Невгамовна Бу• 23 декабря 2024
Що це?
Позавчора піднялась зранку з червоним горлом, що боліло. Під обід розігналася температура 39, попила чаїв, випила фервекс, до кінця дня майже не збивалась. Вночі випила ще один фервекс - ніч погано спала, боліла голова. Вчора та сьогодні з симптомів лише хворе горло, кашель та трохи нежить. А температури нема взагалі.
Чи норм такі різкі перепади температури, при присутності решти симптомів..?
Залізний занавіс• 23 декабря 2024
Вас вітає спеціалізований медичний сайт безкоштовної допомоги Советчица.
ЖенаАйтишнеГа• 23 декабря 2024
В мене 2 дні боліло горло (швидше, глотка, а не мигдалини), наче там окропом ошпарили. Температури не було, тільки нежить. 2 дні спреїв/полоскання/теплого молока з медом і содою + Колдфлю - і тьфу-тьфу-тьфу. Але так пеклО, що думала вже антибіотики пити, добре, що не почала
Викупана• 23 декабря 2024
А у меня шо? В пн прошлый был секс, открытый. Но я не видела чтоб он кончал. 🤷♀️
А через 2 дня , у меня температура 37,2 и под утро по маленькому каждый 3 мин.
Никогда такого не было. Только с туалета, захожу на кухню и опять.
Но только ночью и утром, днём норм.
Потом тошнота. Захотелось руколы, взяла, жую, а мне рвота лезет...
Я на балкон. Думала там прорыгаюсь.
Подумала - успокоилось.
И сплю днями как прибитая. Темпа уже норм.
Апетит вообще пропал. С утра до 8 вечера ничего не ем. Даже чая не могу.
Грудь болит. Подмышками. 🤷♀️
Вчера, первый раз в жизни купила пива. Безалкогольное. Захотелось жесть.
Есть не хочу а пить да.
Но только ночью и утром, днём норм.
Я на балкон. Думала там прорыгаюсь.
Подумала - успокоилось.
Грудь болит. Подмышками. 🤷♀️
Есть не хочу а пить да.
НенавижуСебя• 23 декабря 2024
Ответ дляВикупана
Но только ночью и утром, днём норм.
Я на балкон. Думала там прорыгаюсь.
Подумала - успокоилось.
Грудь болит. Подмышками. 🤷♀️
Есть не хочу а пить да.
Но только ночью и утром, днём норм.
Я на балкон. Думала там прорыгаюсь.
Подумала - успокоилось.
Грудь болит. Подмышками. 🤷♀️
Есть не хочу а пить да.
Секс вообще опасен это в порно все красиво.
Викупана• 23 декабря 2024
Ответ дляНенавижуСебя
Просто дней же мало прошло, чтоб так колбасило..