Добро с Кулаками• 22 декабря 2024

Приїхала додому, два дні тут

Зараз розплачусь, хочу назад
Важко і тут і там
Тут все чуже а там все не рідне.
Давайте хейтіть….
Пирожкиня• 22 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Дуже в цьому сумніваюсь, автор ані пів-словечка про нього не згадала.
Так авторка за віями і брівками приїхала, а не до чоловіка))) за необхідним) заради цього можна і війну трохи потерпіти)
Тролю як можу• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
Так, приклад. Бо ті, хто в Україні, тримають її на собі, щоб вам після війни було куди припхати свої сраки, коли з Європи попруть.
Тримають зовнішні вливання грошей.
Мрійте далі.
автор Добро с Кулаками • 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
Припхаєтеся, ще й як. Але не якщо захочете, а коли випруть.
Звідки випруть)
Якщо орки прийдуть, де жити будете?
Вареничніца• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Як ви тримаєте Україну? Як? Можна дізнатися?
І звісно ми припхаємося, але якщо захочемо)
Автор, а скільки Вам років? У Вас така цікава позиція, як у моєї доньки, але їй 12.
Ви крім стоматолога сходіть ще до психотерапевта, і то не хейт.
spart-5037• 22 декабря 2024
Ответ дляМаю рацію
Вы бежали от войны. От опасности. Вывезли детей чтобы они не слышали звуков ракет. Зачем вы из привезли домой на каникулы? Если не так опасно, то какого вы уехали? Дайте угадаю…. Пособия причина а не война
В Польше вроде нет пособий
Мати тріля• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Не здує) дитині пообіцяла
Та хоч щоб з Порадниці поздувало
Весела бджілка• 22 декабря 2024
Ответ дляSo_so
У меня такое было когда я думала, что придется остаться в Чехии. Это просто катастрофа, когда там всё чужое и нужно не просто сесть и ждать, а нужно адаптироваться.
Вы вернулись в Украину?
АфродитаПетровна• 22 декабря 2024
Нічим вам ніхто не допоможе, бухайте
Брюлик в стразах• 22 декабря 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Так а чего плакать, хотите назад - поедете назад. 2 недели не так уж и долго чтоб исстрадаться.
Плаче, бо не встигне бровки- війки- стоматолог за два тижні.
Ответ дляspart-5037
Та ну, автор, брови, ресницы, маникюр, покраска.... уже давно в одну цену с Украиной. Если конечно не делать в салонах дорого-богато ))
Та то я так написала) я приїхала гарна, бо тут перед НГ не захотіла пхатися між чергами. От тільки гінеколог да.
So_so• 22 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
Вы вернулись в Украину?
Да
Ответ дляБрюлик в стразах
А ми вас тут і не чекаємо
А вас ніхто і не питає)
спальное место• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
У дитини два тижні канікули, обіцяла на канікули додому. Дитина щаслива
Ради ребенка надо оставаться.
Мати тріля• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Звідки випруть)
Якщо орки прийдуть, де жити будете?
То ви оркам землю наперед звільнили? Щоб гарно зайшли?
Весела бджілка• 22 декабря 2024
Ответ дляspart-5037
Везёт вам. А я тоже ною. Нет, в войну не езжу, смысла нет. Но жилье в оккупации. Да, мы выехали и ноем. Нет будущего тут, нет возврата обратно.
Давайте ещё поделитесь как вам классно жить дома. Послушаем.
Почему нет будущего заграницей?
Ответ дляМаю рацію
Ще раз перечитайте, ми виїхали до війни.
І розачарую- у Польщі немає пособія) уявляєте доводиться працювати)
Фантазерша• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Не здує) дитині пообіцяла
І вже й обстріли не такі страшні, раз пообіцяла?
Чого тоді взагалі було їхати?
Ms. Анонимная• 22 декабря 2024
Удалено администрацией...
Брюлик в стразах• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
А вас ніхто і не питає)
Хочемо ми чи не хочемо, а ви все рівно повернетеся
Ответ дляОйЙой
Ну як, працюємо, сплачуємо податки, донатимо як є змога.Кров здаємо, для поранених.
І я працюю в Україні) податки сплачую)
Крою це добре, я донор , у мене 36 дрнацій за життя. Потам боткіно і все.
Конкретно чим ви тримаєте Україну, поки я не зрозуміла.
Скляна миша• 22 декабря 2024
Бедняжка автор,вас пожалеть?Окей,жалею.
Спасу мир• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Я, наоборот, приехала сейчас к сыну, он в Дании, это другой мир
Я была и летом
Но сейчас - просто кайфую. Сыну в Украину уже нельзя (
Единая страна!• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Бо донька жила цими канікулами останні пів року.
Мотивувалися цим, підтягнула навчання.
Я пообіцяла і привезла.
правильно тогда сделали. если ребенок счастлив- пусть будет. но потом у нее будет возможность сравнить жизнь.
spart-5037• 22 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
Почему нет будущего заграницей?
Не факт, что оставят. А если да, то на каких условиях ? Это второе.
Первое- мы тут чужие и всегда будем чужими для них.
месяцкие• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Звідки випруть)
Якщо орки прийдуть, де жити будете?
Автор, чого ви приперлись на форум, понити? Так нам ваше ниття до одного місця. Доросла тітка, сидить ниє тут погано, там нічьо ну так їдьте назад. Брівки, війки, косметолог, тфу млять, задрали!
Ответ дляБрюлик в стразах
Надіюсь ні, тому і працюю і зараз продаю тут будинок.
У середу продам і дасть Бог відпустить мене вже
Мати тріля• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
І я працюю в Україні) податки сплачую)
Удалено администрацией...
Ms. Сама прямота• 22 декабря 2024
Ответ дляДетские_Будут?
За тысячей
Дві
Ответ дляЕдиная страна!
Так, вона щаслива і я звісно також за неї.
Мати тріля• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Що ти продаш, троляка, реєстри хакнули, в цьому році уже ніхто нічого не продасть.