Щаслива Я• 24 декабря 2024

Що подобається більшості, але не подобається вам?

Є якась річ/явище/фільм/хобі/тощо яка подобається багатьом людям, але не подобається вам?
Ms. Скромность• 24 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Кроксы, угги, сумка o bag, арестович в начале войны, ален делон, иво бобул
Хм, крокси норм, уггі на пенсії думаю куплю, арестович в 2014 подобався трохи, ось Делон так, не розуміла ніколи ахів - охів. Ще ненавиджу олів´є
Освічую темряву• 24 декабря 2024
Ответ дляГарнюнька
Марка Томмі Хілфігер (скільки різного брали і все по якості жах), Серіал Ігри престолів (взагалі муть мутна, я мабуть єдина людина, що не дивилась його, хоча я прочитала всі книги по ньому ДО того, як вийшов серіал - і вони просто супер, не могла відірватись!), і книги, і фільм-мультфільм - Аліса в країні мрій, таке щось....
О до речі, Ігри престолів, от мені ані книги, ані фільм не подобаються
ЗабежАЛОЧКА• 24 декабря 2024
- наколотые губы
- угги
- брови с крашеной кожей
ЗабежАЛОЧКА• 24 декабря 2024
Ответ дляПрацівниця року
Трек ’APT’ из трендов
Бесит, пролистываю мимо каждый рилс с ним
А про сестер - Аманду, Линду и Роз?)
Освічую темряву• 24 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Коли побачила тему, одразу подумала про Титанік, Лео мені на свиню схож, а дівчина якась негарна, грубі риси обличчя.
У цьому фільми Лео і Кейт Уінслет для мене одна з найгірших екранних пар. Якось вони зовсім не виглядали органічно разом, а в їх кохання взагалі не вірилось
Пургену мне• 24 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Оспидя, ад всплакнула. Так высокопарно и так мало информативно.
Построить новое будущее можно только тогда, когда ушел от прошлого, сделал выводы и поступаешь иначе. А не сидишь и дрочишь на Ленина, втайне желая хорошей жизни
И да, ваши любимые комуняки в свое время снесли кучу памятников времён царской империи, представляете?
И вы думаете, что отличный исторический пример и решили их взять за ролевую модель?
Интересный выбор
Видящие_помогите• 24 декабря 2024
Ответ дляПургену мне
Интересный выбор
Как много слов и как мало смысла
Как нефиг делать• 24 декабря 2024
Хммм...
Лысый лобок
Пургену мне• 24 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Как много слов и как мало смысла
Да, сама удивляюсь, как вам удалось написать сколько комментариев без смысла.
Баба на горошині• 24 декабря 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Не подобаються:Губи наколоті, тату на тілі, оверсайз стиль
маленькие татушки, например какая-то фраза со смыслом, это ещё можно понять. А вот большие и что попало, это выглядит неадекватно, ассоциации с актрисами порно, смотришь что у человека в башке, чтоб так испоганить свой внешний вид.
Цукрові вишні• 24 декабря 2024
Тату
Суцільна зрада• 24 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
гноми з юску
О, это вы на днях тему создавали про гномов?))) Вы та самая гномоненавистница?
Штора с кисточкой• 24 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Ален делон, иво бобул, поряд з угами і обегом,дивний ряд? Це зовсім із різних вікових категорій, ті хто носить Угі і обег Кані Веста або Макса Барских із Півоваровим, а ті люблять Іво, ну не знаю дутики мають любити
Шлях до зірок• 24 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Кто такая Павлова?
Десерт Павлова
Щас ухожу• 24 декабря 2024
Филлеры и мовный патруль
Штора с кисточкой• 24 декабря 2024
Ответ дляБаба на горошині
А ви ніколи не думали що це особисто вам ’испоганить’, у людини своє уявлення красиво, дивні у вас асоціації , звичайно , що у вас в голові коли за звичайне тату у вас такі думки? а людина з дредами, мабуть наркоман, так?)))
Кривая спроса• 24 декабря 2024
Ответ дляКнопкотиць
Что за сжигание книг, ну Вы и придумали.
кацапы жгут украинские.
Милота• 24 декабря 2024
Татуировки, губы утки, дубайский шоколад, ну и с айфоном не получается пока подружиться.
Ку-кусик• 24 декабря 2024
Ответ дляСуцільна зрада
нє, не я. думаєте я одна така?
мені на них фіолетово шоб ще теми створювати. ну подобається комусь, добре)
Баба на горошині• 24 декабря 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
с дредами неформал, причём временно, они при желании легко убираются, таких людей знаю, были с дредами, сейчас без, и всё ок
Суцільна зрада• 24 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
нє, не я. думаєте я одна така?
Я на тих гномів і уваги не звертала. Але як начиталась тут, то вони мені аж подобатись почали)))
Дикая Роза• 24 декабря 2024
Слава богу, розум не залишив нас в 2019
Виїхали всі ще у 2020, бо цілком очевидно було, що буде велика біда
Штора с кисточкой• 24 декабря 2024
Ответ дляБаба на горошині
Чому неформал, і як неформальність людині прибирається просто прибрати дреди? Так не буває, або ти частина субкультури, або ні, а сьогодні так, а завтра інакше це про експерименти із зовнішністю. Ви так легко по зовнішньому вигляді ярлики клеїте. А де логіка між не легко прибрати=порноакторка? Ви часто дивитись порно із татуйованими актрисами? хочу зрозуміти логіку, у мене багато знайомих в тату, і більшість із них займається екстремальними видами спорту, я швидше подумаю що забита татухами людина веде активний спосіб життя
МинерАлочка• 24 декабря 2024
Айфони
МинерАлочка• 24 декабря 2024
Куряче м´ясо ще
Баба на горошині• 24 декабря 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Неформальність часто переходить в інше русло, з віком, обставинами і т д.
Взагалі про тату ви напевне неуважно прочитали, маленький надпис зі змістом передає внутрішній світ людини. А велика площа забита якимись рандомними малюнками що передає, і що тут красивого. Можна зробити гарне мехенді хною, це буде прикраса на якийсь час, під настрій, а не одне і те саме незмінне. Мала на увазі жінок, якщо в тексті йде мова про красу. І порно з актрисами з тату не дивлюсь, чому - здогадайтесь самі.
Баба на горошині• 24 декабря 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Візьміть маленьких, зробіть новорічну композицію або під ялинку, від них затишно.
Янгол в камуфляжі• 24 декабря 2024
Конфеты из моей темы
Незламна Україна• 24 декабря 2024
застілля вдома. Є заклади де можна смачно поїсти та відпочити, й не думати, як спочатку готувати, а потім прибирати.
російська мова
подорожувати
телефонні дзвінки
тік-ток
яскраві нігті з малюнками та вії 3д
громкі люди
чужі діти
непитущі та зожникі
диванні політики та блогери,
люди, часто без наявності критичного мислення, які нічого з себе не являють, думка яких нікому не цікава, але постійно ниючих у соцмережах то про зеленського, то про порошенка, то ще про когось (але не про путіна), які точна знають, як краще керувати країною та закінчити війну.
тих, хто економить на простих речах, але купує айфон
чоловіки, які ховаються від ТЦК
Сонечко• 24 декабря 2024
Ответ дляТебеОноНадось
я не люблю мультики вообще.когда стану мамой тяжело мне прийдется
Я тоже так думала. А после того, как просидела несколько лет в декрете, оказалось, что мультики - одно из самых интересных событий дня)))