Укр_жіночка• 23 декабря 2024
Подарунок на відстані
Потрібна порада. Мій син — підліток. Є знайома дівчинка, вони просто товариші. У дівчини сьогодні день народження. Вони знаходяться далеко один від одного, тому спілкування зараз дуже рідке. Однак він хоче поздоровити її з цією подією. Побачитись можливості немає, але він має її картку і хоче надіслати гроші. Я не зовсім розумію, як це буде виглядати і чи варто так робити.
Чи що можна придумати онлайн?
Love_Love_Love_• 23 декабря 2024
Що можна придумати залежить від того де ви знаходитесь .
Але якщо ваш син вирішив скинути гроші, то нехай скидає.
Злюка-закусюка• 23 декабря 2024
Если девушка с ним в одной стране, то можно заказать цветы и отправить подарок
Не пириживай• 23 декабря 2024
Краще у неї спитати що вона хоче... може квіти за туєву купу грошей, а може день у спа))) а може якісь прикраси - якусь модну біжутерію - пандору чи ще щось або парфуми...
Свисток ля-минор• 23 декабря 2024
Гроші не скидала б, дуже дивно виглядає з урахуванням що просто друзі і ще підлітки. Не привчайте свою дитину до ’содержанок’ в майбутньому)))
Нормально було б відправити якийсь подарунок на її вік, якби син подумав про це заздалегідь. Або замовити доставку квітів, але якщо вона в якійсь іншій країні, то це може бути сума ого-го для вас.
Хай красивих інет листівок купу надішле і гарні побажання. На його вік і з урахуванням, що дівчинка дуже далеко - це дуже нормально :).
Пузата Хата• 23 декабря 2024
Доставка цветов. Мамкины деньги на карту девочки это очень странно.
Укр_жіночка
• 23 декабря 2024
Ответ дляНе пириживай
Він не спитає, бо вона точно скаже ні.
Бо просто товариші
Укр_жіночка
• 23 декабря 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ні вони в різних країнах.
Укр_жіночка
• 23 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Ось і для мене гроші якось дивно
Укр_жіночка
• 23 декабря 2024
Ответ дляПузата Хата
Це його гроші.
Пузата Хата• 23 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Це його гроші.
Он их заработал или подарки бабушки и родителей?
Укр_жіночка
• 23 декабря 2024
Ответ дляT_Sp
Та навіть в іншій країні замовити доставку квітів не проблема. Купити подарунок з доставкою на її адресу теж
Він не знає її нову адресу, а спитати якось дивно
Свисток ля-минор• 23 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Він не спитає, бо вона точно скаже ні.
Бо просто товариші
А ось і я• 23 декабря 2024
Гроші- це якось максимально дивна ідея, враховуючи що це підлітки. Може я не сучасна, але наче і не стара ще(32),але я була б проти грошей. Квіти-самий ідеальний варіант у даному випадку.
Укр_жіночка
• 23 декабря 2024
Ответ дляПузата Хата
Він навчається і отримує підвищену стипендію. Сам економний.
Аноним с кешбеком• 23 декабря 2024
Новою поштою можна було б бя подарунок, але трохи раніше. Замовити квіти, то дороге задоволення і в смітник.
Свисток ля-минор• 23 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Ось і для мене гроші якось дивно
Гроші платити просто товаришу у умовні 13 років - дивно і дівчинка буде почуватись незручно, якщо вона нормальна. І потім сума - багато не відправиш, тим паче з дитячої казни а якісь 500 грн може їй будуть смішними і до фонаря в тій країні.
Найкращі побажання і листівки по інету саме те.
Укр_жіночка
• 23 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Дівчина в Україні. Але виїхала в інше місто, адреси не знає. Син не в Україні
Свисток ля-минор• 23 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
У мене інша ідея - хай напише їй красиві привітання і красиву листівку розмістить на її сторінці в фб чи іг, чи обох. Публічна увага і красиве привітання у цьому віці дуже важливі для дівчинки-підлітка і подружки ’обзавидуються’! :))
Злюка-закусюка• 23 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Ні вони в різних країнах.
Тогда деньги отправить нормально
Не пириживай• 23 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Він не спитає, бо вона точно скаже ні.
Бо просто товариші
день у спа! думаю це точно зацінить...