Добро с Кулаками• 22 декабря 2024
Приїхала додому, два дні тут
Зараз розплачусь, хочу назад
Важко і тут і там
Тут все чуже а там все не рідне.
Давайте хейтіть….
Важко і тут і там
Тут все чуже а там все не рідне.
Давайте хейтіть….
Ло Шарик• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Вам забула запитати
Ви мабуть не уявляєте, що ж люди які ще до війни поїхали
Есть конечно. Но, это точно не вы
Добро с Кулаками
• 22 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня
Ті хто виїхав, вважають, що тут небезпечно. А ті, хто не виїжджав, ті вважають, що ні. Тому дивно проводити канікули там, де небезпечно для людей, які так вважають...
Ще раз перечитайте що я писала, якщо вже завітали до нас
Тролю як можу• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
Удалено администрацией...
Фантазерша• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Я з перша спитала.
Польща - Україна якщо що ( тут прильотів хватає, не з Західної України якщо шо
Ну і чого ви дитину на канікули під прильоти привезли? Гострих відчуттів захотілося?
Виїхали то й виїхали, вживайтеся вже там, чого тинятися туди-сюди?
Мати тріля• 22 декабря 2024
Ответ дляspart-5037
Везёт вам. А я тоже ною. Нет, в войну не езжу, смысла нет. Но жилье в оккупации. Да, мы выехали и ноем. Нет будущего тут, нет возврата обратно.
Давайте ещё поделитесь как вам классно жить дома. Послушаем.
Ви можете нити, не про вас мова
Детские_Будут?• 22 декабря 2024
Ответ дляспальное место
Зачем приехали? Как все? Стоматолог и гинеколог?
За тысячей
Добро с Кулаками
• 22 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Бо донька жила цими канікулами останні пів року.
Мотивувалися цим, підтягнула навчання.
Я пообіцяла і привезла.
Мотивувалися цим, підтягнула навчання.
Я пообіцяла і привезла.
Пирожкиня• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Навіщо? Ви не можете відповісти? Вам просто нема чого сказати на це
Добро с Кулаками
• 22 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня
))
Моль Моллівна• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Навіщо мені це уявляти? Навіщо?
Що за тупа порада?
Это о ’счастье в мелочах’. Ребенок счастлив, Вы целы, дом цел.
Но если Вам просто поныть, штош - не буду препятствовать. Продолжайте
Мати тріля• 22 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
Удалено администрацией...
Так, приклад. Бо ті, хто в Україні, тримають її на собі, щоб вам після війни було куди припхати свої сраки, коли з Європи попруть.
Твердая валюта• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
На канікули-у війну. Шедеврально!
От новогодние развлечения у людей, да?
Добро с Кулаками
• 22 декабря 2024
Ответ дляДетские_Будут?
За тысячей
За тисячею ні, а стоматологи і гінекологи звісно так. І косметолог, і вії, бровки. Все що тут в 3-4 рази дешевше.
Детские_Будут?• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Тобто живете у війні , і хейтите тих хто приїхав на канікули у війну?)
Ну-ну )
А как к вам относится, сбежали туда, там толком не устроились и здесь вам плохо.
Вам нигде хорошо не будет
Саджу все зарання• 22 декабря 2024
Ответ дляspart-5037
В мене не в окупації, свого житла немає , але є батьки друзі родичі. Для себе і чоловіка майбутнього не бачу , а от для дітей краще там зараз.
Пирожкиня• 22 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
Вы видели сейчас Киевский вокзал? Тепло, светло, елка.
О, то тепер зрозуміло, чого дитина щаслива)))
Фантазерша• 22 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Может здесь папа ребенка
Дуже в цьому сумніваюсь, автор ані пів-словечка про нього не згадала.
Пригощаю кашею• 22 декабря 2024
Так а чего плакать, хотите назад - поедете назад. 2 недели не так уж и долго чтоб исстрадаться.
Добро с Кулаками
• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
Як ви тримаєте Україну? Як? Можна дізнатися?
І звісно ми припхаємося, але якщо захочемо)
Добро с Кулаками
• 22 декабря 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Вам нигде хорошо не будет
В сенсі не влаштувалася) звідки ви знаєте?))
Я ж написала. Що якби не донька то і не їхала б
Ло Шарик• 22 декабря 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Какие 2 недели. Через несколько дней будет традиционный новогодний массовый обстрел, и автора как ветром сдует.
Мати тріля• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Припхаєтеся, ще й як. Але не якщо захочете, а коли випруть.
Добро с Кулаками
• 22 декабря 2024
Ответ дляПригощаю кашею
12 днів. Вже трохи менше слава Богу
spart-5037• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Та ну, автор, брови, ресницы, маникюр, покраска.... уже давно в одну цену с Украиной. Если конечно не делать в салонах дорого-богато ))
Брюлик в стразах• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
А ми вас тут і не чекаємо
Весела бджілка• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Друзів немає, жити толком немає де.
То к кому вы приехали ?
Маю рацію• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ну-ну )
Вы бежали от войны. От опасности. Вывезли детей чтобы они не слышали звуков ракет. Зачем вы из привезли домой на каникулы? Если не так опасно, то какого вы уехали? Дайте угадаю…. Пособия причина а не война
Добро с Кулаками
• 22 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
Не здує) дитині пообіцяла
ОйЙой• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ну як, працюємо, сплачуємо податки, донатимо як є змога.Кров здаємо, для поранених.