Добро с Кулаками• 22 декабря 2024

Приїхала додому, два дні тут

Зараз розплачусь, хочу назад
Важко і тут і там
Тут все чуже а там все не рідне.
Давайте хейтіть….
Герцогиня• 22 декабря 2024
Ответ дляспальное место
Зачем приехали? Как все? Стоматолог и гинеколог?
За такие слова карма настигает.
ВільнаНазавжди• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Тобто живете у війні , і хейтите тих хто приїхав на канікули у війну?)
Ну-ну )
живет,только дети в безопасности
Мати тріля• 22 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Ви теж перепугані, але комфорт і страх змін тримають вдома. Звідти оце ’геройство’
Є одна велика різниця. Ми НЕ ниєм. А ви реально затошнили своїми соплями український форум. Ну невже нема якихось місцевих біженських, де зцідитися можна?
Герцогиня• 22 декабря 2024
Ответ дляВареничніца
Як ви вже всі задовбали в кожну дирку пхати той Захід України. Міряєтесь піською? Так чого з безпечного місця везти дитину під обстріли? Якась підліткова позиція
А що ви забули в Польші, Чехії, Німеччині? Про вас вже легенди ходять серед місцевих
Ду да ду да ду• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
За тисячею ні, а стоматологи і гінекологи звісно так. І косметолог, і вії, бровки. Все що тут в 3-4 рази дешевше.
А там полгода без бровок?
ВільнаНазавжди• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Надіюсь ні, тому і працюю і зараз продаю тут будинок.
У середу продам і дасть Бог відпустить мене вже
реестры все закрыты..пару недель
Брюлик в стразах• 22 декабря 2024
Ответ дляТочу ляси
Я відповіла людині яка захотіла вколоти мене пособіями,не знаючи що на них жити неможливо в таких дорогих країнах.
Так і міряйтесь своїм дорогим життям у тих країнах, чи там ви не такі заможні , а лише серед бідних українців можна почувати себе багачкою?
автор Добро с Кулаками • 22 декабря 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
реестры все закрыты..пару недель
Я знаю але нотаріуси якось рішають вже цю справу.
ВільнаНазавжди• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
никак .нет доступа
нотариус не сможет физически зайти в реестр
Глубоководная селедка• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
Просто, перекотиполе. Якому ніде не буде добре, бо воно нікому не цікаве.
А що проти села маєте? Ви ж сама звідти.
Ні, я не з села. І для мене немає такого поняття як ’перекатиполе’. Ніхто не зобов´язаний бути прив´язаний до одного місця, тим більше якщо війна. І для того, щоб було добре не обов´язково бути комусь цікавим, особливо таким паннам як ви.
Червона ікорка• 22 декабря 2024
Я тоже летом домой с детьми приезжала. Они папу больше 2 лет не видели.
Глубоководная селедка• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
Ну по-перше, ніхто і не ниє. А по-друге, не вам вказувати кому де і що писати. Зробите свій форум і будете там відбір проводити
Глубоководная селедка• 22 декабря 2024
Ответ дляГерцогиня
Вони вам особисто розказували?
Точу ляси• 22 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Це взагалі не в тому справа,а в тому що нехай приїжджає на пособія і спробує пожити або спробує знайти роботу на рівні європейців і при цьому ще і не ниє.
Antiprom• 22 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Удалено администрацией...
Глубоководная селедка• 22 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
ЧорноброваЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Як ви тримаєте Україну? Як? Можна дізнатися?
І звісно ми припхаємося, але якщо захочемо)
Ну, щомісячними податками хоча б, так, це не перекриває весь бюджет, але хоч щось
Antiprom• 22 декабря 2024
Удалено администрацией...
Antiprom• 22 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Удалено администрацией...
Леди_в_ночи• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
Перекотиполе... Котіться далі
А вы всю жизнь на одном месте и бульдозером не согнать от мамкиной юбки?
Леди_в_ночи• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
Так, приклад. Бо ті, хто в Україні, тримають її на собі, щоб вам після війни було куди припхати свої сраки, коли з Європи попруть.
Удалено администрацией...
А я нівроку• 22 декабря 2024
Ответ дляSo_so
У меня такое было когда я думала, что придется остаться в Чехии. Это просто катастрофа, когда там всё чужое и нужно не просто сесть и ждать, а нужно адаптироваться.
чем не нравилось?
Леди_в_ночи• 22 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
Припхаєтеся, ще й як. Але не якщо захочете, а коли випруть.
Удалено администрацией...
Глубоководная селедка• 22 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
А ви тут нащо? Щоб зайти і позадавати дурні питання? Так, погано знаю і не зобов´язана її знати досконально за 2.6 роки. Плюс, я українка. Хочу і буду тусити на українському форумі. Далі що?
Гуру троллинга• 22 декабря 2024
Автор повернулась в Україну вже як місяць, вийшла на роботу. Почуваю себе добре, безсоння пройшло, цикл нормалізувався, пляма на нозі, незрозумілого походження пройшло. Почуваю себе гарно, але дуже сумую за дітьми, вони залишились у Німеччині
Antiprom• 22 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Удалено администрацией...
Глубоководная селедка• 22 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Хаха, ви мене паспорта вже лишили?) Ні, без сумніву, я хочу жити у воюючій країні і піднімати її. А ще, щоб мої діти тусили постійно в бомбосховищах або вчилися онлайн, знали що таке комендантська година і відрізняли за звуком шахед летить чи ракета. А як підростуть, то підуть захищати батьківщину. Я ж їх саме для цього і народжувала. То ж, можете робити що завгодно зі своїм життям, та своїх дітей - це ваші проблеми. А мої рішення - це мої рішення. Від цього, я не можу припинити бути українкою та лишитися громадянства
Antiprom• 22 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Удалено администрацией...
Мудробаба• 22 декабря 2024
Плачемо всією маршруткою
ОдинРазНадетое• 22 декабря 2024
Сколько же здесь неадекватов…