Доль Чекомбана• 21 декабря 2024
Так правильно? Як роблять мої батьки?
1. Живу я від них 70 км , за 10 років ніколи не приїхала на моє день народження … я на кожне день народження мами і тата приїжджаю з чоловіком і донькою …. Так поздоровляли , кидали гроші на картку , але знате після останньої ситуації , яка сталась рік тому , я замислилась над багатьма речами ……
2. У мене є молодший брат і вони з дівчиною вирішили новий рік 2024 відмічати разом , мама з татом довго думали приїхати до нас ( як це було майже кожен новий рік ) , або відмічати з моїм братом і його дівчиною , з її батьками ( здружилися вони і вже почали називати їх сватами ) . Мама дуже переживала , що мій брат образиться . Казала , щоб ми приїжджали . Ми не приїхали , так як чесно мене ця ситуація образила , вони внучку бачать пару разів на рік, мій брат міг відмічати новий рік з дівчиною і її батьками , було з ким . От проходе пів року і батьки дівчини дуже не гарно поступають по відношенню до моїх батьків , до мого брата і все сватовсто закінчилось . Ось іде наступний новий рік і знаєте , що мені каже мама ??? Так що там з новим роком , може ми приїдемо до вас , щоб не готувати нам ??? Я чесно офігіла , за нас згадали , через рік 😬 Стало дуже не приємно , щоб їм не готувати 👍🏼
Кукарачка• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Ні , у чоловіка батьків нема
Тоді вірно вам написали - цінуйте батьків що вони є. А компроміси завжди можна знайти.
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Ні , у чоловіка батьків нема
А где они?
А я кумедна• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Автор их приглашает, а они не могут отказаться потому что обидок на год вперёд будет. В прошлом году нашли предлог наконец то чтоб не ехать.
А чего ж на ДР не едут если просто поесть приезжают? Ещё и подарок дарят даже не поев?
’Ось іде наступний новий рік і знаєте , що мені каже мама ??? Так що там з новим роком , може ми приїдемо до вас , щоб не готувати нам ???’
Это автор приглашает так? Потому что мне кажется это они сами приглашаются
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляКукарачка
На батьків чоловіка, та й власне на самого чоловіка часом образи не маєте, що так тяжко далося? Складається таке враження, що вам всі щось винні - батьки, бо не так приділяють увагу, брат, бо неодружений...
А представьте обиды автора когда брат женится и ее мама будет сидеть с их детьми пока брат с женой в кино ходят.
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляУси Пуси
Ну як я й казала - суть у грошах: брату поміч, автору - накривати столи. Написала б автор правду у стартопіку - вже б отримала купу корисних порад.
Какая брату помощь? Ему всего 20 и он с родителями живёт.
Метелики на душі• 21 декабря 2024
Меня удивляет всегда, как взрослые женщины так зависимы от родителей. Причем имеют и мужа и детей. И все родители, родители.. Какие-то претензии, ожидания. Это что.. Инфантильность? Или такая сильная эмоциональная зависимость? Для меня уже давно родители это просто близкие люди, живущие своей жизнью. Мне не нужно так много и часто родителей. Нет потребности. В них. А тут часто темы, как женщины 30+ все зависят от мам, пап.. Кто из них что сделал, сколько вложил, сколько внимания дал.. Сколько приезжал, сколько раз внуков брал. Кошмар. Зачем? Взрослая жизнь тем и интересна, что нет уже эмоциональной и материальной зависимости от родителей и они не более чем родственники. Отделяешься и становишься свободным.
Не пью, не курю• 21 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Якщо ви маєте на увазі, що брат має стояти і жарити котлети, то так він цього теж не робить. Я взагалі не дуже розумію, що ж там за купа роботи, яку робити не переробити, тарілки розставити, нарізку доробити, якщо мама не встигла?
До чого тут жарити котлети? Я відповідала на коментар, що нормальних сім´ях син з дружиною відпочиває, а дочка допомагає обслуговувати дорогих гостей.
До речі, коли гостей запрошують, то котлети жаряться напередодні. А якщо це просто до матері діти приїхали, то так - син дрова рубає, а дочка куховарити допомагає
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Я знаю , що напишуть це дорослі люди і вони вибирають , як їм жити . Але якщо я б була на їх місці . Приїхала б 1 січня і нікому не було обідно 👍🏼 але вона мені потім розповідала , як вони відмічали , ще класно 1 січня з «сватами»
Вы б серьезно поперлись за 70 км после ночного празднования к зятю который тоже ночью праздновал и хочет отдохнуть?
Кукарачка• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Я думаю, вся проблема в тому що брат живе біля батьків чи в одному місті.
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляА я кумедна
Я про те предыдущие 10 лет.
Автор же их приглашала а не они сами.
И автор не отвечает на неудобные вопросы, поэтому становится неинтересно.
Явно преподносит так как ей выгодно, чтоб ее пожалели.
Автор же их приглашала а не они сами.
Уси Пуси• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Хто зна. Може авто купили, чи навчання, чи квартиру. Суть вже зрозуміла - автору було тяжко наживати добра, бо батьки не допомагали. А чи мали можливість чи не мали питання відкрите. Тут вся тема одразу пішла не в те русло, а воно все банально.
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляМетелики на душі
Я таких только на советчице вижу.
И даже тут большинство написали что их родители никогда не приезжают на их др и нг и это нормально и правильно
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляКукарачка
Ему всего 20 лет. Он с ними живёт. И ему приходится каждый год переться к автору на нг вместо празднования с друзьями.
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А где они?
Померли коли 18 років було чоловіку
Метелики на душі• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Померли коли 18 років було чоловіку
А зачем вам в жизни активное участие родителей? Захотели приехали, не захотели не приехали. И то и то - вариант нормы. У вас же своя семья. Шо вам те родители?
А я кумедна• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Я про те предыдущие 10 лет.
Автор же их приглашала а не они сами.
Не вижу ничего плохого чтоб автору посочувствовать
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Так суть не в грошах
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляУси Пуси
Можливості у батьків нема купити квартиру або машину , справа не в грошах
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Померли коли 18 років було чоловіку
И у вас нет к ним претензий что так рано умерли и не помогали вам?
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Він сам так хоче )
Уси Пуси• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Так суть не в грошах
А в чому суть, прости боже, вже в десятий раз вас питають?
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляА я кумедна
В чем?
Что родители дают ей жить своей семьёй, не лезут, не мешают ?
Приезжают раз в год и ничем не напрягают?
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Ви в своєму умі ? 🫣
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Вы не отвечаете на неудобные вопросы?
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Ви в своєму умі ? 🫣
Я да.
Это ж логический вопрос.
У вас же есть претензии к родителям которые просто нормальные люди. Поэтому логично что и к родителям мужа должны быть безосновательные претензии.
Это ж логический вопрос.
А я кумедна• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
В чем?
Посмотрим какая там будет волна говна если автор откажет им в приезде на новый год
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляА я кумедна
Та никакой, но в воображении и описании автора конечно огромная.
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Вы не отвечаете на неудобные вопросы?
На які ?
Доль Чекомбана
• 21 декабря 2024
Ответ дляУси Пуси
Я писала , тому що обрали чужих людей , а не мене . Внучка чекає , бо бачить їх дуже рідко , все воно повʼязано . Ми багато працюємо , теж не можемо частіше приїхати , у них більше вільного часу .
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
На які ?
Отсортируйте мои сообщения.
Там все вопросы которые вам неудобные и которые вы игнорируете.