жити . Але якщо я б була на їх місці . Приїхала б 1 січня і нікому не було обідно 👍🏼 але вона мені потім розповідала , як вони відмічали , ще класно 1 січня з «сватами»
автор, все вы правильно спрашиваете.
тот компания отвалилась, давайте вернем дочку.
вернем пока опять ктото поинтереснее не появится.
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Хотілось би і ображена різні речі .
А на что вы обижены?
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
И я знаю . И благодарна родителям за ’непомощь’. Потому что как говорит мой муж - если б родители нам помогали то мы б так и сидели рядом с ними