Два-три тижні і фсьо• 22 декабря 2024

Ви б таке терпіли? Як себе змусити все закінчити?

Псуємо один одному життя але не розлучаємося. Кохання давно немає. Плюс вже починаю відчувати навіть ненависть та відразу. У мене страшенний тригер на нього, коли він випиває. А випиває він часто, майже, кожного вечора. Хоч знає, що мене це просто люто бісить. Тепер він чекає поки я засну, спускається на кухню і щось п´є. Зранку запах перегару в нашій спальні, від якого в мене починає боліти голова. Абсолютно ніякі переконання, сварки, образи не діють. Він любить спиртне понад усе в його житті. І так було завжди. На фоні цього я не сприймаю його як чоловіка, у мене взагалі немає бажання якоїсь інтимної близькості. Більше того, я сплю в іншій кімнаті. На що він ображається, злиться але продовжує випивати в ще більшій кількості. Поза цим він якби і непогана людина. Я можу робити все, що мені захочеться . Він не контролює куди я витрачаю і скільки заробляю, скільки відкладаю. На цьому всі плюси закінчилися. Можна було б давно все це припинити, але я дуже невпевнена в собі людина. Боюся скандалів, поділу майна ( а ділити є що), невідомості. Я розумію, що була б спокійніша і щасливіша без нього, але ніяк не можу себе змусити почати цей кінець, або в моєму випадку - початок.
До речі, батьки та подруга кажуть, що він нормальний і так часто трапляється, але мені потрібно навчитися пускати все поза себе. А я не можу...
Вредняжка• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Це одне із. Перше це те, що я дуже боюся щось змінювати.
Вас лякає що він відсудить половину майна? Пріоритети для себе з´ясуйте.
Вредняжка• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
У мене є своє житло. І діти мене не те що підтримують, а просять. Вони розумніші і свідоміше, ніж я.
В них ніколи не було тата, хоч фізично він жив поруч. Вони ніколи не отримували від нього ні піклування, ні підтримки, ні поради, ні похвали, ні допомоги. Інколи критикував, але в основному йому просто по фігу.
Ви обирали так жити, автор. Поруч з цією людиною, будучи незалежною. Що з вашою головою?
Тро Нью-Йорку• 22 декабря 2024
Я знаю целый город, где все мужчины пьют и это норма для всех. Я там родилась. И я мечтала не жить там взрослой. Моя мечта сбылась, я вышла замуж за парня, из того же города, но он из него уехал раньше, работать и учится. Там все сначала пробуют уехать, а у кого не получается, возвращаются, идут в шахтеры, а они все пьют. И судьба женщины там такая- или воспринимать это как норму, и многие так и живут, у меня есть друзья и знакомые. А те женщины, которые все же разводятся, ближе к пенсионному возрасту- там картина печальна. Она значит растила детей, работала на низкооплачиваемой работе, чтоб водить в школу, сад этих детей. Собирала ему годами тормозки в 4 утра. И в итоге, он ( мужчина) живёт на шахтерсую пенсию, а она ( женщина ) живёт на минимальную, на лекарства не хватает, на продукты не хватает.

Что я могу сказать, я очень счастлива в личной жизни, с мужем душа в душу 20 лет. Жизнь и так очень сложна, чтобы сложности разруливать ещё и дома. Если Вы несчастны- не тяните.
Вредняжка• 22 декабря 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку

Не тільки міста ще й країни є такі де пити вино це національна культура. Не напиваються і не драматизують якщо це не стає залежністю. Майже всі успішні люди мали проблеми з алкоголем і це не заважало їм робити кар´єри, заробляти мільйони долларів, будувати успішне життя. Я не виправдовую алкоголіків, це хвороба і ніяк інакше. Але як зрозуміти жінку яка все життя просрала, живучи з тим, кого не кохає, не поважає і ще від нього народжує дітей?
Царівна Жабка• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так жили мої батьки
Мама гризла батька, поїдом їла за будь що, бувало і била його, батько ходив з розцарапаним обличчам
Добряк , добра душа
Будував будинок, любив нас, дітей, заробляв гарні гроші …..

—
З мамою не спілкуюся вже 16 років, батька швидко підібрала з двома прицепами малими, яких він виростив вивчив і вони зараз успішні люди.
А ми з братом в ніщеті прожили дитинство , бо мама пішла від батька.
А почему отец не помогал вас растить?
Тро Нью-Йорку• 22 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
Вино то вино. А тут- когда одна водка не вставляет, надо выпить минимум литр в одно лицо, и догоняться пивом, литрами.
Радостина• 22 декабря 2024
Ответ дляКто крайний?
Вирішувати вам, але потрібно бути готовою до тої ж перспективи витягувати дітей самій, а в нього за пів року може появитися інша сім´я.
Кого витягувати?
У автора дорослі діти, вона виростила їх сама.
Чоловік — баласт.
Автор заробляє більше.
Для чого він їй в хазяйстві?
Вредняжка• 22 декабря 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
По різному буває. Але питання до жінок. Такий був завжди, ти його обрала, навіщо? Навіщо 20,30,40 років ненавидіти його за те, ким він був завжди? Народжувати тому, кого ти навіть не поважаєш. Це психіатричне відхилення? Я розумію созалежність але це взагалі геть не той випадок
В шоколаде• 22 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
Краще б на нарколога витрачали
Зачем? Автор не пьет
Вредняжка• 22 декабря 2024
Ответ дляРадостина
Кого витягувати?
Чоловік — баласт.
Автор заробляє більше.
Для чого він їй в хазяйстві?
Бо вона хоче жити з баластом. Питання взагалі не в ньому.
Ку-кусик• 22 декабря 2024
мазохизм не лечится.
а так просто принять решение и сделать
Істеріомама• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так. Я завжди заробляла і заробляю більше нього. Відповідно і вкладалася більше. Тому і не хочеться залишати йому половину...
Того ви його і не хочете, бо ви домінуєте
Ms. Iphone• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так жили мої батьки
Добряк , добра душа

—
А що такий гарний батько вам не допомагав?
Фрикаделька• 22 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Бідна ваша мати, шо жила з таким, але то часи інші були і виховання, тягнути лямку до кінця. Зараз автор може спокійно жити своє нормальне життя
Ага,усі чомусь жінок жаліють. Я знаю купу випадків, де пішовши до іншої жінки, чоловік переставав пити і був чудовим сім´янином і хазяїном. Бо є такі жінки, які будь-кого до алкоголізму доведуть.
Тро Нью-Йорку• 22 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
Ну тут вопрос такой, психологический больше. Я вырвалась потому, что мои родители жили не так, как большинство, у них тот случай, когда у обоих отцы алкоголики, и они не пьют. Поэтому те ,кто набивался мне в женихи- мне не подходили, а вариантов других там не было. Чтобы взрослая женщина, могла прожить счастливо и умела выбрать себе хорошего партнёра, у нее на подкорке должна быть записана родительская модель семьи счастливой. У нее должны быть любящие друг друга и своих детей родители. А не затурканая жизнью мать и номинальный отец. У моей сестры тоже брак удачный и все хорошо. Нигде этому не учат- как выбирать мужа, все идёт из детства.
Фрикаделька• 22 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Та забыл добряк. Добрая душа забыл про родных детей
Не хочу виправдовувати,але його та зла баба напевно так допекла,що й діти не милі були. І дітям треба було помагати через неї, то автоматично допомога і їй була б. Та ще й нова жінка явно розумніша за минулу попалася)))
Кто крайний?• 22 декабря 2024
Ответ дляРадостина
Кого витягувати?
Чоловік — баласт.
Автор заробляє більше.
Для чого він їй в хазяйстві?
Та прям все сама, а чоловік 20 років тільки на дивані лежав і пив. Якщо би все так було, вона б давно пішла.
Радостина• 22 декабря 2024
Ответ дляКто крайний?
Автор пише, що він не приймав участі у їх виховання, лише номінально знаходився рядом.
Та і заробляла вона більше.
Чи таких родин не буває, де чоловік, як батько, ніякий?
Спорити з Вами не буду, свічку не тримала.
Але не зрозуміло, для чого той чоловік рядом, якщо він дратує лише своєю присутністю.
Вредняжка• 22 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
Вона з самого початку обрала слабшого за себе пияка. Все що відбувається в подальшому, її побудова стосунків. А чим ближче до кінця, тим більше розуміння на що вона витратила час. Він не гумовий.Тепер треба знайти винних, а винних в її житті немає, це тільки її вибір.
Вредняжка• 22 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
Сто відсотків. Заєб....ла так його, що мабуть тікав в кімнатних шльопках.
Кросівки оригінал• 22 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
Безвольні бідні чоловічки)))) довели, а потім вивели, бідолашечки такі, як сліпі котятки
автор Два-три тижні і фсьо • 22 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
просять? оце вже дивно
а як він п´є? літру пива чи 0,7 горілки щовечора?
Коли як. Інколи пляшку пива, інколи пляшку горілки...
Вредняжка• 22 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Чого раптом безвольні і бідні? Вони такі як є, як і жінки. З почуттями, проблемами і поведінкою. Всі різні. Але всі люди з почуттями, не роботи. У всіх є вибір з ким жити і ніхто забрати його не може, поки людина жива.
Вредняжка• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Але ж ви все це спостерігаєте не рік, не два і не десять? Це ваша відповідальність перед собою.
Простецкая• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я, мабуть, вже не хочу нікого змінювати. Просто хочу прийняти рішення і піти. Мені дуже набридло просити, пояснювати, підлаштовуватися, пробачати, переступати через себе...
Автор, алкоголізм це таке саме захворювання психіки, як шизофренія. Ви нічого не зміните, ніяка чарівна паличка у вигляді кодування, чи ліків не допоможе. Тікайте, поки ВАС не прибив чи зробив інвалідом
Нафаня Маня• 22 декабря 2024
Єдине про що я жалкую-що не пішла раніше. 13 років. були і кодування, і обіцянки і бла бла бла. Повірте, в світі повно чоловіків, які не вживають алкоголь, і чудові люди. Я ще не знаю ні одну жінку, яка жалкує що пішла від п´яниці. Ну і на крайняк до такого скарбу завжди можно буде повернутися:):)
Янка-угомонись• 22 декабря 2024
Це не нормально, далі буде гірше.
Цікавий писочок• 22 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
Это понятно. Но знаете, у моей подруги развелись родители. Маман была истеричка и слабая на передок, папа изредка прикладывался к бутылке. После развода он уехал на Чукотку работать, женился там во второй раз и детишек завёл. Но. Он всегда помогал дочери от первого брака. Всегда. Находил способ. И она с ним не теряла связь, они переписывались (тогда ещё бумажные письма были), через мой адрес, я ей отдавала его письма, чтобы её мать не знала. Когда дочь поступила учиться, отец ей высылал деньги на съем и на жизнь. До самой своей смерти он ей помогал и поддерживал. Это, да, добрая душа, которая помнила о своём ребёнке и максимально старался помочь.
Простецкая• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Не можу наважитися. По суті, він ще й додатковий тягар.
Чекаєте коли бити почне?
Янка-угомонись• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ви щеможете змінити своє життя на краще, навіщо це вам.