zy-zy88• 23 декабря 2024

Закінченню війни бути в 2025!!!

Прийшов лист на роботу, треба зробити звіт.
Відкрила програму і тут... Фінансування відбудеться на наступний бюджетний рік, після скасування військового стану. А в планах у них почати те фінансування в 2026
Результат:
вже голосів: 266
106 (39.85%) Я вірю що в 2025 буде кінець
94 (35.34%) Не вірю
66 (24.81%) Не знаю, хочу подивитись резул
tosja_80• 23 декабря 2024
Наверное, я просто очень этого хочу, поэтому верю, что в 25 году закончится, по крайней мере, активная фаза.
Miss Lisi4ka• 23 декабря 2024
Та я даже не сомневаюсь, что Трамп остановит. Потому я и была за него. Ну окроме того, что леваков не терплю))
Mellisa• 23 декабря 2024
Программа рассчитана до 30 года, написано, что финансирование из госбюджета после окончания военного положения, но нигде не указано что это имеется 25 год. Или я не так читаю? На 25 год не предусмотрено, а далее, только если закончится военное положение
Елена1265• 23 декабря 2024
Да-да, уже было
И это только несколько из тысячи подобных тем…
darsi• 23 декабря 2024
Военное положение уже несколько раз продлевали . В ноябре его продлили очередной раз до 07.02.25
Елена1265• 23 декабря 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Надеюсь ваш голос помог ему победить
Olvia1987• 23 декабря 2024
Аминь!
JannyMoney• 23 декабря 2024
Ответ дляЕлена1265
Да-да, уже было
я тоже помню. Потом осенью ждали...
Miss Lisi4ka• 23 декабря 2024
Ответ дляЕлена1265
Надеюсь ваш голос помог ему победить
Надеюсь мой голос поможет победить его сторонникам в Украине)
Графиня Шезвездицкая• 23 декабря 2024
А в это время КНРД на максималку пустило работу военных заводов и эшелонами отправляет технику в рашку
judit• 23 декабря 2024
У нас на работе с начала такое же, просто потом отодвигают. Делать план надо на следующий год вот и пишут.
LudaSHS• 23 декабря 2024
Напевно то фінансова звітність на основі висновку Мвф, і далі по секторам економіки, на базі їх прогнозів?
Мвф дає прогнози раз на рік
Sova splushka• 23 декабря 2024
Перешліть цей лист хуйлу, а то він і не в курсі про закінчення війни, тільки ще більше розкачується.
LudaSHS• 23 декабря 2024
Це все на базі 6 огляду вже
Ось
Anastasiia-9046• 23 декабря 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Як вони задовбали, як таргани
Дева Мария• 23 декабря 2024
В 25 будет. Я очень этого хочу . Но месяцы до весны будут очень тяжелыми . Будут переть по максимуму
Малинка Алинка• 23 декабря 2024
тому наша задача - допомагати нашим оборонцям!
ми повинні бути надійним тилом!
dovolga• 23 декабря 2024
А в попередні роки як виглядали таблички в листах, що ви отримували на роботі?
annu-b519• 23 декабря 2024
Ой, они это программы по 10 раз в год переписывают, нашли на что ориентироваться
Teonaa• 23 декабря 2024
Та дійсно може щось бути, не перший міс активно в «ефірі» щось типу переговорів
Саме головне зеленського випровадиьть. Ну хоча і кацапи тоже головне.
Ну те що вони звалять, ясно що ні! З якого перепугу
BLUE_SKY• 23 декабря 2024
по сценарию минэкономики война будет длиться до середины 2026
думаю никто не знает когда она закончится
Э-велин@• 23 декабря 2024
Мем про Аристовича
- думаю, что бой Усика закончится на 2-3 раунде, ну максимум на 12.
Ну и про оружие на 2 недели до сих пор вспоминаю
автор zy-zy88 • 23 декабря 2024
Ответ дляMellisa
Фінансування буде на наступний рік, після закінчення військового стану.
Цифра стоїть в графі 2026. Виходить закінчення в 2025
автор zy-zy88 • 23 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Мвф дає прогнози раз на рік
То програма кабінету міністрів України
автор zy-zy88 • 23 декабря 2024
Ответ дляdovolga
Не було таких.
Але були в кінці 21 та початку 22 щодо забезпечення генераторами свердловин і т.д. Тоді я на це уваги не звертала, бо тільки почала працювати в водоканалі
автор zy-zy88 • 23 декабря 2024
Ответ дляannu-b519
Ні, Ви не праві
автор zy-zy88 • 23 декабря 2024
Ответ дляЭ-велин@
Мем про Аристовича
Не знаю такого мема. Але сидячи в окупації дивилась того Арестовича та вірила. Дійсно вірила, бо в те що було за вікном мозг не хотів вірити до останнього
Anastasiya-f052• 23 декабря 2024
Ні, не закінчиться нічого ні в 2025 ні в 2026. Ніколи.
Не просто так вже школярів готують.
annu-b519• 23 декабря 2024
Ответ дляzy-zy88
Ні, Ви не праві
В смысле я не права?) я работаю с бюджетом и знаю, что они меняют программы.
LudaSHS• 23 декабря 2024
Ответ дляzy-zy88
То програма кабінету міністрів України
Вони беруть до уваги мвф теж
Базується на рік.