ПробілНеПрацює• 22 декабря 2024
А в Метро потрібна картка, як колись?
Якщо потрібна, а її немає, якось можна здійснити покупки ?
Яичница с беконом• 22 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Ну прблему можна з будь-чого зробити було б бажання. У вас воно явно є.
У меня есть просто вопросы, а не желание. А вот вас давать мне оценку я не просила, вы то и по теме не ответили толком, но тут так целый опус.
Брехушечка• 22 декабря 2024
Ответ дляНе любовница
Та да. Купила в велмарті сьомгу по 680грн, приїхала в Метро - 420грн. Прийшлося купувати і там
Там на сыры часто акции ,я в основном в метро и беру
Брехушечка• 22 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Ми за сирами, маслом, рибою, круасанами в основному їздимо туди, ще за крупами, макаронами, ну якісь дрібниці беремо.
Я еще замороженные овощи беру в больших пакетах ,особенно если акция на них
Святатабожа• 22 декабря 2024
Ответ дляНе любовница
Велмарт на Вишняківскій це жах, як там можливо купувати в тверезому стані?
Вакцениро Вона• 22 декабря 2024
Колись , давно , там дешевше було придбати підгузки , пральні порошки , корм для тварин.. . Зараз зовсім не вигідно , навіть оптом ... як по музею ходжу- багато місця и мало людей.
Вакцениро Вона• 22 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
В неділю, все розібране, на касах черги, людей купа
У Дніпрі в Метро мало народу, може в вихідні і більше
Брехушечка• 22 декабря 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Выгодно оптом
Вот вчера ,яготинский творог пачка по 180 гр ,розница что то 43-45 грн( как и в остальных магазинах),а от 3шт по 33 грн
И это только один из примеров
Филе индейки вчера купили по 220 грн за кг ,цены в магазинах 300-320
И это только один из примеров
оксюморон• 22 декабря 2024
Ответ дляНе любовница
Є деякі позиції, які є тільки в Метро. І в грудні поїхала за одним, а натрапила на круті знижки на Лего
І панетоне мені найсмачніший в Метро
І панетоне не такий дорогий, як в інших магазинах.
Не любовница• 22 декабря 2024
Ответ дляСвятатабожа
Блін, я навіть не знаю що відповідати на таке обмежене мислення...
Придумала - пошукайте на гуглкартах, може Велмарт і в інших містах є?
І так, і гадки не маю де та Вишняківська
оксюморон• 22 декабря 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Вчора у вінницькому- повно народу, майже всі- з навантаженими кошиками.
Ми вперше за останні декілька років відвідали магазин, в основному доставку звідти замовляли.
Фокус-Покус• 22 декабря 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Не зовсім зрозуміла, а де його взяти ?
На касі
Фокус-Покус• 22 декабря 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Так а ти навіщо ця система? Там не дешевше ніж деінде.
Там вже стало дешевше.Але вони повернулись до своїх ’истоков’.Щоб було дешевше,треба купувати більше однієї одиниці.Наприклад пачка масла 96.2штуки 86,5 штук 79.
Фокус-Покус• 22 декабря 2024
Ответ дляЯичница с беконом
То есть без смартфона в метро не купишь))?
Можно физическую карту.Она у меня есть.Делается за 5 минут у админов на входе.
Кили и Манджаро• 22 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Вона і не потрібна. Ви що в метро не були років 10? Віртуальна карта
Я, например, там вообще не была, и что? Какие-то тут на этом форуме все странные, считают, что у всех все одинаково и все должны все знать. Если кто-то не знает и спрашивает сразу комменты вроде ваших и толпы фейспалмов.
Кили и Манджаро• 22 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ