Фенте Фря• 22 декабря 2024
Крадуть фото і опис
Що робите в такій ситуації?
Одна особа в наглу краде все дослівно і мої особисті фото товарів. Потім замовляє тіпа на себе. По факту у неї в наявності нічого немає.
На платформі наче це заборонено, але підтримка не видаляє її оголошення
Фенте Фря
• 22 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
Было такое дважды за все время. Я писала в максимально вежливой и дружелюбной форме аргументированное сообщение, продавцы признавали мою правоту и переделывали свои объявления.
Но мне эта ’форма’ далась непросто - внутри все кипело и готова была убить этих гадов).
Потом уже на фото писала водяные знаки
Згодна, це наглість
Мафиозная• 22 декабря 2024
Если она использует ваши фото для перепродажи вашего товара, то чем вы недовольны?
Фенте Фря
• 22 декабря 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Мне никогда не встречались анонимные дропы, зачастую они хотят приличную оплату за свои услуги. Почему не довольна топикстартер - ХЗ.
Коли мені пропонують таку форму, то ок. Але не в наглу. Була вже ситуація, що дроп відправила, а отримувач з мене вимагав кошти, бо вже передумав
Фенте Фря
• 22 декабря 2024
Ответ дляТака бойова Я
Коли в мене взяли моє фото товару і продавали аналогічний товар на олх, я написала продавцю що це моє фото і щоб вона видалила. Вона видалила! Напишіть цій дівчині, що поскаржитеся на неї і їй заблокують профіль. Нехай видаляє фото!
Я вже написала, підтримка не баче проблеми
Фенте Фря
• 22 декабря 2024
Ответ дляПочемучечка
Так що тут поганого, ваш товар продається різними каналами) це ж добре
А потім до мене претензії якщо вона відправила щось своє
Фенте Фря
• 22 декабря 2024
Ответ дляСпасу мир
а как вы не знаете, если она ВАШ товар продает?! ))))
Бо вона зі свого акаунта один раз замовила
Фенте Фря
• 22 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
У мене дозволу не питали
Майор Медуза• 22 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
У мене дозволу не питали
Тобто, у вас треба питати дозвіл на те,як користуватися товаром,який у вас придбали? Ви при своєму розумі?
Майор Медуза• 22 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
З якого дива претензії до вас?
Мафиозная• 22 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
У мене дозволу не питали
Вам шашечки или ехать, то бишь Вам важнее продажи или разрешение на использование ваших фото?
Почемучечка• 22 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
То люди ж не у вас купили, які до вас претензії?
Почемучечка• 22 декабря 2024
Я вже давно почала робити реальні фото товару, коли це ще не було розповсюджено. Я продаю білизну і домашній одяг. Постійно крадуть фото. Коли це відбувалось вконтакті, то я нічого не могла зробити, писала продавцям, але вони мене просто блокували. В інстаграм блокую сторінки, це хоч якось допомагає.
На шафі писала адмінам, то вони заблокували оголошення з моїми фото, хоча переписка була довгою.
Але це історія саме коли використовували мої фото, які я стараюсь робити гарними.
А тут людини товар продають. Не розумію у чому проблема…
Фенте Фря
• 22 декабря 2024
Ответ дляПочемучечка
Вже була ситуація, що до мене претензії були, бо отримувач передумав, а кошти з мене вимагав
Фенте Фря
• 22 декабря 2024
Ответ дляМайор Медуза
З якого дива претензії до вас?
Бо я в накладній була вказана
Фенте Фря
• 22 декабря 2024
Ответ дляМайор Медуза
Брали дозвіл перепродавати як дроп
Майор Медуза• 22 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
Бо я в накладній була вказана
В якій накладній? Ви відправили товар не тому, від кого отримали гроші?
Майор Медуза• 22 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
Брали дозвіл перепродавати як дроп
Ви виробник даного товару? Або ексклюзивний представник ?
Пухнасті штани• 22 декабря 2024
Ну ви ж розумієте що відслідкувати чи платник за товар є отримувачем товару неможливо? Покупці платять з терміналу, їм оплачують за товар чоловіки, хлопці, батьки, а з деяких банків навіть і не видно хто сплатив. Є продавець, який перепродає мої товари зі своєю націнкою, ттн він створює на своє ім´я, платить мені за товар від свого імені, моя робота просто відправити, мене ця схема влаштовує. Якби відправляла я від свого імені, то звичайно з цим була б проблема, бо деякі притрушені можуть звонити на мій номер тел який вказаний в ттн і щось виясняти. І я зрозуміла з чим у вас була проблема. Спробуйте домовитись з тим продавцем. Вам хочеться продати за ту ціну яка вас влаштовує, їй хочеться заробити свою різницю, то є не проблема щоб вона створювала ттн зі своїми данними на відправку з вашого міста.
Пухнасті штани• 22 декабря 2024
І якщо не секрет, то на щафі той продавець виставляє ваші товари чи в себе в інсті? Бо на олх думаю то не можливо, бо майже кожен олх доставку оформляє, а там вже таке не намутиш. Ця дівчина за яку я писала що мене влаштовує така співпраця то на шафі виставляє мої товари з овер націнкою.
Намазюкана нішою• 22 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
Бо я в накладній була вказана
Нічого собі.
Так у вас проблеми глибше, ніж вкрадені фото.
Ось це вже реальне шахрайство з їх боку - вказувати в накладній ваші дані.
Спасу мир• 22 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
Бо я в накладній була вказана
здасьти, пожалуйста! а причем тут накладаня??? деньги кому платили?
а если в накладной сапожник или дворник дядя вася, или курьрер петя???
вот точно, мамкины бизнесмены, мля