Xвостокрутелка• 21 декабря 2024
Які симптоми вагітності були?
Я знаю, що найкращий метод дізнатись про вагітність це тест і аналіз глх. Але мені просто цікаво, які симптоми вагітності у вас зʼявлялись до того як ви про це дізналися)
Лінива, не каюсь• 21 декабря 2024
делала нижний пресс по утрам и вдруг поняла, что если я сейчас подниму обе ноги у меня что-то лопнет в матке
Наивная Хо• 21 декабря 2024
Груди почали боліти і дуже хотілося томатного соку. Коли на третій вагітності я в магазині як в тумані купила томатний сік, я пішла за тестом.
Полтавська галушка• 21 декабря 2024
Всі ті ж самі симптоми, що перед місячними. Груди набряклі, зранку трохи тягнуло живіт. Далі вже затримка.
Отжигающая• 21 декабря 2024
різка і дуже сильна слабкість. я в залі не могла займатись із звичною вагою. і цей симптом зʼявився десь через тиждень-два після зачаття.
хотілося спати постійно.
Локшина на вухах• 21 декабря 2024
Все как на месячные. Тянул живот, спину ломило. Недели с 7й спала сутками месяц наверное.
Завжди з рушником• 21 декабря 2024
Десь через два тижні почало нудити від кави, прямо геть бє і постійно хотілося спати . Ну а потім і все інше - груди, живіт, спина.
З 5 тижня - привіт токсикоз
Проработник• 21 декабря 2024
Всі вагітності починалися з нічних прокидань в туалет. Зазвичай такої потреби у мене нема, але якщо дві ночі підряд я прокидалася до туалету, то вже розуміла - пора купувати тест)
Латвийские_Номера• 22 декабря 2024
Хотілося спати, нічого в голові не трималося (начальник давав завдання, я виходила з його кабінету і нічого не пам´ятала), страшенний цистит був, навіть у лікарню хотіли класти, але він сам по собі пройшов.
І томатний сік і копчена ковбаска стали моєю мрією.
ДваДваВісім• 22 декабря 2024
Груди боліли як завжди перед місячними, але в цей раз ще дуже боліли саме соски. Це єдине.