Коплю на груди• Изменено 23 декабря 2024
Коли ви робите закупівлю подарунків і продуктів перед новим роком?
У грудні. Розібрали багато чого(з неїстівного), неочікувано. Про подарунки напишіть, будь-ласка , а про їжу опитування створила
Результат:
вже голосів:
21 (44.68%)
Їжа 29-30
21 (44.68%)
Їжа 15-29
5 (10.64%)
Їжа 31
0 (0%)
Їжа 1-15
Ms. Скромность• 23 декабря 2024
Подарки давно куплены. Уже пару недель назад последние доехали. Заготовки еды не делала. Что надо купим перед готовкой
Говорю-балакаю• 23 декабря 2024
Ответ дляКоплю на груди
І 25.12? Ну перед будь-яким глобальним святом
Не всем 25 это глобальный праздник
Фрикаделька• 23 декабря 2024
Еда. Купила неделю назад лосося, гуся, гусиную грудку отдельно, и на оливье продукты. Ещё на пару салатов ингредиенты куплю завтра. Это будет меню и на Рождество, и на нг. Мы вдвоём с сыном, нам много не надо. Подарок сыну буду покупать только завтра. Себе и маме (она живёт неподалеку) уже купила. Остальным буду дарить в подарок конфеты, которые заказала из Украины в мой европейский город.
Смурфик• 23 декабря 2024
И подарки и еду начинаем покупать с конца ноября.
Но все равно сегодня и потом 30-31 буду бегать как бешеная собака.
Полуничка• 23 декабря 2024
Їжу 31-го щоб свіже було.
Лише вино стоїть вже, і то подароване.
Все в магазинах є, дефіциту немає. Наготовувати не будемо, як і завжди. Кілька блюд, щоб повечеряти і зранку не готувати. На три дні не готую.
Подарунки куплені. Єдиний ще не доїхав бо дитина замовила певний, а він і так не часто зустрічається, потім не було в наявності, у одних замовила ще на початку грудня - подзвонили потім що немає, замовила у інших - відправлять лише в середу. Може знову не буде. Але й без нього купа всього. Якщо що куплю потім коли з´явиться.
Подарунки замовляю наперед, щоб ось таких нюансів уникнути з доставкою і наявністю.
Лише вино стоїть вже, і то подароване.
лаМпочка• 23 декабря 2024
Подарунки вже купила, їжу майже так, але у нас тільки закуски, дитина вже підліток і пюре з відбивною не хоче.
Купила хамон, олівки, декілька видів твердих сирів, ікру, червону рибу, просеко. Ще залишилось: декілька видів м´яких сирів, мариновані мідії (або можливо асорті), гречаний багет, чоловік купе макаруни (дитина любе) і чізкейк на ранок 1/01, дитина купе що хоче пити.
Це все на 31/12, Різдво не святкуємо.