ЭмчЭндЭм• 23 декабря 2024
Муж идет на корпоратив
Муж собирается на корпоратив на этой неделе.Каждый год ходили и я была не против.У них мужской коллектив,ничего в этом не видела.А сегодня он мне заявил,что они обьединились с фирмой по соседству и будут праздновать вместе.А там женский коллектив.Я,начитавшись темы советчиц про сауны и т.д.на корпоративах,мужу сказала,что против его похода на это гуляние.Он пока отшучивается и не знаю чем закончится.Я жду,что меня позовет или не пойдет.Я не права?
Пасти Ла• 23 декабря 2024
Господи.... якби мій чоловік вирішив піти зі мною на корпоратив, то не пішов би ніхто. На корпоративі - відпочивають, спілкуються люди з ОДНАКОВИМИ інтересами і темами для спілкування. Так, весело, жарти, конкурси, але! Ніхто з інтимом ні до кого не чіпляється. Фігня то якась з тими корпоративами. Якщо він чи вона з нестабільною пісічкою, то не корпоративом єдиним.....
Розбещена цяточка• 23 декабря 2024
Якщо вам так буде спокійніше, то йдіть з ним. Ви теж хочете розважитись та поспілкуватися. Необов´язково сидіти з ’кам´яним обличчям’, можна також розважатися)
Марс атакует• 23 декабря 2024
А мій чоловік навпаки мене бере на корпоратив, бо в них так прийнято з дружинами/чоловіками. Я б з радістю нікуди не йшла. От який мені там інтерес сидіти з чужими людьми? Та ще й про одяг і зачіску треба подбати, цілий день витратити на це. Я б краще вдома з дітьми побула
Ananasprotivogaz• 24 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
Что за недоверие к своему мужу
Доверяй, но проверяй
Засомневаю• 24 декабря 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Мій чоловік працює в ДСНС і до війни, років 10 підряд всі корпоративи у них завжди були - співробітник + дружина або чоловік. Тобто одразу запрошували парами.
Ну це інше. У вас відразу планували зо так прийдуть а коли всі по одному а один з жінкою...ну таке....то йому ладно а от жінці це нашо
ЭмчЭндЭм
• 24 декабря 2024
Ответ дляЗасомневаю
А я не понимаю зачем это моему мужу.Корпоратив ,чтоб пообщаться в не формальной обстановке,сблизиться.Чтобы работать потом было веселее и лучше.А что это за корпоратив ,когда женатый мужчина ждет встречу с толпой чужих теток,не с его работы.И они там молодые и не замужние.Для меня это все не понятно.
Гостра на язик• 24 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Возможно.Но если прошлые года они хотели отдохнуть своей мужской компанией,то я и не лезла.А если теток левых позвали ,а жену нет.То цель таких праздников какая?
Яка ціль?Ну звісно оргію влаштувати.😁
Доросла дівчинка• 24 декабря 2024
Ніколи не розуміла таких жінок - ой, піде на корпоратив і там жінки, ай-ай-ай. Типу всі зараз нап’ються, накинуться один на одного і давай атата)))). Якщо чоловік захоче загуляти, то він загуляє, як би ви його не бдили)))