Блондинка в Законе• 23 декабря 2024
Нормальное, как обычно с утра в пн : не хочу на работу. Хотя, как ни странно, выспалась
пАлАвинкА• 23 декабря 2024
Сьогодні поки що більш-менш нормально, а вчора був жах, я вже думала що якийсь вірус підхопила, ломота в тілі така була, що не могла рухатись, слабкість сильна, все боліло. Роботи купа, а я провалялася цілий день. Думаю, на зміну погоди, на похолодання і сніг.
Продавчиня кіз• 23 декабря 2024
Всю ночь сидела рядом с сыном, сбывала температуру, самочувствие такое, что хочется выть
Люблю ВалЄру• 23 декабря 2024
Погане самопочуття+ депресняк і тривожка вимучують. До цього всього купа поганих і дуже поганих новин від друзів і знайомих. Різдво, треба готувати хоч щось, а руки опускаються і розумію що сил нема.
Поки чай п´ю, Порадницю листаю, а потім повзти жити цей день 🥲.
Всім бажаю , щоб самопочуття стало краще, дітки поправлялись, щоб все добре було ! 🙏🏻
ЧупакабраЗеБест• 23 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
та е мое, простуда какая то?