Два-три тижні і фсьо• 22 декабря 2024

Ви б таке терпіли? Як себе змусити все закінчити?

Псуємо один одному життя але не розлучаємося. Кохання давно немає. Плюс вже починаю відчувати навіть ненависть та відразу. У мене страшенний тригер на нього, коли він випиває. А випиває він часто, майже, кожного вечора. Хоч знає, що мене це просто люто бісить. Тепер він чекає поки я засну, спускається на кухню і щось п´є. Зранку запах перегару в нашій спальні, від якого в мене починає боліти голова. Абсолютно ніякі переконання, сварки, образи не діють. Він любить спиртне понад усе в його житті. І так було завжди. На фоні цього я не сприймаю його як чоловіка, у мене взагалі немає бажання якоїсь інтимної близькості. Більше того, я сплю в іншій кімнаті. На що він ображається, злиться але продовжує випивати в ще більшій кількості. Поза цим він якби і непогана людина. Я можу робити все, що мені захочеться . Він не контролює куди я витрачаю і скільки заробляю, скільки відкладаю. На цьому всі плюси закінчилися. Можна було б давно все це припинити, але я дуже невпевнена в собі людина. Боюся скандалів, поділу майна ( а ділити є що), невідомості. Я розумію, що була б спокійніша і щасливіша без нього, але ніяк не можу себе змусити почати цей кінець, або в моєму випадку - початок.
До речі, батьки та подруга кажуть, що він нормальний і так часто трапляється, але мені потрібно навчитися пускати все поза себе. А я не можу...
Треба ось так• 22 декабря 2024
Може спробувати спокійно поговорити про його залежність?
автор Два-три тижні і фсьо • 22 декабря 2024
Ответ дляТреба ось так
Були різні варіанти донести це до нього. Без варіантів, нажаль.
Трільчиха• 22 декабря 2024
Подивіться на це з іншого боку-Ви його не любите, інтиму не даєте, скандалите, гроші ділите, розлучення хочете-з чого йому Не пити? В нього що, життя вдалося?
БЦАшка• 22 декабря 2024
А ділити є що, ви вкладались в це все...діти є? Вибачте, але є такі, що з голою попою приходять а потім ділять...
Треба ось так• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ну тоді спокійно готуйте план відступу.
120-120-120 (не худею)• 22 декабря 2024
Теж так живу, але мене не тригерить, емоцій ніяких не викликає, займаюся своїми справами, що він робить не цікавлюся
Ответ дляТрільчиха
Я це одразу написала, що ми псуємо один одному його. Але моє відношення сформувалося на фоні його вчинків.
Трільчиха• 22 декабря 2024
Вам обом треба до психолога, до різних. Бо Ви хочете змінити дорослу людину замість того щоб міняти себе.
Ответ дляБЦАшка
Так. Я завжди заробляла і заробляю більше нього. Відповідно і вкладалася більше. Тому і не хочеться залишати йому половину...
Ответ дляТрільчиха
Я, мабуть, вже не хочу нікого змінювати. Просто хочу прийняти рішення і піти. Мені дуже набридло просити, пояснювати, підлаштовуватися, пробачати, переступати через себе...
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ви щасливі в такому форматі?
Мстящий за Зайца• 22 декабря 2024
Купите титурам и в еду ему хреново будет отвернет
Мстящий за Зайца• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А что лучше так жить, у меня хуже муж пьет но у нас одна квартира на двоих , было где мне жить ушла давно уже бы
Трільчиха• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Відношення можна змінювати, якщо переглянути ці вчинки крок за кроком.
Але саме головне це сенс ваших стосунків. Чи варто їх рятувати вирішувати тільки Вам. Але я вважаю що треба спробувати, бо порушити легко, а от створити щось хороше важко
ЯНаПэПэ• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А його відношення сформувалося на фоні ваших вчинків.
Кросівки оригінал• 22 декабря 2024
Із описаних плюсів виходить що ви самостійна жінка, нашо так жити, розʼїхались і видохнули нарешті
Карусель-весель• 22 декабря 2024
Так жили мої батьки
Мама гризла батька, поїдом їла за будь що, бувало і била його, батько ходив з розцарапаним обличчам
Добряк , добра душа
Будував будинок, любив нас, дітей, заробляв гарні гроші …..

—
З мамою не спілкуюся вже 16 років, батька швидко підібрала з двома прицепами малими, яких він виростив вивчив і вони зараз успішні люди.
А ми з братом в ніщеті прожили дитинство , бо мама пішла від батька.
120-120-120 (не худею)• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ви щасливі в такому форматі?
Так, нещасною була коли любила, як розлюбила стала щасливою, віднайшла себе
Кросівки оригінал• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так жили мої батьки
Добряк , добра душа

—
Це у вас шось своє болить, автор живе з алкашом
ВыФсеВрете• 22 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
Снимать с мужа ответсвенность не нужно. Он взрослый человек и должен понимать, что алкоголь - серьёзная проблема в любых отношениях и это всегда заканчивалось плохо.
Карусель-весель• 22 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Мій тато теж алкаш

Але з мамою жили отак як автор
А з другою жінкою і її двома дітьми абсолютно тато не алкаш був
120-120-120 (не худею)• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так жили мої батьки
Добряк , добра душа

—
Він був алкоголік? Не всі жінки можуть жити з залежними
Кросівки оригінал• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Мій тато теж алкаш

Але з мамою жили отак як автор
Бідна ваша мати, шо жила з таким, але то часи інші були і виховання, тягнути лямку до кінця. Зараз автор може спокійно жити своє нормальне життя
Карусель-весель• 22 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Звичайно що бідна
Нема кого принижувати і бити, звинувачувати в її негараздах - я не спілкуюся , тато з іншою живе, бабуся померла
Кросівки оригінал• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Мій тато теж алкаш

Але з мамою жили отак як автор
Може нарешті зрозумів, що помре під забором в пʼяному угарі
ВыФсеВрете• 22 декабря 2024
Автор, в вашем случае либо жить дальше как живете, либо пробывать договориться о разделе имущества дипломатично, без скандалов. Если он нормальный, то пойдет вам на встречу.
120-120-120 (не худею)• 22 декабря 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Що за вчинки вона робить, живе собі жінка, заробляє, що не так
Ответ дляКросівки оригінал
Не можу наважитися. По суті, він ще й додатковий тягар.
120-120-120 (не худею)• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Взагалі плюсів немає, йдіть в терапію
Кросівки оригінал• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ну живіть далі, у вас же багато життів ще є