Добро с Кулаками• 22 декабря 2024

Приїхала додому, два дні тут

Зараз розплачусь, хочу назад
Важко і тут і там
Тут все чуже а там все не рідне.
Давайте хейтіть….
Сосиска_Втесте• 22 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
У тих хто виїхав бо вважає, що вдома небезпечно, вдома лишилися рідні і друзі. Так, діти хочуть побачити та а, дідуся, бабусю, тітку, дядька, двоюрідних братів, сестер. Це ж зрозумілі речі
Отож бо і воно , і їдуть бідолашні діточки з матусями до тата у гості, лячно але що робити Боже треба, а потім матуся після повернення випадково дізнається що вагітна 3 дитинкою народжує і рятує татуся . Хоча не всі татусі після виїзду раді жити з жінкою і діточками алеж то вже інша справа) головне що він виїхав .
Луковая• 22 декабря 2024
- Где вам лучше всего ?
- В пути.
Ms. Анонимная• 22 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Так, у декого тато воює третій рік і вони живуть рік цією поїздкою. З чого ви смієтеся? Гієнячій сміх якийсь
А чому ви відразу зїзжаєте на якогось тата, який воює.
Є і інші татки, які дитину вперше бачать через два роки після народження
Мне без сахара• 22 декабря 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Боже яке кончене . Так ми самі без ваших піхв і грошей нормально з усім справляємось. А через таких їздуніх як Ви всі країни партнери вважають що ми всі такі хитросраки .
Саме тому закриті кордони для чоловіків бо самі справляємось, ага. Партнери самі хитросраки, бо прикриваються нашими солдатами і територіями, тому раз затіяли - то хай розплачуються.
AnnaOst• 22 декабря 2024
Ответ дляMs. Анонимная
а чому ви в німеччині дивитесь марафон???????????????
Дослідницький інтерес, заніматєльная антропологіч
вентиляторная• 22 декабря 2024
Біженська еліта пожалувала в тему Поціновувачка міських божевільних
AnnaOst• 22 декабря 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Спробуйте продати СТБ як синопсіс серіалу)
Сосиска_Втесте• 22 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Я лучше Вашу историю продам, так много интересного в Ваших темах )
AnnaOst• 22 декабря 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Ви про мене хочете поговорити? У мене, у моєї дитини в її тата все добре на відміну від багатьох інших дітей, мам і та. Тому я якось і не прийняла ваш коментар на свій рахунок
Тра Ля Ля• 22 декабря 2024
Ответ дляВареничніца
Як ви вже всі задовбали в кожну дирку пхати той Захід України. Міряєтесь піською? Так чого з безпечного місця везти дитину під обстріли? Якась підліткова позиція
то в пихачів генетичне, не звертайте уваги. таких навіть хутін бомбами не вилікував від ненависті до заходу України
Ms. Анонимная• 22 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Звезда в шоке• 22 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Так, фронт, критичну інфраструктуру та економіку. Але вам це не повинно бути цікаво, у вас інший шлях . То йдіть собі, ми якось тут без вас розберемось.
Точу ляси• 22 декабря 2024
Я не їздила додому з початку війни але вже відчуваю що там жити не зможу,хочу є своя квартира в новобудові,є робота на яку можу вийти,там мама і навіть перукар зі стоматологлм не виїхали. Але за цей час у мене народилася дитина за кордоном і я вже бачу різницю у відношенні до неї інших людей,лікарів яким не треба давати у карман, дитячий садочок в який дитина підривається зранку в свої 2 роки і прям біжить щоб дати вихователю 5 при зустрічі і не треба ніяких подачок і подарунків. Дороги,транспорт,немає хамства і дрібної корупції. Ми пожили за цей час у двох різних країнах,зараз думаємо у якій назавжди залишитися.
Суцільна зрада• 22 декабря 2024
Удалено администрацией...
Брюлик в стразах• 22 декабря 2024
Ответ дляТочу ляси
Де пособіє більше, там і залишайтесь, чого ще думаєте
Точу ляси• 22 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Жодного разу не отримували ніякого пособія,знімаємо житло зараз за 2800 фунтів, садочок 650 фунтів за 2 дні на тиждень. Вважаєте,пособія на це вистачило б?))))
ЖонДуан• 22 декабря 2024
Боже мій, як же задовбали ці ниття. Залишайтеся вже в ЕС собі, живіть там щасливо. Люди в Херсоні не ниють... Навіщо це людям, які обрали життя тут?
AnnaOst• 22 декабря 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Удалено администрацией...
Бєшені)
AnnaOst• 22 декабря 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
Ну вам же не соромно
spart-5037• 22 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Кто вам сказал, что люди в Херсоне не ноют ? Ноют, но сидят. Каждый сам ответственен за себя.
Потринділиця• 22 декабря 2024
Ответ дляСпасу мир
Я, наоборот, приехала сейчас к сыну, он в Дании, это другой мир
Я была и летом
Но сейчас - просто кайфую. Сыну в Украину уже нельзя (
Я тоже езжу к сыну отдохнуть морально
Всегда возвращаюсь в Украину со слезами
Не служанка• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Друзів немає, жити толком немає де.
это не чужэ. Чужэ это если вы на марсе высадились. Не делайте из себя такую ’чужую’ европейку, выбивающуюся по образу и подобию из украинской среды.
Брюлик в стразах• 22 декабря 2024
Ответ дляТочу ляси
Заплатіть і тут 650 фунтів за два тижні садочка і ваша дитина теж буде до вихователя бігти
Глубоководная селедка• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
Перекотиполе... Котіться далі
Перекотиполе бо не така як ви? Може прижитися в іншому місці? Ну не всі такі зашорені і прив´язані до хати, до дому. Село блін якесь....
Точу ляси• 22 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ні,не буде,я про приватні садочки наші багато теж знаю. Головне це те хто там працює.
Не служанка• 22 декабря 2024
Ответ дляТочу ляси
вы же где-то берете деньги на это. А мы говорим о людях, у которых негде взять. К чему эти щеголяния доходом?
Мати тріля• 22 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Просто, перекотиполе. Якому ніде не буде добре, бо воно нікому не цікаве.
А що проти села маєте? Ви ж сама звідти.
Глубоководная селедка• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
Так, тому що їхати на канікули у війну-дико. Якщо ви такі перепугані, що позвалювали-сидіть там і не робіть нам пробки на дорогах
Ви теж перепугані, але комфорт і страх змін тримають вдома. Звідти оце ’геройство’
Точу ляси• 22 декабря 2024
Ответ дляНе служанка
Я відповіла людині яка захотіла вколоти мене пособіями,не знаючи що на них жити неможливо в таких дорогих країнах.
Точу ляси• 22 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Всі ниють,навіть з безпечних регіонів України.