Два-три тижні і фсьо• 22 декабря 2024

Ви б таке терпіли? Як себе змусити все закінчити?

Псуємо один одному життя але не розлучаємося. Кохання давно немає. Плюс вже починаю відчувати навіть ненависть та відразу. У мене страшенний тригер на нього, коли він випиває. А випиває він часто, майже, кожного вечора. Хоч знає, що мене це просто люто бісить. Тепер він чекає поки я засну, спускається на кухню і щось п´є. Зранку запах перегару в нашій спальні, від якого в мене починає боліти голова. Абсолютно ніякі переконання, сварки, образи не діють. Він любить спиртне понад усе в його житті. І так було завжди. На фоні цього я не сприймаю його як чоловіка, у мене взагалі немає бажання якоїсь інтимної близькості. Більше того, я сплю в іншій кімнаті. На що він ображається, злиться але продовжує випивати в ще більшій кількості. Поза цим він якби і непогана людина. Я можу робити все, що мені захочеться . Він не контролює куди я витрачаю і скільки заробляю, скільки відкладаю. На цьому всі плюси закінчилися. Можна було б давно все це припинити, але я дуже невпевнена в собі людина. Боюся скандалів, поділу майна ( а ділити є що), невідомості. Я розумію, що була б спокійніша і щасливіша без нього, але ніяк не можу себе змусити почати цей кінець, або в моєму випадку - початок.
До речі, батьки та подруга кажуть, що він нормальний і так часто трапляється, але мені потрібно навчитися пускати все поза себе. А я не можу...
illaria-k• 25 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Також натякав на те, що у мене хтось є. Бо це взагалі не привід розходитися, значить хтось точно є. А ще я посміла сьогодні зробити зачіску. Запитав для кого це я її зробила. Бачу, що мені буде дуже важко на цьому шляху. Але я налаштована серйозно.
ревность может быть оружием запушивания и подавления. Может пытаться пугать.
Как когда он стучит, а вы пугаетесь.

А может манипуляция.
автор Два-три тижні і фсьо • 25 декабря 2024
Ответ дляillaria-k
он чувствует себя обесцененым, про свой алкоголизм он все знает и про ценность тоже, ему ее не хватает, у алкоголиков развито чувство вины, чтобы оставить вас рядом, скорее всего,
он пытается под ваши поступки подложить другие основания, а сам в короне.
Саме так. Я кажу, що це не так, але якщо йому хочеться думати саме так, то нехай. Я не хотіла цієї розмови саме сьогодні, але він почав. Зробить мене винною, що я бездушна змія, яка кинула його в саме свято.
Ответ дляillaria-k
Как когда он стучит, а вы пугаетесь.

А может манипуляция.
Це тільки початок. Далі буде ще цікавіше. Я вже прямо відчуваю. Його очі горять злобою.
ОдинРазНадетое• 26 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Читала просто в книге по психологии что женщины с лишним весом находят себе очень часто мужчин-алкоголиков, чтоб на фоне зависимости мужа от алкоголя, их зависимость от объедания казалась не такой страшной. И знаю такие пары действительно
Цікаво. Але я була товстою завжди. До того, як мій чоловік став алкоголіком.
Ми одружились в 19 років. Не вагітна була, якщо що. По любові :)
А ви не розглядаєте варіант, що в мене гарний характер і він мене дійсно покохав? :)
illaria-k• 26 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
да , у алкоголиков много агрессии.
Вам надо учится не бояться, не показывать страх, и помнить , что вы не боитесь.
Получив отпор - он сьедет.
Или надо будет обратиться за поддержкой.
Это психолог, полиция, в случае необходимости, друзья, возможно.
автор Два-три тижні і фсьо • 26 декабря 2024
Ответ дляillaria-k
да , у алкоголиков много агрессии.
Получив отпор - он сьедет.
Зараз, як ніколи, я націлена на розрив. І так мені добре стає від цієї думки, така легкість на душі. Тепер головне не відступити. Бо вже було, що розходимося, розходимося і знову в те ж саме болото.
illaria-k• 26 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
на чувстве вины или стразе - легче манипулировать.
Поэтому вызвать страх и потом манипулировать - это часто применяется не только при абьюзе, но и в политике.
illaria-k• 26 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
потому что есть механизмы, которые вас возвращают.
Ваши механизмы( т.е. работа психики вашей) или он управляет , манипклирует легко,
но это все равно основано на крючках в вашей психике, за которые он цепляется.

Поэтому если не можете уйти, надо разбираться , какие механизмы вас возвращают.
Не люблю натовп• 26 декабря 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Так я же нигде не написала, что он вас не любит или вы его не любите.
ОдинРазНадетое• 26 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Так воно якось не вяжеться. Я не обідаючь. Я маю проблеми зі щитовидною залозою. Все життя
Не люблю натовп• 27 декабря 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Так я ничего не утверждаю, просто написала о том что читала. По моим наблюдениям есть в этом правда. Если конкретно в вашем случае, вы не считаете себя зависимой от еды, не объедаетесь и правильно питаетесь, то вас это не касается