Патріотка з дивану• Изменено 21 декабря 2024

Заступник директора - це посада для тупих, як ви вважаєте?

Чоловік працює рядовим співробітником. Сказав, що заступник директора - дурень, бо якби був розумним, одразу став би директором. Яка ваша думка?
Зоряний Шлях• 21 декабря 2024
Наоборот, для умных)
В шоколаде• 21 декабря 2024
А свої розумові здібності він як оцінює з огляду на посаду?
булоТАЙминуло• 21 декабря 2024
Моя думка що ваш чоловік рядовий співробітник
Не директор ..
Розумний?
Бадабум• 21 декабря 2024
А ваш чоловік тоді який? Ви директор?
Молчунья• 21 декабря 2024
Розумні стають світовими владиками. Всі інші таке собі.
фрау Гітта• 21 декабря 2024
Ну, з таким ’глибоким’ аналізом, ваш чоловік так і залишиться рядовим співробітником.
Квітка Миру• 21 декабря 2024
У нас наоборот в компании, директор тупой, зам все делает
Пушап Мі мі• 21 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
У нас теж директора міняють постійно,а зами лишаються
Луноликая Вика• 21 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
Або сама зручна посада часто займають самі хитрі люди
Сірничок• 21 декабря 2024
А у нас зама нет, директор умная и хитрая.
Лорка-хлорка• 21 декабря 2024
Чаще для дурных, если это мелкая фирма или торговля. Замдиректора - это человек, на которого сваливаются самые проблемные моменты и навешивается вся ответственность за сбои в работе, любые нарушения и т.д.
Люблю ВалЄру• 21 декабря 2024
Замки зазвичай пашуть і розумні, а директори тютю...
Водійка хімарса• 21 декабря 2024
А ваш рядовий чоловік, отже, геній думки?
Водійка хімарса• 21 декабря 2024
Ответ дляМолчунья
Найбільш розумні тихенько правлять, але про них мало хто знає. Вони не на виду.
Заступник директора - явно варіант з більш розумних.
Кицюююня• 21 декабря 2024
чоловік зараз перший зам ген.дира заводу в концерні. Ніяк не скажу, що дурень, буд тех.директором в авіакомпанії в мирний час. Такі сертифікати , якими він володіє, ну ще два-три українця мають.
Кицюююня• 21 декабря 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Тобто інтриги плетуть? Нормальні топи працюють, а не правлять
Водійка хімарса• 21 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Чому обов´язково інтриги?
все по ГОСТу!• 21 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Вас Оксана звати?
Юпитерная• 21 декабря 2024
это у вас муж не соображает
зам директора нигде подпись не ставит
а директор несет уголовную ответственность
Королева краси• 21 декабря 2024
Виходить рядовий ще тупіший, бо навіть заступником стати не може.
Добрая свекровь• 21 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Це, наприклад, які?
ivareka• 21 декабря 2024
супер посада, муж ваш зама недолюбливает, вот поэтому так и говорит
Мамзелькіна• 21 декабря 2024
Дурень ваш чоловік.
Директор завжди за все відповідає, в т.ч. і за дії заступників, в той час, як заступники можуть не бути де-юре підписантами, але керувати персоналом, фінансами, ін.ресурсами в при цьому не нести ніяку юрвідповідальність
Жена_КотораяСтена• 21 декабря 2024
Ну я замдиректора. Я умная и сообразительная. А директору удобно всякую скучную лабудень по работе на меня спихивать)))).
Мамзелькіна• 21 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Якби сообразітєльная, то лабудень би на себе навіть не садила, як ту мавпочку
Залізний кіготь• 21 декабря 2024
Директорами стають наглі і винаймають розумних в помічники.
Весняний Марафон• 22 декабря 2024
Якщо директор розумний, то заступники мають бути, ще розумнішими, працьовитими, але менш амбітніщими.