Сирожено_пирожено• 21 декабря 2024
Що робити, якщо я категорично не хочу ні набирати, ні худнути?
Мені 28 років,зріст 154 см,вага 43 кг,.Немає місячних.Лікар гінеколог радить набрати вагу,і моя мама також. А я категоричноне хочу тому що я мріяла про ту вагу,яка в мене є на сьогоднішній день.Що робити? В мене місячні прийдуть лише після того,як я наберу вагу? Іншого виходу з цієї ситуації немає? :-(
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляКолгоспниця
але ви дійсно не груша. Прямокутник.
І?
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляМудробаба
Вы уже без.
Вы можете стать худее. Они не появятся.
Можете набрать. Тоже не факт, что появятся при +5. Что если при +10 ?
Вы себя все время сравниваете с другими. Хотя вы - не они.
Вы можете стать худее. Они не появятся.
И что дальше?
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляМудробаба
43 меньше 44
С математикой не лады?
В ваших постах и рост плавает, ну то такое. Будем считать, погрешность
С математикой не лады?
Я перемеривала рост на приёме у врача,когда мы с сыном ходили в поликлинику.Всё?Или ещё что-то?
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляМудробаба
Логики 0.0
Вы не имеете.
Чайлдфри бывают худые, нормальные, полные. Как это связано с наличием месячных?
Вы не имеете.
А кто такие чайлдфри? Это же те,что не хотят беременеть. Но месячные у них идут же.
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Так 😂😂😂😂
Ану-ка покажіть,що за ганчірки носите ви.Покажіть нам,поржемо
Клевотница• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Ганчірки носите ви
А в мене одяг
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Несете ви
Ви мене перша ображати почали.Ні за що.Я відповідаю,бо не погоджуюсь з вашими словами.В мене красива сукня.І мені вона пасує.І ще,на майбутнє - Ніколи не принижуйте тих,кому заздрите насправді.Краще працюйте над тим,щоб у вас було те,чого ви бажаєте.
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Какая стройная?Одежду снять,так без ужаса не взглянуть.Неужели можно собой любоваться и не видеть очевидного?
Вряд ли хоть какой-то мужчина глянет на это.
Мне бывшие и не только разрывают мессенджер,я уже незнаю куда мне от них деваться.А вы завидуйте молча.
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Ганчірки носите ви
А в мене одяг
Ну так покажіть нам фото де ви в своєму одягу.
Клевотница• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Ні, вона вам не пасує
Відкрийте очі.
Навчіться вдягатися
Відкрийте очі.
Навчіться вдягатися
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Ні, вона вам не пасує
Відкрийте очі.
Навчіться вдягатися
Відкрийте очі.
Навчіться вдягатися
Да? Не пасує? Ану покажіть ваше фото,де ви в більш кращому одязі,ніж я одягнена.
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Ганчірки носите ви
А в мене одяг
Покажіть фото.
Клевотница• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
:)) щоб що?!
Щоб довести вам, що ви не вмієте вдягатися?
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
:)) щоб що?!
Ну да,не тільки словами,а ще і власним прикладом.
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
:)) щоб що?!
Чекаю фото.
Не боюся осуду• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Це якийсь сеанс аутотренінгу?
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Це якийсь сеанс аутотренінгу?
?
Коко Шанель• 21 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Навчіться вдягатися.
Я серйозно
Навіть в секонді можна дуже круто вдягнутися по фігурі і в нормальний одяг
Я серйозно
Тема ж, здається, про вагу та місячні?
Пускаю бісики• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
MANGO.Мені мама її купляла в Скаймолі.
тобто сукні уже 10-11 років? і Манго - це звичайний мас маркет...
а по темі вам дійсно треба набрати хоча би 4-5 кг і все буде ок - будете і худенька і здорова. У мене тиждень тому померла знайома від анорексії - теж категорично не бачила у себе проблем, бо їй всі у фейсбуці писали, що вона красуня (((
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Ваша знайома хотіла худнути і далі.А я не хочу худнути далі.
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Сукня була куплена моєю мамою в 2014 році.
Пускаю бісики• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
та вже і не хотіла, вважала себе красивою - але спочатку пропали місячні, а далі йдуть незворотні зміни у внутрішніх органах, термін життя 5-6 років - це повільне самогубство.... тому думайте - ви +5 кг буде ще гарніша
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Може в неї рак,СНІД??
Пускаю бісики• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
ну 10 років сукня манго явно неактуальна... ви собі того манго на розпродажі можете пачку купити - це не є дорогий бренд, звичайний мас маркет, такого класу як Зара....
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Тоді була моднява.
Пускаю бісики• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Може в неї рак,СНІД??
ні. у неї була анорексія ((( і вона померла саме через надмірне схуднення. Проблему заперечувала, бо собі подобалася. Ще і робила професійні фотосесії - виставляла у фейсбук...
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
У мене є ляжки,попа не мала.І трішки бока.Тому мене анорексіком назвати язик якось не повертається)))))))
Пускаю бісики• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Тоді була моднява.
тоді звичайно... але вже актуальність втратила, тому вам і пишуть фу
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Можливо і так.
Пускаю бісики• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
нема у вас ніяких боків і ляшок - ви худенька, у вас якесь психологічне неприйняття себе. ви тільки краще будете якщо трохи поправитеся, не говорячи, що це буде плюс для вашого жіночого здоров’я - ви ще дуже молода... Жінкам невеликий прошарок жиру дуже потрібний - це Адипоцити, які зберігають нашу молодість - їх втрата веде до старіння шкіри