Добро с Кулаками• 22 декабря 2024

Приїхала додому, два дні тут

Зараз розплачусь, хочу назад
Важко і тут і там
Тут все чуже а там все не рідне.
Давайте хейтіть….
Глубоководная селедка• 22 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Ви дуже самокритична. Гарного вечора
Tania07• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
На канікули-у війну. Шедеврально!
Границя вся забита. Всі їдуть. Не перший раз.
ФФФФристайла• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
На канікули-у війну. Шедеврально!
Відпочити від спокійного життя
Вареничніца• 22 декабря 2024
Ответ дляГерцогиня
А що ви забули в Польші, Чехії, Німеччині? Про вас вже легенди ходять серед місцевих
Я? Ви впевнені?
Герцогиня• 22 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Вони вам особисто розказували?
Так
Герцогиня• 22 декабря 2024
Ответ дляВареничніца
Я? Ви впевнені?
Ну ви ж чомусь включились. Я впевнена
Kidstaff Bot• 22 декабря 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Кошкина мать• 22 декабря 2024
Ответ дляГерцогиня
Ну ви ж чомусь включились. Я впевнена
Жодного разу під час війни я не перетнула кордон.
Кошкина мать• 22 декабря 2024
Ответ дляГерцогиня
Ну ви ж чомусь включились. Я впевнена
Я так розумію, що без аноніма ви не відповісте
Кошкина мать• 22 декабря 2024
Ответ дляГерцогиня
Ну ви ж чомусь включились. Я впевнена
Герцогиня, де ви? Давай продовжимо цю милу бесіду. Розкажіть, які міфи? І хто тут місцевий і де то місце?
Оленёнок• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Тобто живете у війні , і хейтите тих хто приїхав на канікули у війну?)
Ну-ну )
Удалено администрацией...
Antiprom• 22 декабря 2024
Ответ для Кошкина мать
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ще раз перечитайте, ми виїхали до війни.
І розачарую- у Польщі немає пособія) уявляєте доводиться працювати)
Та чого ви виправдовуєтесь? Цей розкол між тими, хто в їхав і тими, хто залишився вже давно і буде лише посилюватися. Якщо що, я в Україні і навіть у західній частині, і то я розумію мам, які звідси вивозять, в період масованих обстрілів тут теж буває страшно і діти бояться (а це хз як обернеться потім у їхньому здоров´ї)
natallochka• 22 декабря 2024
Я скажу так ті хто виїхали на початку війни не зрозуміють тих, хто залишився і навпаки.
Ви приїхали на декілька днів і що ви думали тут побачити? Все змінилося нажаль. Люди, діти, ціни, настрої. Я не кажу не їздити сюди, але потрібно бути готовими що як раніше вже не буде, ви або приймаєте це, або ні.
AnnaOst• 22 декабря 2024
Удалено администрацией...
LLL2005• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
На канікули-у війну. Шедеврально!
ага, помните, как писали, что одну беженку не пустили в Польшу перед 1 сентября, она ребенка на каникулы летом к бабушке вывозила.
Paolla• 22 декабря 2024
Ви ж тільки на два тижні, чого страждаєте? Скоро назад і поїдете.
natallochka• 22 декабря 2024
Ответ дляPaolla
Люди які давно тут не були очікують повернутися в довоєнну країну. Тому я думаю і виникають такі ситуації.
Насправді найважче тим, у кого синдром відкладеного життя. Там ще не дім і тут вже все інше.
Contento• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
У дитини два тижні канікули, обіцяла на канікули додому. Дитина щаслива
И в чём проблема? Каникулы закончатся и вернётесь туда.
innask• 23 декабря 2024
Ответ дляspart-5037
Везёт вам. А я тоже ною. Нет, в войну не езжу, смысла нет. Но жилье в оккупации. Да, мы выехали и ноем. Нет будущего тут, нет возврата обратно.
Давайте ещё поделитесь как вам классно жить дома. Послушаем.
Скажите, пжл., почему нет будущего?
Antiprom• 23 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
AnnaOst• 23 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Ну ви ж не кажете що з попереднім аккаунтом сталося)
Antiprom• 23 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Я можу вам сказати, якщо ви перша готова розказати як муженька, а точніше за скільки, вивезли))
AnnaOst• 23 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Ой, це все так мило) залиште при собі, мені якось не дуже то і цікаво
Antiprom• 23 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
То для чого піднімали це питання якщо не цікаво
Бо наприклад мені дуже цікаво скільки заплатили за те щоб вивезти чоловіка)) скільки людина, яка багато говорить про корупцію, що вона зло, готова заплатити, годуючи ту саму корупцію))
AnnaOst• 23 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Ох уж ці бойові порадниці, героїні віртуальних битв з корупцією, ухилянтами, матрьошками, тролями, борці за все хороше проти всього поганого)
Antiprom• 23 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
І не говоріть, то скільки заплатмли? Чи вже ’відбили’ соціалкою?
sunholder• 23 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
ого, вона вивезла татка? коли встигла?
Antiprom• 23 декабря 2024
Ответ дляsunholder
ого, вона вивезла татка? коли встигла?
Ну , Ви ж замітили що перестала скиглити про закритті кордони для чоловіків і вже в цій темі пише жінці, яка в Україні, що на відміну від тієї жінки у неї, дитини та її татка все добре..роблю висновок що вже вивезла..але цікаво за скільки?)
sunholder• 23 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
ааааа, то може й не вивезла, я думаю, що її просто влаштовують відносини ’бачитись раз на два роки’))))))))))))))