ПешитеБесАшипок• 22 декабря 2024

Чому не хочете сексу з чоловіком?

Часто читаю тут, що жінка хоче або рідко, або взагалі не хоче щоб її чіпали, які причини?
Настасья Пицун• 23 декабря 2024
значит обиды и конфликты какие-то пошли
Щаслива Я• 23 декабря 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Квартира его. У меня не к кому пойти. Уезжала в Германию,но он так красиво рассказывал,поверила,вернулись с детьми. Естественно ничего не изменилось,но и назад в Германию уже не хочу
Я вас понимаю,та же ситуация
Щаслива Я• 23 декабря 2024
У нас секса нет лет 5 уже,как друзья,как соседи.
Пасти Ла• 23 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
В постели его интересует минет, всунуть и высунуть и при этом мой дикий восторг. Все остальное ’я не понимаю чего ты хочешь и где’. И пофиг что 300 раз прошено и показано.
Можете пояснити про 300 і що саме, бо може хтось покаже чоловіку, як я, наприклад цю тему, і хоч комусь це допоможе і щось в мозку зміниться, а може хтось дасть дієву пораду, як змінити ситуацію. Варто намагатись, хоч я сама в це не дуже вірю.І порівняємо чи однакові у жінок потреби і бажання, а я напишу про свої).
Бабка_в_кедах• 23 декабря 2024
Не однакові жінки. Я наприклад дуже тактильна. Від одних поцілунків я не збуджуюсь. Мені треба хоча хвилин 5 погладити та поцілувати груди, шию живіт та ще хвилин дві пальцями помасажувати малі статеві губи та клітор із лубрикантом звісно ( без заглиблення). Тоді мене вже не зупинити .
Бабка_в_кедах• 23 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Показувати не треба тему, треба говорити, що Вам подобається. Мій за стільки років вже просто робить вигляд, що не розуміє про що я. Егоїст у ліжку натуральний. По реакції жінки все дуже навіть зрозуміло.
Пасти Ла• 23 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Я також дуже тактильна, такі однакові в своїй більшості і закладеного природою процесу збудження. Ваш після 300 раз пояснень відмовляє вам в пестощах? Я також вже разів 1000 розповіла що і як, наче старається , але багато але....
Ksusci• 04 января в 15:35
Ответ дляХочу барабульки
вот вы ржёте,а это правда, мы оба кошатники и собачники, нельзя двигать животное
Коте-регулятор сексу. Це типу « мене немає сексу і у тебе»
Просто Фіфа• 21 января в 02:55
Ответ дляГолубая фишка
Мне лень
Наверное, ленивый партнер. Если бы вы лежали, а он долго всю массировал, переворачивал, обцеловывал, то, наверное, не лень вам было бы так сексом заниматься?
Просто Фіфа• 21 января в 02:57
Ответ дляАпофиозная
А как его поднять?
Приложить к болящей голове билет на море. Я не шучу.
Просто Фіфа• 21 января в 02:58
Ответ дляЦарівна Жабка
спорт ,правильный режим и питание поднимут его )
Ага:) К ленивому мужику и не зарабатывающему или пьющему, как тут писали..
Просто Фіфа• 21 января в 03:00
Ответ дляХочу барабульки
Коте - святе!