Бентливуман• Изменено 22 декабря 2024

Чим займаються ваші підлітки?

Чим займаються ваші підлітки окрім навчання ? Яке у них хоббі , моєму сину 14 , він то знає що він хоче , але у нього поганий зір і багато чого йому , нажаль , не можна (( цікаво , як інші , може візьмемо щось на замітку
dulenok• 22 декабря 2024
Танцы, английский,рисует дома. Хочет ещё на художку пойти, но времени уже нет
автор Бентливуман • 22 декабря 2024
Ответ дляdulenok
Молодець .. англійського нам вистачає -ми в США
Теж пропоную спробувати малювання -не хоче((
Все ж таки можливо запишу , хай хоч спробує
Автопортрет нурофена• 22 декабря 2024
Музикою займається.
Правильно_Валерчик• 22 декабря 2024
В прошлом году была в школьной команде по плаванию. В этом году ей стало лень. Ходит в клуб дебатов и в волонтерский. Рисует на графическом планшете.
Для подростков а любой старшей школе море клубов есть.
дожену і ощасливлю• 22 декабря 2024
Телефон
Мальчун-задирун• 22 декабря 2024
Было бы хорошо если бы ещё писали пол и возраст, подростки от 10 и выше.
Интересно почитать
автор Бентливуман • 22 декабря 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Телефон
Ооооо , ні .Через це я і завела цю тему ,потрібно щось з цим робити
Вишиванка• 22 декабря 2024
Ходит на спорт, дополнительно на 2 языка, гуляет. Все
Престидижитатор• 22 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
Наскільки поганий зір у сина?
Просто у мене і у доньки поганий. Робимо все те, що і інші.
Я працюю з комп´ютером.
Донька займається комп´ютерним дизайном, + ігри з подружками онлайн.
Є ще вокал, спорт кинула нещодавно, обирає інший вид.
Мальчун-задирун• 22 декабря 2024
Моему 16 лет, в моих планах его через год отправлять с Украины учиться, а в его планах телефон.
И как его убедить что нужно язык учить я не знаю.
Сама купляю квіти• 22 декабря 2024
Вокал, гитара
автор Бентливуман • 22 декабря 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Наскільки поганий зір у сина?
Я працюю з комп´ютером.
Сліпота одного ока , на друге в окулярах 100%
автор Бентливуман • 22 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Куди хочете відправити вчитись ?
Якщо цього він не схоче , то він може і вивчитися , але для галочки … мої батьки , наприклад , навʼязували мені німецьку , а я її до цих пір терпіти не можу 🤷🏻‍♀️Англійську обожнювала , от вона мені і пригодилася в житті
Пузата Хата• 22 декабря 2024
Англійська, басейн, до війни танці були. Програмування. Шахи. Спідкубінг. Ну і телефон з приставкою.
Федорино Горе• 22 декабря 2024
Ничем. Сидит в компе сутками
автор Бентливуман • 22 декабря 2024
Ответ дляФедорино Горе
Ничем. Сидит в компе сутками
Скільки років ?
Федорино Горе• 22 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
Скільки років ?
Мальчун-задирун• 22 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
Куди хочете відправити вчитись ?
Даю ему право выбора выбрать страну и язык, ничего не хочет, потом начинаю навязывать своё мнение и потом он психует что я навязываю.
Так и живём
короткопамятна• 22 декабря 2024
Поки ходить на курси ( дві мови), додаткові заняття з шахів, програмування, фізики та математики. Влітку катається на велосипеді, іноді грає в бадмінтон ( якщо є з ким), поки що їздить на шахові турніри, ну ще в кіно ходить, читає / слухає книжки.
Ну і якщо не обмежувати/завантажувати - то грав би в ігри та висів би в чатах/месенджерах.
Я б спорт якись би додала , але вже ні футбол, ні баскетбол, ні плавання не хоче.
Далі буде важче. Поки ще якось можу впливати. Але що там буде через місяць/ два/ півроку- хз
Чарівна патика• 22 декабря 2024
Малюнки,ліпка,плавання,мови і математика.
18 мнеУЖЕ• 22 декабря 2024
14 років. Плавання, програмування. Фігура - бомба, весь в кубіках, жилистий. Програмуванням поки сам займається, самоучка. Хоче стати хірургом. Поки в Україні, сподіваємось на закінчення війни. Якщо (не дай Боже) не закінчиться, в 16 років поїдемо кудись…
Сусідка знизу• 22 декабря 2024
Нічим немає часу , зі школи приходить в 17:30 і ще вчиться в двох школах онлайн.
Барабасиха• 22 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
Куди хочете відправити вчитись ?
Так ви ж своєму те саме робите - відправлю на малювання хоч і не хоче і т п)))
Первая ласточка инфляции• 22 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
Так пишите на форум сша
Щедрик• 22 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
Ну тоді і на вишивання хрестиком запишіть 🤣
Сама не знаю• 22 декабря 2024
Син ходить на німецьку, та в зал 14 років.
Брюнетка в Мармеладе• 22 декабря 2024
Сын 12 лет, английский, немецкий, тренажерки, бадминтон, бокс
дожену і ощасливлю• 22 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
Честно у меня уже нет сил на это всё.
ЯблокоРаздора• 22 декабря 2024
Малювання, дизайн, мови
ЯблокоРаздора• 22 декабря 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Наскільки поганий зір у сина?
Я працюю з комп´ютером.
Які компʼютерні програми використовує ваша донька? Мультимедійні відео знімає чи лише графіка?