Джем Шакіри• 22 декабря 2024

Розкажіть коротко що там за історія з Київстар і Водафон?

Дякую
Сосиска_Втесте• 22 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну, расскажите, как эти 50 гривен ударят по вашему бюджету. Чашка кофе, пол килограмма огурцов, 100 грамм сливочного масла, пачка нежирного творога, полтора килограмма сахара, что там еще?
И еще расскажите, почему мобильные операторы, от которых требуют бесперебойного функционирования в блекауты и на территориях боевых столкновений, не должны повышать тарифы? На фоне того, что подорожало буквально все. От хлеба до золота.
У нас очень дешевая мобильная связь. Меньше 10 долларов в месяц за мобильную связь с 4g интернетом - это благотворительность.
Англія, плачу 10 фунтов у місяць. Ну так у мене і зарплата англійська.
Щедрик• 22 декабря 2024
Ответ дляСтефанія
Що там вигідніше?
З перенесенням номера найвигідній умови, але лише на рік. Умовно, при перенесенні вартість 170грн., а потім за рік буде 325грн., ще й з перенесенням морочитись - реєструвати в Водафоні/КС на паспорт номер, згодом в Лайфі теж на паспорт. Така собі вигода при втраті приватності...
Стефанія• 22 декабря 2024
Ответ дляЩедрик
Дякую.
Я вже напевно залишуся де є. Коли їду за кордон то з водафон ніби вигідніше
Вероятненько• 22 декабря 2024
Ответ дляАтятя_тётя
ось Лейф надіслав смс , що 91 грн на 4 тижні. Зараз в мене Водафон 280 і це ще не здорожчав.
В мене також водафон за 250грн., так мені ще й не вистачає хвилин для дзвінків на Київстари - докидую кожного місяця по + 50грн., і того 300 …
Задовбали, також хочу перейти.
А можна з Водафону на Лайф зі збереженням номеру ?
Раз одела не бу• 22 декабря 2024
Ответ дляСережкинаЯ
у меня водафон за 80 грн в месяц . никаких уведомлений о повышении не было
смарт 4
Ага, у меня тот же. 13.12 пополнила на 80 грн. Деньги списали, пакет не подключили. Через 4 дня деньги закончились. И пришла смс, что с 11.12 тариф 120 грн.

В итоге, подключила ’рік без обонтплат’ за 420 грн. Условия тарифа теже, в месяц выходит по 35 грн
Маємо новину про зміни. З 11.12.24 вартість вашого тарифу буде 120 грн/міс. Обсяг пакетів послуг залишається без змін: 3 ГБ, 150 хв по Україні. Врахуйте, будь ласка, нову вартість при оплаті наступного пакета послуг, починаючи з 11.12.24. Також діятимуть нові умови, якщо пакет на місяць не підключений або використаний передчасно. З урахуванням змін ваш тариф і надалі залишається найдешевшим.
Щедрик• 22 декабря 2024
Ответ дляСтефанія
Дякую.
Дивлячись, який закордон... Лайф весь наш ’воєнний стан’ надає 10гб (Гігабайти без кордонів називаєтсья) в деяких країнах в межах поточного тарифного плану.

Якщо маєте лише одну сімку, можливо є сенс купити того ж Лайфа, потестити якість зв`язку, дати ’відпочити’ Водафону, вони за пару місяців можуть запропонувати нижчий тариф (але і з меншим наповненням), і той, який наразі вже не підключити і не купити.
МУСЯкомарова• 22 декабря 2024
Все на лайф переходят
Колгоспниця• 22 декабря 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Водафон, мій тариф(мінімальний який я можу обрати) 170грн/міс
мне пришла смс поднимают с 190 на 240 звоню говорю дорого, перевели на 192 грн
Люблю кетчуп• 22 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
У мене був 170, зараз можу обрати мінімальний 225 грн.
А, так, я наплутала. Глянула смс - було 170грн, стане 210грн
Нічний дожор• 22 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
А у человека есть потребность только в мобильной связи? Подорожание идет в каждой сфере, куда ни коснись. Суммарно выходит за рамки бюджета. Чем оплачивать?
АяВсёЗнаю• 22 декабря 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
А я сьогодні заглянула в додаток. Раніше мінімальний тариф був 225 грн., на якому я зараз, то вже за 200 грн.пропонують. Я подала заявку на нього.