ФруктЕщеТот• 21 декабря 2024

А вы уже замечаете, как ИИ влияет на вашу профессию?

СирОжино пирОжино• 21 декабря 2024
гм
Твоя космішна• 21 декабря 2024
Ніяк
Цікавий писочок• 21 декабря 2024
Никак
Залізний кіготь• 21 декабря 2024
Ніяк
Дитячі свята замовлено на місяць вперед - всі суботи неділі зайняті вже
В будні дні не менше напливу клієнтів
ЦібаФу• 21 декабря 2024
Нет конечно. Ни на мою ни на мужа.
А кем вы работаете?
Alex_Kri• 21 декабря 2024
пока никак
Сон і дрімота• 21 декабря 2024
Что уже полы моет
kissulichka• 21 декабря 2024
Да, боты умнее становятся
Крем для арбуза• 21 декабря 2024
Ніяк.
Тушьмушьнюшь• 21 декабря 2024
Коли я починала працювати,то на виробничих лініях працювало повно людей.З часом почали встановлювати різноманітні датчики,людей поменшало.Потім настала комп´ютерна ера,і датчиків в нас на кожній лінії вже близько 500,і програма намагається щось там сама вмикати,вимикати,додавати,прибирати.Але проблема в тому,що всі ті датчики працюють лише в ідеальних умовах,які створити неможливо.Тому більшість контролюючих просто сигналізують,а реагують на ті сигнали живі люди.Персонал значно скорочений,і це мабуть вже необхідний мінімум.Тобто я на роботі контролюю роботів,та програми.Значно легше працювати стало,в цьому плюс.Але людської роботи ШІ зробити не може.За ним треба догляд.
Області пітьми• 21 декабря 2024
Смотрите сколько касс самообслуживания появилось в магазинах, в макдональдсе вообще только 1 касса с людьми.
Я_не_аноним_100%• 21 декабря 2024
Да, ускоряет рабочие процессы, работаю с ним минимум 4 часа в день ( сфера интернет-маркетинга и seo)
Пишу_граммотно!• 21 декабря 2024
Примерно в 3 раза ускорил мне рутинные переводы контента для онлайн магазина.
Барвіночка• 21 декабря 2024
На меня- ХЗ, потому что я понятия не имею что такое ИИ
Шальная коклетка• 21 декабря 2024
Немного не в тему, но недавно впервые столкнулась с форматом видео интервью. Это когда не проходишь интервью с живым человеком а в программе - вопрос на экране, ответ на камеру. Как минимум в моей сфере никогда раньше с этим не сталкивалась.
Говорю-балакаю• 21 декабря 2024
Ні- я в ДСНС. Повноцінно не замінить, але розумна техніка на сучасних європейських пожежних автомобілях допомагає - наприклад не підходити пожежним близько до осередку пожежі, що зберігає їх життя та здоровʼя у разі обвалу конструкцій будівлі або вибуху речовини. Але ж прийняти правильно рішення про пріоритет рятування у будь яких надзвичайних ситуаціях, враховуючи багато умов, це поки без фахівців ДСНС неможливо.
Вапщета• 21 декабря 2024
Моя основна робота це перемовини з живими людьми, власниками великих бізнесів по всьому світу, з презентаціями та звітами дуже допомагає, а от вести перемовини на вигідних умовах, поки ні
Глаза_в_3_карата• 21 декабря 2024
Конечно
Я переводчик...
Ставки упали очень сильно
Все хотят за копейки редактирование после автоматического перевода, а там бывают такие переводы, что ужас - смысла нет их редактировать, а нужно заново делать.
В общем, ничего хорошего нет
На кого переучиваться не знаю (
Дикая Роза• 22 декабря 2024
Працюю в репродукції, навряд чи мене зміг би замістити ШІ)